Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soru ve Sorunlarınız

+18
Abrielle T. D'ambrosio
Parthenia
Darleen Green
Julius Henning
Jayden Lauren
Isis
Maržena Ravesz
Alyssha Cassidy Malfoy
Marilou Slàine
Aphrodis Audrey Phyllis
Claudius D. Dieudonné
Ocean D. Stidolph
Nathan Depardieu
Nevaeh A. Gallelorne
Winter W. Archangel
Marchelle Oak Qixinâ
Pierretta Qixinâ
Black Widow
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Black Widow

Black Widow

Soru ve Sorunlarınız Empty
MesajKonu: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Nis. 19, 2013 8:04 am

Burada site kurgusu yahut site düzeni hakkındaki soru ve sorunlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue100/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimePtsi Mayıs 13, 2013 5:04 am

Lunapark bölümünün modluğu hala bende mi acaba? Yani hala mod. muyuum?
Marchelle Oak Qixinâ

Marchelle Oak Qixinâ

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 17, 2013 7:21 am

Mod.lukların hepsi geri alınmıştır. Kısa bir süre sonra mod. alımları yeniden açılacaktır ^^.
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue100/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 6:15 am

Hiçbir karakterimin profiline evcil hayvanlarının isimlerini yazamıyorum. Benden kaynaklanan bir sorun mu anlayabilmiş değilim. Yardımcı olursanız çokoş olur ki ^^.
Nevaeh A. Gallelorne

Nevaeh A. Gallelorne

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 6:20 am

Şimdi halledilmiş olması gerek ^^.
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 6:23 am

Evet, teşekkür ederiim ^^.
Nathan Depardieu

Nathan Depardieu

Lakap : Deşici
Rp Sevgilisi : Etki altına aldığım herkes, benim sevgilim olur, kölem olur.

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue96/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:42 am

Benim bir sorunum var ya. Ünlü listesinde adminlerin aldıkları ünlüleri almıyoruz tamam ama biz başvurduktan sonra, bizim işlenmeyen ve adminlerin işlenen ünlüleri haksızlık olmuyor mu acaba. Ben karakterimi açtığımda Lais Ribeiro listede yoktu ve kullanılmıyordu. O yüzden karakter açtım ve rütbemi alıp ünlü alımına başvurdum (ki bu arada Lais hala listede yoktu.) Sonra bir baktım ünlüler işlenmiş mi diye, Lais dolu. Böyle haksızlık olacaksa eğer, ben Tinashe Xolani adlı karakterimin silinmesini rica ediyorum.
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Lakap : Di, Dia
Rp Sevgilisi : Jacques is mine bitches!

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue99/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:55 am

Sizi anlıyorum ama ünlü listeye işlenmişti ancak listede baştan bir yenilik yapıldığında gözden kaçırılmış ve listeye eklenmemiş, bende siz başvuru yaptığınızda fark ettim durumu arzu ederseniz ortak kullan olabilir ancak bunu haksızlık olarak adlandırmak doğru değildir.
Nathan Depardieu

Nathan Depardieu

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue96/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:00 am

O arkadaş bu ayın üçünde karakteri almış ama mesajlarına baktığımda bir başvuru göremedim açıkcası. Tamam, ben o arkadaştan daha sonra üye olmuş olabilirim ama sonuçta görmediğim ya da atlanmış bir şey için benim ve arkadaşlarımın kurgusu bozulacak.
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue99/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:11 am

Açtığım hesapların ünlüleri için başvuru yapmıyorum listeye direk ekliyorum zaten bu yüzden başvuru görmemiş olmanız gayet doğal, az önce söylediğim gibi arzu ederseniz ortak kullanım olabilir iki tarafında bundan etkileneceğini düşünmüyorum, size kalmış.
Nathan Depardieu

Nathan Depardieu

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 10:14 am

En azından listede olabilirdi. Neyse, eğer uygunsa ortak kullanım olabilir. Teşekkürler bu arada.
Ocean D. Stidolph

Ocean D. Stidolph

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 9:38 pm

Ortak kullanım uygundur o zaman, yardımcı olabildiysem ne mutlu.
Claudius D. Dieudonné

Claudius D. Dieudonné

Lakap : Darcy.
Rp Sevgilisi : Abisi.

