Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.

2 posters
YazarMesaj
Honora Lee

Honora Lee

Lakap : Arkadaşları Honey der.
Rp Sevgilisi : Mr. Moon <3

Özel
Rp Puanı:
Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Left_bar_bleue93/100Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Empty_bar_bleue  (93/100)

Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Empty
MesajKonu: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:46 pm

&& Normalde Adı; Hoon-Ah Lee Korede soyadlar önde kullanıldığı için de; Lee Hoon Ah İngilizlerin telaffuz edebilmesi için adı Honora olmuştur, Honora aslında İrlanda kökenli bir isim bu arada. Yani öyle olması gerek.^^

&& Aile kurgumu oluşturmaya çalıştım, ama elime yüzüme bulaştırmış olabilirim, Bu yüzden şimdilik karakter kartımdaki aile geçmişimi askıya alıyorum. Bir amca falan çıkarsa -ki biriyle anlaşmak üzereyim sanki- aile kurgum rayına oturabilir. O amca beni Laufeyson'ların elinden alan kişi olacak. Yani kurgum yürürlüğe girerse.

&& Bunun dışında çevreye ihtiyacım var benim, bilirsiniz işte arkadaş çevresi, Ama gözünü seveyim kurgularla gelin. Düşman istiyorsanız da sebebini söyleyin en azından. Bir de şunu ekleyeyim, mesela bir kişi ile önceden düşman olabilirsiniz, ama sonradan durum değişebilir, Ne bileyim inişli çıkışlı hayatları olur, Aynı şekilde dostunuzla da her daim dost kalamazsınız, belki sizin aranıza giren kişiler de olacaktır, Böylesine gerçekçi, hayata dair rpler istiyorum, Dizilerde bile dostlar hep dost kalamıyor, ama sonunda yine dost olduklarını anlıyorlar felan.. Neyse çok konuştum ben kişiliğime akıyorum direkt,
Buyrunuz;

Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. I6164499_tumblr-m9r9cuv26p1qa1laco1-500
    && Kafatasının içinde inanılmaz bir beyin taşıdığı söylenir. Yaşıtları ile aynı değildir. Aslında çoğunlukla belirsiz bir kişiliğe sahiptir. Bir kıza göre oldukça karmaşıktır. Nitelikleri açıklanamayacak derecede olur çoğu zaman. Bir çizgi film karakterinin yüz ifadesini bazen nasıl anlayamıyorsanız, onu da anlamanız imkânsızlaşır.

&& Bir çok kız arasında ilk göze çarpan özelliği onun sivri zekasıdır. Beyni her an her şey için aktiftir, yeni fikirler üretmek üzere. Uykusunda konuşabilen bir tiptir ama onun konuşmalarından kolaylıkla bir şey anlayamazsınız. Uykusunda bile çözemeyeceğiniz şifrelerden ya da bir yığın fikir deposundan bahsedebildiği oluyor. Uyurgezerdir de ayrıca. Şarhoş olmaya alışkın değildir. İçki ile arası kötü olduğundan onu bir kadehte sarhoş edebilmeniz mümkün. Ketum bir kız olduğu için onun sırlarını onu sarhoş ederek öğrenmeniz gerekecektir.

&& Boş zamanlarda Uzak Doğu Dövüş Sanatları ile ilgilenir. Özellikle de Taek Won Do ile. Bu nedenle bacakları oldukça hızlı ve çeviktir. Güçlü bir hafızaya ve oldukça tertipli bir yapıya sahiptir. Her şeyini belli bir düzene sokar. Onun simetri hastası olduğunu düşünenler yanılmazlar. Titizlik noktasında bu kadar aşırı olmasa da derslerdeki başarılarının yüzde kırkını buna borçludur. Geriye kalan yüzde altmışını da zekasına tabi ki.

&& Diğer kızlar gibi önce duygularıyla değil de, mantığıyla hareket eder. Fazla atılganlık gösterip cesur davranmak yerine, önce işin aslını astarını araştırarak yola çıkmayı tercih eder. Büyü gücü kullanmadan da insanların yalan söyleyip söylemediğini anlayabilen bir insandır. Görsel ve işitsel hafızası kuvvetlidir. İsimleri ve yüzleri kolaylıkla aklında tutabilir. Ayrıca küçüklüğünden beri sahip olduğu bir piyanosu vardır.

&& Hogwarts dönemi boyunca Profesörlere akla hayale gelmeyecek sorular yöneltmiştir. Bazen cevaplanamayacak türden sorular da sorduğu olabiliyor. Kötü bir özelliği de fazla inatçı olması. Keçi gibi, ya da katır gibi.
Niklaus

Niklaus

Rp Sevgilisi : Hiç bir şey hatırlamıyorum ama Tiana'ymış sanırım.

Özel
Rp Puanı:
Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Left_bar_bleue95/100Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 11:20 pm

Şimdi benim paris soğuk ve sakin bir insan. Kavgacı bi' tip değil, hatta hayatında hiç kavga etmedi. Mantık adamı yani. Küçüklükten beri tanışıyor olabilirler. Pek kurguyu yayına oturtmadığımız için yazayım dedim. *-* :yanlışkarakter:
Honora Lee

Honora Lee

Özel
Rp Puanı:
Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Left_bar_bleue93/100Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 11:24 pm

Taam.^^ Biraz yakın gibiler ama benim karakterimin durgunluğu yaşadıklarından kaynaklanıyor da biraz. Senin yanında iken özüne dönecektir kanımca. -Yani Paris'in yanındayken- Aşk bu kıza hayat verir, coşar felan. Ihm. İkiz gibi devam edemezler, birimizin canlanması gerek demi. o.O
Niklaus

Niklaus

Özel
Rp Puanı:
Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Left_bar_bleue95/100Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 11:28 pm

Evet Happy Ya utangaç olduğu için biraz öyle Happy Normalde iyi birisi. Happy Eğlenceli ama kabuğunu kırabilirsen Razz
Honora Lee

Honora Lee

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 11:31 pm

Kırarım ben onun kabuğunu. Happy Bu arada Paris üyeliğine bir mesaj atmıştım sanki, ama buradan da söyleyeyim, kısa kısa olmak kaydıyla ortak salonda rp yapabiliriz istersen.. Dertleşiriz fln.. Belki başka şeyler de olur kjadshflkgnfl
Niklaus

Niklaus

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 12:03 am

Ehehe olur <3 :durgireyimparise:
Honora Lee

Honora Lee

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.   Broken-Hearted Girl can be very Dangerous. Icon_minitimeSalı Eyl. 11, 2012 1:09 am

Bu arada rpyi biz daha açılamamışız gibi yazdım olur mu?

Broken-Hearted Girl can be very Dangerous.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dangerous place.
» Broken
» Broken Pieces
» I don't want a broken heart
» Who's this girl?