Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

II. Sınıflar | İlk ders

5 posters
YazarMesaj
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue97/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (97/100)

II. Sınıflar | İlk ders Empty
MesajKonu: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 9:13 am

Zaman:
13.36 (diğer sınıflardan bir gün sonra)
Bugün ikinci sınıfları ölçme zamanı.

Mekan:
Quidditch Sahası. Hava mukemmel. Dünkü kasvetli hava durumundan eser kalmadı

Ders:
Geçen sene nasıl uçacaklarını detaylı olarak öğrenen ikinci sınıfları ölçme zamanı.

Profesörün konuşması:
Merhaba, arkadaşlar bu güzel havada burada bulunmak her birinizin ciğerlerini bayram ettiriyor olmalı ki bu havaya ihtiyacınız da var. Ben yeni gelen Profesörünüz olarak uçmayı ne denli bildiğinizi gözlemlemek isterim. O nedenle siz ikinci sınıflar basit bir test uygulamayı uygun gördüm.

iki kişilik üç oyundan oluşuyor;

1--*Avucunu açtı ve açığa çıkan Snitch'i tüm çocuklara sergiledi. Ardından asasını sallayarak havada salınan küçük altın topa sessiz bir büyü yaptı.* Evet, bazılarınızında anladığı gibi ilk olarak Snitch'i yakalayacaksınız ancak onu sizin için çok az yavaşlattım çünkü inanın bana göründüğü kadar kolay bir iş değil bu.

2--İkinci olarak bu Bludger'ları deliklere sokmaya çalışacağız. Üç adet delik olduğuna göre üç atış hakkınız var; en çok atan kazanır.

3--Quaffel ile ise daha değişik bir oyun oynayacaksınız. Her iki yarışmacı da yukarı da bekleyecek ben aşağıdan topu göndereceğim sonra kapan kişi hemen topu rakibine atacak. Topu eline alan diğerine atacak ancak bu işlemi yaparken hızla ilerlemeniz lazım çünkü elinde top olmadan direği geçen oyunu kazanır. Topu tutmayan ise direkman kaybetmiş sayılır. Süpürge dengede duramayan da tabi ki!

Eğer kuralları anladıysanız başlatıyorum herkes karşısındaki ile rakiptir.
oyun başlasın!
https://facebook.com/ssbdd
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue46/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 9:44 am

Quidditch dersini seviyordum.Biran önce sahaya gittim.Quidditch'de yedek takımdaydım.Bir gün gerçekten iyi bir quidditch oyuncusu olmak istiyordum.Profesör Dunham geldi.
-Merhaba, arkadaşlar bu güzel havada burada bulunmak her birinizin ciğerlerini bayram ettiriyor olmalı ki bu havaya ihtiyacınız da var. Ben yeni gelen Profesörünüz olarak uçmayı ne denli bildiğinizi gözlemlemek isterim. O nedenle siz ikinci sınıflar basit bir test uygulamayı uygun gördüm.

1--*Avucunu açtı ve açığa çıkan Snitch'i tüm çocuklara sergiledi. Ardından asasını sallayarak havada salınan küçük altın topa sessiz bir büyü yaptı.* Evet, bazılarınızında anladığı gibi ilk olarak Snitch'i yakalayacaksınız ancak onu sizin için çok az yavaşlattım çünkü inanın bana göründüğü kadar kolay bir iş değil bu.

2--İkinci olarak bu Bludger'ları deliklere sokmaya çalışacağız. Üç adet delik olduğuna göre üç atış hakkınız var; en çok atan kazanır.

3--Quaffel ile ise daha değişik bir oyun oynayacaksınız. Her iki yarışmacı da yukarı da bekleyecek ben aşağıdan topu göndereceğim sonra kapan kişi hemen topu rakibine atacak. Topu eline alan diğerine atacak ancak bu işlemi yaparken hızla ilerlemeniz lazım çünkü elinde top olmadan direği geçen oyunu kazanır. Topu tutmayan ise direkman kaybetmiş sayılır. Süpürge dengede duramayan da tabi ki!

oyun başlasın!

Dikkatlice dinledik ve oyuna geçtik.Ben bir arayıcı olarak daha çok 1.oyunla ilgileniyordum.Takım arkadaşı bulmalıydım.Orada bir çocuk da beni süzüyordu.Sanırım takım arkadaşımı bulmuştum.Umarım iyidir diye düşünmeden edemedim.

