Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2. Sınıflar I. Ders

3 posters
YazarMesaj
Diamenta Sandeaux

Diamenta Sandeaux

Rp Sevgilisi : Dimitri Potter.

Özel
Rp Puanı:
2. Sınıflar I. Ders Left_bar_bleue99/1002. Sınıflar I. Ders Empty_bar_bleue  (99/100)

2. Sınıflar I. Ders Empty
MesajKonu: 2. Sınıflar I. Ders   2. Sınıflar I. Ders Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 6:40 am

Saat: 10:00
Tılsım Büyüsü: Lorem Ipsum - Renk değiştirmeye yarar.
Profesörün Konuşması: Tamam çocuklar, bir senedir bu okulda olduğunuzdan her şeyi bildiğinizi sanmıyorsunuzdur umarım! Daha öğreneceğiniz çok şey var... Şimdi gürültüyü kesin ve yanıma gelin. Geçen sene Wingardium Leviosa'yı öğrendiğinizi biliyorum. Şimdi hemen dersime geçmek istiyorum.

Lorem Ipsum. Cisimlerin renklerini değiştirmeye yarayan bu tılsım yalnızca eğlence amaçlıdır. Ancak yeterince çaba sarf etmeyip, başaramayan olursa burada eğlenen tek kişi ben olurum haberiniz olsun.

Hepinizin önünde siyah kutular var. Asalarınızı kutulara doğrultun, aklınızda sadece kutuyu çevirmek istediğiniz renk olsun. Bileklerinizi yavaşça kıvırın ve 'Lorem Ipsum' deyin. Dikkatinizi sadece renklere verseniz iyi olur. Aksi takdirde başaramazsınız. Bu derece basit bir büyüyü bile başaramayan birinin hali ne olur bilemem artık. Başlayın artık, ne duruyorsunuz?
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
2. Sınıflar I. Ders Left_bar_bleue46/1002. Sınıflar I. Ders Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: 2. Sınıflar I. Ders   2. Sınıflar I. Ders Icon_minitimePerş. Tem. 28, 2011 9:42 pm

Sabah erkenden kalktım.Bugün tılsım dersi vardı.Hazırlandım ve 3. kata doğru yola koyuldum.Biraz bekledik ve ders başladı.
-Günaydın çocuklar. bir senedir bu okulda olduğunuzdan her şeyi bildiğinizi sanmıyorsunuzdur umarım! Daha öğreneceğiniz çok şey var... Şimdi gürültüyü kesin ve yanıma gelin. Geçen sene Wingardium Leviosa'yı öğrendiğinizi biliyorum. Şimdi hemen dersime geçmek istiyorum.
Lorem Ipsum. Cisimlerin renklerini değiştirmeye yarayan bu tılsım yalnızca eğlence amaçlıdır. Ancak yeterince çaba sarf etmeyip, başaramayan olursa burada eğlenen tek kişi ben olurum haberiniz olsun.Hepinizin önünde siyah kutular var. Asalarınızı kutulara doğrultun, aklınızda sadece kutuyu çevirmek istediğiniz renk olsun. Bileklerinizi yavaşça kıvırın ve 'Lorem Ipsum' deyin. Dikkatinizi sadece renklere verseniz iyi olur. Aksi takdirde başaramazsınız. Bu derece basit bir büyüyü bile başaramayan birinin hali ne olur bilemem artık. Başlayın artık, ne duruyorsunuz?"

gibi kısa bir konuşmanın ardından büyüye odaklandık .Aslında zor bi büyüye benzemiyordu.Aklımdan geçirdiğim renk tabiki turkuazdı.Odaklandım.Biraz daha yoğunlaştım ve aniden kutunun kara rengi turkuaza döndü.Arkadaşlarıma baktım onlarında bir kısmı yapmıştı fakat 1 kişi -nasıl yapmışsa- kutuyu havaya uçurmayı başarmıştı.Profosör Claudia Ivana Lennox herkesin kutusuna bir göz attı ve tebrik etti.
-Bugünlük bu kadar yeter" dedi ve bizde sınıftan ayrıldık.