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue97/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 25, 2013 6:23 am

Profillerimiz ve rütbelerimiz neden renkli değil? Önerileriniz bölümü bulamadım ilk gördüğüm başlığa damlamak istedim.
Aphrodis Audrey Phyllis

Aphrodis Audrey Phyllis

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue95/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeÇarş. Haz. 12, 2013 1:55 am

Görev olayı tam olarak nasıl diye soracaktım ben. Tek kişilik rp yapmak istiyorum da karakterlerle rplere başlamadan önce, görev var mı diye baktım. İki başlık var ve altına görev girilmemiş *-*
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeÇarş. Haz. 12, 2013 10:47 pm

Aphrodis Audrey Phyllis demiş ki:
Görev olayı tam olarak nasıl diye soracaktım ben. Tek kişilik rp yapmak istiyorum da karakterlerle rplere başlamadan önce, görev var mı diye baktım. İki başlık var ve altına görev girilmemiş *-*

Henüz daha o bölümleri ayarlamadık, yakın bir zamanda halledeceğiz açıklamalarıyla birlikte.

Claudius D. Dieudonné demiş ki:
Profillerimiz ve rütbelerimiz neden renkli değil? Önerileriniz bölümü bulamadım ilk gördüğüm başlığa damlamak istedim.

Daha önce aynı şeyi düşünmüştük; ancak aramızda oylama yaptık. Renksiz daha güzel durduğuna karar verdik efenim.
Marilou Slàine

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimePtsi Tem. 15, 2013 1:23 am

https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/t2712-bag#31587
Sanırım forumda bir ayar sıkıntısı var. "[Resimleri sadece adminler görebilir.]" yazısı var başlık resminde ve imzada.
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimePtsi Tem. 15, 2013 2:36 am

Ouv, hemen düzeltiyorum. ^^
Maržena Ravesz

Maržena Ravesz

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 15, 2014 7:31 am

Rp yaşı bölümünü yalnızca sayı ile kısıtlamak yerine harf kullanımının da aktifleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca sitenin kurgusunun işlendiği yıl ile ilgili bir bilgi göremedim, benim de gözümden kaçmış olabilir, yılı öğrenmek istiyorum kısacası. ^^
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 15, 2014 7:34 am

Yıl 2013. Aylardan nisan civarı şu an sitede.
Yaş ile ilgili kısımla da ilgileneceğim. ^^
Jayden Lauren

Jayden Lauren

Lakap : Jay!
Rp Sevgilisi : nmahh!

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeÇarş. Ocak 15, 2014 11:30 pm

Arkadaşlar lütfen şu avatar boyutlarını küçültsek? Cidden takım sorunu yaşıyorum.
http://cookieandmilkshake.tumblr.com/
Julius Henning

Julius Henning

Lakap : Matt.
Rp Sevgilisi : Yok.

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 7:55 am

Sorun ya da soru değil ama "öneri" başlığını bulamadım. Ne yapayım? Happy

-->
https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/f206-avatar-imza-yardm
Bu bölüm altındaki başlıklardan işi bitenleri kilitleyip "Düşünseli"ne yollasanız? O bölüm daha düzgün görünür kanımca.
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 8:08 am

Aslında orada işi tamamlanan tüm başlıklar kilitlenmektedir ancak ufak bir renk probleminden dolayı bu fark edilemiyor, bu halledilecektir. Ayrıca zaten yakın zamanda Avatar İmza Yardım başlığında bir değişiklik yapılması gündemdedir. İlginiz için teşekkürler.
Julius Henning

Julius Henning

Lakap : Matt.
Rp Sevgilisi : Yok.

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 8:24 am

Başlıklar taşınsın bir de. Düzen öyle daha iyi sağlanacak kanımca. (:
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeCuma Ocak 17, 2014 8:27 am

İnsanlara yapılanları görmeleri için zaman tanıyoruz, dolayısıyla unutuldularsa başlıklar o yüzden kalmıştır. Pokemon'un da dediği gibi, o kısım zaten düzenlenecek. Önerilerinizi de buraya yazabilirsiniz. Tekrar teşekkürler.

Darleen Green

Darleen Green

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız Left_bar_bleue94/100Soru ve Sorunlarınız Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:38 am

Karakter sınırı kaç acaba?

Soru ve Sorunlarınız
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Soru~>Cevap.
» Alttaki Üyeye Soru Sor
» Alttaki Üyeye Soru Sor