En son Arianna Ella Potter tarafından Paz Ağus. 07, 2011 7:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue54/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 10:42 pm

Sabah kalkar kalkmaz üstümü giyindim. Bugün en sevdiğim derslerden biri vardı, Quidditch. Hemen sahaya gittim. Beş dakika olmadan Profesör Dunham geldi.

-Merhaba, arkadaşlar bu güzel havada burada bulunmak her birinizin ciğerlerini bayram ettiriyor olmalı ki bu havaya ihtiyacınız da var. Ben yeni gelen Profesörünüz olarak uçmayı ne denli bildiğinizi gözlemlemek isterim. O nedenle siz ikinci sınıflar basit bir test uygulamayı uygun gördüm.

oyun başlasın!

Profesör oyunu anlatmıştı. Bu çok eğlenceli olacaktı. Mevkiim arayıcılıktı bu yüzden ilk oyun beni biraz daha fazla ilgilendiriyordu. Hemen etrafıma bakındım ve bir kız gördüm. Sanırım onunla iyi takım olabilirdik. O da benim ona baktığımı gördü ve bana yaklaştı.
-Selam takım olabiliriz değil mi?
Tebessüm ederek.
-Evet neden olmasın.
Takım arkadaşımı bulmuştum. Profesör Snitch'i saldı ve birlikte uçmaya başladık. Bu iş için takım çalışması yapmalıydık. Sanırım profesör'ün istediği de bu idi. Snitch'i aramak için bir süre etrafıma bakındım. Herkes bir an snitch'i görüp bir an göremiyordu fakat onlarda bir arayıcının gözü yoktu. Etrafıma bir süre bakındıktan sonra Snitch'i gördüm bu az hızdaki Snitch'i görmek benim için pek zor değildi. Kimseye belli etmeden Arianna'ya gözümle işaret ettim. Onun da gözleri çok iyiydi anında görmüştü. Birlikte hızla Snitch'e doğru uçtuk. Bunu gören herkes peşimize takıldı...

Rp Out: Sen devam ettir şimdi Smile
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue46/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 10:57 pm

Leonard ile ben snictch'e diğerlerinden daha yakındık.Ama farketmeleri kötü olmuştu.5 kişi bir snitch'in peşinden gidiyorduk.1 Ravenclaw öğrencisi vardı.İyiye benzemiyordu.Eğer onun dikkatini dağıtabilirsem arkasındaki Slytherin'i de durdurabilirdik.Leonard'a yaklaştım ve :
-Sen devam et."dedim.
Tamam dercesine başını salladı.Snitchi kaybetmemeye çalışıyordu.Çok da hızlı değildi aslında snitch.
Ben yavaşlayınca ravenclaw tuhaf bir bakış attı.Başka bir yere odaklandım ve ani bir geriye dönüş yaptım.Tahmin ettiğim gibi Ravenclaw o kadar yetenekli değildi ve dönüşü beceremeyip ona yetişmiş olan Slytherin'e çarptı ve süpürgesinden yumuşak bir iniş yaptı.Slytherin ise o kadar şanslı değildi.Kolunun üstüne düştü.Geriye bir tek diğer Slytherin kalmıştı ki Leonard snitche Slytherin'de Leonard'a yaklaşmıştı.Snitch mücadelesine yetişebilirdim.Hemen hız kazanmak için yükselip dalışa geçtim.Aramızdaki mücadeleyi gören diğer oyuncular oyunu quidditch maçına çevirdiler.İşin içine buludgerlar da girmişti.Harika...

Bu rp giderek heyecanlanıyor Happy Hadi devam edelim.
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue54/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (54/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:13 pm

Rp Out: Bence de Happy

Arianna'nın taktiği çok iyiydi. Şimdi Snitchi'i Slytherin'li çocuktan uzak tutmalıydım fakat bunu yaparken etraftan Bludger'lar yağmaya başladı.
-İş heyecanlanıyor!
Bir işin zor olması benim daha çok hoşuma giderdi. Bu yüzden daha da hızlanmıştım fakat Slytherin'li çocukta gayet iyi idi. Bunu riske atamazdım.
-Arianna!
Arianna bana baktı ve söylemek istediğimi anladı. Doğru anı bekledim ve yanımdaki Slytherin'le omuz omuza bir mücadeleye girdim. Bunu yaparken onu zorluyordum ve hızlı uçmasını engelliyordum. Birden Arianna üstümüzden geçti ve Snitch'e iyice yaklaştı.
-Hayır!
Arianna Snitch'i yakalamıştı. Profesör oyunu durdurdu.
-Aferin gayet iyiydiniz şimdi sırada ikinci oyun var Bludger isabet ettirme!
Arianna ve ben birbirimize bakarak gülümsedik takım oyunuyla ilk oyunu biz kazanmıştık...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:31 pm

