Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karanlık İşaretin Getirdikleri

YazarMesaj
Noa van Brunt
Büyücü/Cadı
Büyücü/Cadı
Noa van Brunt

Rp Sevgilisi : VASİLE EVLENELİM Mİ

Özel
Rp Puanı:
Karanlık İşaretin Getirdikleri Left_bar_bleue99/100Karanlık İşaretin Getirdikleri Empty_bar_bleue  (99/100)

Karanlık İşaretin Getirdikleri Empty
MesajKonu: Karanlık İşaretin Getirdikleri   Karanlık İşaretin Getirdikleri Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 5:58 am

Sessiz geçen bir gündü. Evet, kesinlikle oldukça sessizdi. Fırtına öncesi sessizlik gibi. Her şey o kadar normaldi ki. Bana selam veren yetişkinler, ne yaptığıma bakan meraklı öğrenciler, günlük güneşlik bir gün, kalabalık, gürültü...

Düşünüyorum da, diğer günlerden ne farkı var? Olması gerekende bunlar değil mi? Değil işte. İçimde nedensiz bir sıkıntıyla boğuşuyorum. Aklım düşüncelerin zalim çığlıklarıyla doluyken, boş yere eziyet çekmemin nedenini bilmeden yürüyorum.

Ayaklarım beni yeni açılan kitap dükkanına getirmiş. Farkında bile değilim. Kafamı kaldırıp inceliyorum. Fazlasıyla karanlık. Belki de ihtiyacım olan biraz karanlıktır diyip, içeriye başım dik bir biçimde giriyorum.

Önümü göremez bir şekilde ilerlerken tanımlayamadığım bir şeye çarpmamla duruyorum. Başım zonkluyor ve fikrimi anında değiştirerek buradan bir an önce çıkmak istiyorum. Neden içeri girdim ki? Yavaşça geriliyorum. Nedense tüm alarm zillerim kırmızı ışık veriyor. Kimsenin duymaması gerekiyormuşçasına nefes bile almaktan çekiniyorum.

Tahminimce geldiğim yere dönerken gözüme ileriden bir ışık ilişiyor. Meraklı olmak insanların yapısında vardır. İşte, benimkinde de var. En delici bakışlarımla ışığın geldiği tarafa doğru gözlerimi odaklıyorum. Bir vücut, bir kol- karanlık işaret.

Dehşet içerisinde hızlıca gerilediğimde boğazımdan çıkan bir inleme ve devirdiğim bir rafın gürültüsüyle karanlık işaretin sahibi beni görüyor. Buz mavisi gözler beni delip geçerken, tek yapabildiğim çıkardığım asaya sarılmak...

Karanlık İşaretin Getirdikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karanlık Çöktüğünde
» Karanlık Yayılıyor!
» Karanlık mı Aydınlık mı Hangisi ?
» Karanlık Lord-Lady Alımları
» Boğucu Bir Havası Olan Karanlık Orman