Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1. Sınıflar | 1. Ders

YazarMesaj
Noa van Brunt
Büyücü/Cadı
Büyücü/Cadı
Noa van Brunt

Rp Sevgilisi : VASİLE EVLENELİM Mİ

Özel
Rp Puanı:
1. Sınıflar | 1. Ders Left_bar_bleue99/1001. Sınıflar | 1. Ders Empty_bar_bleue  (99/100)

1. Sınıflar | 1. Ders Empty
MesajKonu: 1. Sınıflar | 1. Ders   1. Sınıflar | 1. Ders Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 7:22 am

Zaman: 08.00

Yer: Biçim Değiştirme Dersliği. Ortam yeterince aydınlık. Sıralar düzgünce arka arkaya dizilmiş. En ortada profesörün masası, arkasında tahta var. Her öğrencinin sırası iki kişilik. Sıraların üzerlerinde iki adet dal parçası var.

Profesörün Konuşması:

Geleceğimiz olan yegane öğrenciler. Sizler, dönemin üçüncü benimse bu dönem ilk dersime hoş geldiniz. Ravenclaw olan öğrencilerbenle çoktan tanışmış olsa da, sizlere kendimi tanıtmak istiyorum. Sheridan Katie Connelly, biçim değiştirme öğretmeni, Ravenclaw bina sorumlusu. Sizler bana isteğe bağlı başında profesör olduğu müddetçe, Sherry diyebilirsiniz. Ah kesinlikle buna alışığım.

Oturup ilk dersimizde bol bol gevezelik etmek isterdim. Aslında istiyorum da. Ama, kişisel dürtülerimi bastırıp sizinkilere yer vereceğim. Hepinizin gözlerinde yanan öğrenme ateşini görebiliyorum. Bu yüzden, doğrudan dersime geçiyorum.

Önünüzde hepinize bir adet olmak üzere dal parçası var. Cansız bir nesneyi –onlar artık cansız- bir canlıya göre daha kolay değiştirirsiniz. Asanızı 35 derecelik bir açıyla –bunu doğru olduğunda anlayacaksınız- sallayıp, içinizden dönüştüreceğiniz nesneyi düşünmeniz yeterlidir.

Sizlerden önünüzdeki dalları birer kaleme dönüştürmenizi istiyorum. Beni izleyin, ve deneyin. Hepinize başarılar!

1. Sınıflar | 1. Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 6. Sınıflar I. Ders
» 5. Sınıflar I. Ders
» 4. Sınıflar I. Ders
» 6.Sınıflar - 1.Ders
» 2. Sınıflar I. Ders