Leonard ve ben gayet iyi bir takım olmuştuk doğrusu.Ve şimdi snitch elimizdeydi.İlk oyun bizimdi! Slytherinlerin tehditkar bakışlarına aldırmadan ikinci oyun için hazırlandık. İkinci oyun pek benim mevkime uymuyordu ama 3 bludger 3 delik ne kadar zor olabilirdi ki! Sırayla atış yapacaktık.Mesafe biraz uzaktı ama olsun.
Sıraya geçerken yere düşürdüğüm Slytherin bana omuz attı.Ne kadar kabaydı!Yeterince zeki olsaydı planımı anlayabilirdi.O an elimde bludger olsa suratına atmıştım. Sinirlenmiştim. Deliklere odaklandım.İlk atışımı yapacaktım.Leonard'a baktım o da arkamdaydı ve cesaret verircesine gülümsedi.Biraz olsun rahatlamıştım.
Ve ilk atışımı yaptım.Alttaki deliğe doğru attım ve o anda deliklerin arkasından birisi çıktı ve topun deliğe girmesine izin vermedi.Bu da neydi böyle?! Hani sadece atış yapacaktık?
-Oyunlarımı hafife almayın.Birinci oyundaki müzadelenizi görünce fikrimi değiştirdim.Hadi biraz çıtayı yükseltelim!"dedi profesör Dunham şaşırdığımı görünce.En azından haberim olabilirdi!İlk atışımı yapmıştım.Kaledeki çocuğun alaycı gülüşüne aldırmadan sıranın en arkasına geçtim.Şimdi atış sırası Leonard'daydı...

Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 05, 2011 11:46 pm

Evet ikinci oyuna geçmiştik ve büyük bir sürpriz ile karşılaşmıştık. Sopamı ve Bludger'ımı aldım. İçimden "Ne kadar zor olabilir ki tıpkı Beyzbol gibi" diye geçirdim. Bludger'ı aldım ve havaya attım döne döne yere doğru yaklaşıyordu. Sopamı salladım. Çok sert ve hızlı bir atış yapmıştım. Tutucunun bunu tutamayacağını düşünürken topa çok iyi bir şekilde sahip oldu. Bu tutucu çok iyi idi. Sıra Slytherin'li çocukta idi. O ve diğerleri de kaçırdı sıra tekrar Arianna'ya geldi şimdi ikinci vuruşunu yapacaktı...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:12 am

Daha hiç kimse bludgerı deliklerden geçirememişti.Gerçekten sinirliydim.Sanki bilerek yapıyordu.O alaycı gülümseme yine tutucunun suratındaydı.Tabi ya! Belki işe yaramayabilirdi. Belki de dersten atılırdım .Ama umrumda değildi açıkçası.Sopamı sıkıca kavradım ve bludgerı fırlattım.Son sürat gidiyordu ve tam hedeflediğim yere suratına çarptı. Tutucunun hatası çok yakındı deliklere.Bludger çarpmasıyla geriye sendeledi ve deliklerin içine girdi bludger ile birlikte!Sanırım bu sayı olmuştu.2/1 . Hala şansım vardı.Sendelenir ve süpürgenin üzerinde durmaya çalışırken bir şey dikkatimi çekti.Sol elini kullanıyordu.Arkaya geçerken Leonard'a fısıldadım:
-Sağına at...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:21 am

Arianna ilk sayısını yapmıştı. Sıra bende idi. Sopayı elime aldım Bludger havaya fırladı ve giderek yere yaklaştı. Sopayı sert bir şekilde kavradım ve hızlıca salladım. Bludger hızla sağ köşeye doğru gidiyordu. Zaten kafasına yediği Bludger yüzünden yorgun olan tutucu bunun karşısında hiç birşey yapamadı. Diğer Slytherin'li ve Rawenclaw'lı çocuk da atamamıştı sıra son Slytherin'li çocukta idi bu Arianna'ya omuz atan çocuktu. Bludger'ı havaya fırlattı ve sopasını salladı. İyi bir vurucu idi. Topu çembere soktu ve geçerken Arianna'ya bir omuz daha attı bu gerçekten çok sinirime dokunmuştu. Arianna atışını yapmak üzere yerine geçiyordu.
-İyi Şanslar Smile
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:33 am

