Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1.Sınıflar - 1.Ders

YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
1.Sınıflar - 1.Ders Left_bar_bleue100/1001.Sınıflar - 1.Ders Empty_bar_bleue  (100/100)

1.Sınıflar - 1.Ders Empty
MesajKonu: 1.Sınıflar - 1.Ders   1.Sınıflar - 1.Ders Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 11:20 am

Zaman: 09.00

Büyü: Alfa Büyüsü - Yapılan büyüyü karşı tarafa yansıtır. Bir tür kalkan büyüsüdür.
Profesörün Konuşması: Sevgili büyücü ve cadı adayları! Her birinizle dersten önce tanışmış olsak bile formalite icabı yeniden kendimi tanıtıyorum. Ben, okul müdüresi, Slytherin bina sorumlusu ve Karanlık Sanatlara Karşı Savunma profesörünüz Anna Lizzie Malfoy.

Dersimde aradığım yegane özellikler; ciddiyet, disiplin ve sağ duyudur! Eğer karanlık sanatlarla başa çıkmak istiyorsanız, küçük bir çocuk gibi zırlayıp kaçmak yerine ağır başlı ve dikkatli olmalısınız. Gözünüzü kapatırsanız, ÖLÜRSÜNÜZ! Hayat bu, acıma yok. Ölmek istemiyorsunuz değil mi? Ah. Ben de öyle düşünmüştüm.

Onun için, dersimde gevezelik edeni sınıftan atarım, cezaya bırakırım ve bir hafta boyunca kupaları temizler. Ve hayır kesinlikle daha yaratıcı ve can sıkıcı cezalarım da var. Anlaşıldığını düşünerek, dersime geçiyorum.

Öncelikle ikişer sıra olun ve karşı karşıya geçin. Asanızı sıkıca kavrayın ve- bam! Alfa diye haykırmanız yeterli. İçinizde hissederseniz yaparsınız. Bir çoğunuz bunun uygulama dersi olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz, ama artık işler değişti. Deneyerek öğreneceksiniz. Merlin yanınızda olsun. Başlayabilirsiniz.

1.Sınıflar - 1.Ders
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2. Sınıflar I. Ders
» 5.Sınıflar - 1.Ders
» 6.Sınıflar | 1.Ders
» 4.Sınıflar - 1.Ders
» 4.Sınıflar | 1.Ders