DEĞERLENDİRME
    Renklendirme; 5/10
    Betimleme; 3/10
    Uzunluk; 5/10
    Noktalama ve yazım yanlışları; 6/10
    Akıcılık ve İçerik; 5/10

Puanınız; 24!
    Profesör bakmadığından, yönetim tarafından değerlendirilmiştir.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
2. Sınıflar I. Ders Left_bar_bleue54/1002. Sınıflar I. Ders Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: 2. Sınıflar I. Ders   2. Sınıflar I. Ders Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:39 pm

Sabahın erken saatinde kalktım ve giyinmeye başladım. Tabi bazıları için bu saat normaldir fakat gece yarısına kadar oturup Youtube'da en iyi düelları izleyenler için değildir. Her neyse üstümü giyindim ve ortak salondan kendimi koridorlara attım. Bugün Koridorlar oldukça sakindi. Yanımdan Sir Nicholas geçti.
-Günaydın Sir Nicholas
Yüzünde hafif bir tebessüm oldu.
-Ah Günaydın Leo derse sanırsam
Hafifçe sırıttım.
-Evet
-İyi günler
-İyi günler
Sir Nicholas'ı çok severdim. O Gryffindor'un hayaletiydi ve bana her zaman kafa avcılarının hikayelerini anlatırdı. Bu düşüncelerle kendimi tılsım dersliğinin kapısında buldum. İçimden "Hogwarts insanı düşüncelere daldırıyor." diye geçirdim. Gerçektende öyle idi. Burası büyüleyici idi. Adı üstünde Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu. Her neyse kısa bir süre sonra Profesör Lennox geldi ve sert bir şekilde günaydın diyerek kapıyı açtı. Bütün öğrencilere hemen oturmalarını söyledi ve söze başladı.
-Tamam çocuklar, bir senedir bu okulda olduğunuzdan her şeyi bildiğinizi sanmıyorsunuzdur umarım! Daha öğreneceğiniz çok şey var... Şimdi gürültüyü kesin ve yanıma gelin. Geçen sene Wingardium Leviosa'yı öğrendiğinizi biliyorum. Şimdi hemen dersime geçmek istiyorum.
Lorem Ipsum. Cisimlerin renklerini değiştirmeye yarayan bu tılsım yalnızca eğlence amaçlıdır. Ancak yeterince çaba sarf etmeyip, başaramayan olursa burada eğlenen tek kişi ben olurum haberiniz olsun.
Hepinizin önünde siyah kutular var. Asalarınızı kutulara doğrultun, aklınızda sadece kutuyu çevirmek istediğiniz renk olsun. Bileklerinizi yavaşça kıvırın ve 'Lorem Ipsum' deyin. Dikkatinizi sadece renklere verseniz iyi olur. Aksi takdirde başaramazsınız. Bu derece basit bir büyüyü bile başaramayan birinin hali ne olur bilemem artık. Başlayın artık, ne duruyorsunuz?

Bu sert konuşmasından sonra sınıfta korkanlar bile oldu. Fakat ben kendime güveniyordum bu kadar basit bir büyü beni zorlayamazdı. Gözlerimi kapadım ve düşündüğüm renge odaklandım. Asamı hafifçe salladım.
-Lorem Ipsum!
Gözlerimi açtığımda kutu kırmızıya dönmüştü. Bunu başarabileceğimi biliyordum. Bütün sınıf başarmıştı sadece biri hariç. Profesör Lennox biraz sinirlensede sakinliğini korudu ve dersi bitirdi. Bende ortak salona döndüm...

DEĞERLENDİRME
    Renklendirme; 5/10
    Betimleme; 5/10
    Uzunluk; 7/10
    Noktalama ve yazım yanlışları; 7/10
    Akıcılık ve İçerik; 5/10

Puanınız; 29!
    Profesör bakmadığından, yönetim tarafından değerlendirilmiştir.

2. Sınıflar I. Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» II. Sınıflar | İlk ders
» 1. Sınıflar | 1. Ders
» I. Sınıflar | İlk Ders
» 6.Sınıflar | 1.Ders
» II. Sınıflar | I. Ders