Slytherini kafama takmamaya çalıştım.Tipik bir Slytherindi işte.Tutucuya odaklandım.Zaten bitkin görünüyordu.Ama özellikle benim bludgerımı tutmak için çaba sarfediyormuş gibi görünüyordu.Sağ tarafına daha yakındı.Anlamıştı oraya atacağımı.Belli etmemeye çalışsa da oraya doğru gidecekti.Ama ben alttaki deliği seçtim.Ona daha uzak ve beklemediği bir yerdi.Hızlı olmalıydım yoksa fark edecekti.Derin bir nefes aldım ve bludgerı fırlattım.Eğer tutucu 1-2 sn daha hızlı olsaydı kesinlikle yakalayabilirdi.Burayı beklemdiği için gecikmişti.Yine de gayet hızlıydı.Parmak ucu bludgera değmiş olabilirdi ama bludger deliği geçmişti.Kaleciye son bir bakış attım ve sıradan çıktım.Leonard'ın atışını beklemeye başladım...
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:42 am

Sıra artık bana gelmişti sanırım planımı devreye sokabilirdim. Bludger'ı havaya fırlattım ve sopamı salladım. Top hızla ilerledi ortadaki deliğin yere bağlı olan direğine doğru gitti. Bu kaleciyi çok şaşırtmıştı. Iskalanan bir atıştı. Fakat Bludger o direkten geri sekerek Slytherin'in tam yüzüne geldi.
-Ah hayır üzgünüm dostum iyimisin?
Slytherin'li çocuğu yerden kaldırdığım anda ayağına sert bir şekilde vurdum tabiki belli etmeyecek şekilde.
-Umarım acıtmamıştır
Slytherin'li bana pis pis bakarak sıranın arkasına geçti. Arianna'nın yanına gittiğimde gülmemek için kendini zor tutuyordu. Kulağıma "Sen delirmiş olmalısın" diye fısıldadı. Ben de ona gülümsedim. Gerçekten çok güzel bir kızdı. Ben bunları düşünürken neredeyse yüzüme gelen Bludger'ı göremiyordum. Son anda kurtulmuştum. İlk başta bu kasıtlı mı diye baktım fakat bu Bludger'ı kaleci çelmişti. Sanırım bir yanlışlıktı her neyse. Sıra Slytherin'li çocuğa gelmişti. Bludger'ı aldı sopasını salladı. Fakat o da neydi? Iskalamıştı. Dizleri titriyordu. İçimden ona biraz acısamda bunu hak etmişti.
-Pekala hadi 3. oyun!
Sıra 3. oyunda idi dikkatli olmam lazımdı Slytherin'li kendini toplarsa kesinlikle intikam almaya çalışacaktı...
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:54 am

Gerçekten inanamıyordum.Slytherinli hala titriyordu.Ayakta zor duruyor gibiydi ve Leo'dan uzak durmaya çalışıyordu.3.oyunda kesinlikle Leonard ile takım arkadaşı olmalıydım.Slytherinlilerden biriyle olacak olursa Leonard kavga çıkabilirdi.Bir Quaffel aldık ve oyuna başladık.

rp out: sen başla bu sefer Happy
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 1:18 am

Rp Out: Tamam öyle istiyorsan Slytherin'liye dokunmam şimdilik Happy

Artık son oyuna geçmiştik.
-Pekala takımları ben belirliyorum. Leo sen tutucu ile! Arianna sen Nogan(Slytherin'li çocuk) ile!
Zaten geriye sadece Slytherin'li diğer çocuk ve Rawenclaw'lı çocuk vardı onların kapışması ilk maçtı. Slytherin'li Rawenclaw'luyu yenmişti. Şimdi sıra ben ve tutucuda idi.
-Başlayın!
Profesör Quaffle'ı havaya attı. Tutucu topu yakaladı ve bana attı. Ben de ona attım. Birbirimize ard arda hızlıca topu atıyorduk. En son kim de kalacağını kimse bilemezdi. İkimizde direğe çok yaklaştık tutucu Quaffle'ı bana attı fakat Quaffle bana gelmeden direğe çarptı.
-Aferin, berabere!
Bu gerçekten garip bir karşılaşma idi. Artık sıra son karşılaşmada idi. Arianna yerini alıyordu. Slytherin'li çocuğun yanından geçerken ona "Ona bir şey olursa kötü olur!" diye fısıldadım. Maç başlamak üzere idi Arianna için endişeliydim fakat onun bunu başaracağına inanıyordum...
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue100/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:48 am

