Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I. Sınıflar | İlk Ders

YazarMesaj
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
I. Sınıflar | İlk Ders Left_bar_bleue97/100I. Sınıflar | İlk Ders Empty_bar_bleue  (97/100)

I. Sınıflar | İlk Ders Empty
MesajKonu: I. Sınıflar | İlk Ders   I. Sınıflar | İlk Ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 2:57 am

Zaman:
09.15

Mekan:
Hogwart ön bahçe, Hagrid'in kulubesine yakın ancak gölden uzak -yeni öğrenecekler için oldukça- güvenli bir alandayız. Hava gayet açık ve rüzgarsız, öyleki Hagrid'in pişirdiği kurabiyelerin iştah kabartmayan kokularını her an hissediyoruz. Bu benim ilk dersim ve oldukça heyecanlıyım. Neredeyse bütün çocuklar bu ilk uçuş için oldukça heyecanlı görünüyor. Onların sıraya girmesini ve fısıldaşmaşlar arasında beni beklemeye başlamalarını merdivenlerden inerken görebiliyorum. Leziz kahvaltıdan yeni kalktım ve oldukça formdayım umarım harika bir ders olur.

Ders:
Süpürgeye sözümüzü dinletmek.

Profesörün Konuşması:
Evet arkadaşlar Hogwarts'a tekrar hoşgeldiniz; ben, bu seneki Uçuş ve Quidditch Profesörünüz Elizabeth Dunham. Bana 'Profesör Dunham' veya 'Miss Dunham' diyebilirsiniz. Umarım siz de uçmayı benim kadar seviyorsunuzdur. *Birbirlerine gülümseyen çocukların ifadelerinde sanki "Ben daha önce bindim." veya "Evet, uçmak en büyük hayalim!" cümleleri saklıydı.* Hadi o zaman çocuklar herkes süpürgesinin yanında dursun.

Göreceksiniz, oldukça kolay ve eğlenceli. Şimdi hepimiz dik duralım ve sağ elimizi süpürgenin üzerinde tutarak konsantre olmuş bir şekilde "YUKARI!" diyelim. Eminim ki süpürge sesinize itahat edecektir çocuklar yalnızca biraz azimli olun!
https://facebook.com/ssbdd

I. Sınıflar | İlk Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» IV. Sınıflar | İlk Ders
» 2.Sınıflar | 1.Ders
» V. Sınıflar | İlk Ders
» 1.Sınıflar - 1.Ders
» VI. Sınıflar | İlk Ders