Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık Yayılıyor!

YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Karanlık Yayılıyor! Left_bar_bleue93/100Karanlık Yayılıyor! Empty_bar_bleue  (93/100)

Karanlık Yayılıyor! Empty
MesajKonu: Karanlık Yayılıyor!   Karanlık Yayılıyor! Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:13 am

Sevgili Okurlarım;
Aydınlık ve Karanlık tarafın sürekli savaş halinde olduğu şu dünyamızda karanlık tarafta yeni bir yüz görüyoruz. Karanlık Lord ve Lady'nin adı bu zamana kadar gizli tutulurken heralde saklı kalmaktan bıkmış olacaklarki ilk adım Karanlık Lady'den geliyor!
Aslına bakarsanız tarafsız biri olarak Lady'le adaş olmak hoşuma gitmedi desem yalan olur. Evet, Aphrodite Laneivera'dan sözediyorum!
Kendisi adını açıkladığı ilk günden beri tüm büyücülük dünyasının gündemine bomba gibi düştü. Aklımızda canlanan ilk soru, kendisi ne kadar cani?
Şu an da bunu bilemiyor olsakta kuşlarım onu bile izlemekte! Bir basın çalışanı olarak korkusuzca, açığını yakalayacağım adaşım. Biliyorum, bunu sende okuyorsun.
Bakalım ilerleyen günlerde Aydınlık taraf durumu eşitleyebilecek mi? Bir Aydınlık Lady tanımıyorum ben...
Pop!

Dırdırcı Editörü/ Aphrodith Arasia.

Karanlık Yayılıyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Çöktüğünde
» Karanlık İşaretin Getirdikleri
» Karanlık mı Aydınlık mı Hangisi ?
» Karanlık Lord-Lady Alımları
» Boğucu Bir Havası Olan Karanlık Orman