Ne yaptınız siz ya. Happy Sadece bir RP yapacaktınız. Bu kadar değil. Razz
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 8:54 am

doğaçlama yaptık profesör Happy
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue100/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 12:07 pm

Hop hop hop, bir derse müdahale edeceğim hiç aklıma gelmezdi! Merlin adına beni affet Lizzie ama sen arkanı dönmüşken burada ufaklıklar dersi biraz fazla kaçırmış.
RP OUT; Sadece bir RP bırakılır ve o puanlandırılır gençler. Bundan sonra dikkatli olunuz. Profesörleri de böyle zor durumlarda bırakmayınız. Razz
Leonard James Potter

Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 6:33 pm

Tamam Profesör Malfoy daha dikkatli olacağız Smile
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 10:49 pm

3 oyun birden olunca ve birde takım arkadaşı rp uzadı ama son bir rp olmaz mı profesör?
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 4:50 am

Hayır, olamaz. Şimdi lütfen diğer RP'lerinizi silin veya editleyip yerine başka bir RP yazın.
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 5:55 am

Dur o kadar acımasız olma Dimitri. *Merlin aşkına, acımasız olan bendim sen değil?!* Diğerlerini silip, yazdıklarınızı tek mesajda toplayabilirsiniz. Yeniden yazmanıza gerek kalmaz ve RP'nizi bitirmiş olursunuz.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Özel
Rp Puanı:
II. Sınıflar | İlk ders Left_bar_bleue97/100II. Sınıflar | İlk ders Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 10:57 am

Evet dersimin biraz uzamış olduğunun farkındayım Happy
O zaman işi devralma vaktim geldi Anna..

Çocuklar üç oyunlu dersimin üçüncü aşamasına gelmişti artık. Gryffindor'dan iki çocuk dikkatimi çekmişti. İsimlerini tam olarak bilmiyordum henüz ama birbirlerine seslenişlerinden birinin adının 'Leonard', diğerinin 'Arianna' olduğunu öğrendim. Gerçekten mukemmel bir takım oyunu çıkarıyorlardı. Tam istediğim gibilerdi.. Kızda Arayıcılık konusunda yetenek vardı ve oğlansa arkadaşını kollamayı iyi biliyordu yani tam bir Vurucu gibi..

Üçüncü oyunu tamamladığımızda ise Slytherinin harika bir Kovalıyıcıya sahip olduğunu gördüm, gerçekten Nogan gelecekte Slytherin'in ödüllü Kovalıyıcısı olabilirdi ancak arkadaşlarına karşı nazik sayılamazdı.

Üstün zekalı çocukların toplandığı Ravenclaw binası ise maalesef umutsuz bir vaka gibi görünüyordu; en azından ikinci sınıflarında işe yarar bi oyuncuları görünmüyordu şimdilik. Ancak bu çocukların kendilerini geliştirip en iyilerini geçme olasılıkları da asla unutulmamalıydı...

İkinci sınıfların ilk dersi biterken Hogwarts'a geri döndüğüm için gerçekten mutluydum. Smile

Ders bitiminde herkes isteksizce dağıldı ve aralarında Leo ve Ari'nin de olduğu bir grup eşyaları taşımamda yardım etti. Asaletini gözler önüne serercesine önümüzde uzanan Hogwarts'a doğru yürümeye koyulduk böylece..
https://facebook.com/ssbdd
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:19 am

profesör rp puanımız nedir? Smile
Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 12:36 am

Onu kendisi daha sonra açıklar. Lütfen burada flood yapmayın.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: II. Sınıflar | İlk ders   II. Sınıflar | İlk ders Icon_minitimeCuma Ağus. 12, 2011 2:45 am

RP puanları;

Arrianna Ella Potter~

Renklendirme: 4/10
Betimleme: 6/10
Uzunluk: 10/10
Noktalama ve yazım yanlışları: 6/10
Akıcılık ve İçerik: 5/10

Puan; 31/50!

*

Leonard John Potter~

Renklendirme: 4/10
Betimleme: 6/10