Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soru ve Sorunlarınız

+18
Abrielle T. D'ambrosio
Parthenia
Darleen Green
Julius Henning
Jayden Lauren
Isis
Maržena Ravesz
Alyssha Cassidy Malfoy
Marilou Slàine
Aphrodis Audrey Phyllis
Claudius D. Dieudonné
Ocean D. Stidolph
Nathan Depardieu
Nevaeh A. Gallelorne
Winter W. Archangel
Marchelle Oak Qixinâ
Pierretta Qixinâ
Black Widow
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Parthenia

Parthenia

Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 18, 2014 12:42 am

Karakter sınırımız yoktur.
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 5:49 am

bahar tatilindeymişiz, ama hogwarts'ta flashback rp yapabiliyo muyuz acaba? ^^.
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 19, 2014 5:54 am

Flashback tarzı rp ler yazılabilir elbette Bahar tatili zamanı öğrencilerin Hogwarts'ta kalma gibi bir seçenekleri olduğu kurgu bakımından olduğumuz zaman dilimi içerisinde de Hogwarts'ta rp yazabilirsiniz.
Abrielle T. D'ambrosio

Abrielle T. D'ambrosio

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue94/100Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 3:28 am

Cadı ve büyücüler, özel bir yetenek alabiliyor mu?
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ocak 20, 2014 3:31 am

https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/f3-buyucu-ozel-yetenekleri
Şu bölümde büyücü ve cadılar için özel yetenek başvuruları bulunmaktadır.
Sasha N. Ignashevich

Sasha N. Ignashevich

Lakap : sash, sas, padfoot
Rp Sevgilisi : daha kimse cesaret etmedi

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue94/100Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 22, 2014 12:30 pm

Spoiler kodu nasıl yapılıyor? Her sitede birbirinden farklı olduğu için bilmiyorum.
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 22, 2014 12:35 pm

Örnekle göstermek gerekirse;
Kod:
[spoiler=Buraya istediğin bir şeyi yaz.]bla bla pika pika[/spoiler]
Darleen Green

Darleen Green

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 22, 2014 1:47 pm

Nautilus adındaki karakterimi siteye getirmek istedim, fakat bir yanlışlık yaptım sanırım. Şimdi şöyle oluyor sanırım yanlış mail adresimi kullandım. Siz admin panelinden karakteri aktif hale getirir misiniz?
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ocak 22, 2014 7:04 pm

Halledilmiştir!
Barcus Monarojnaki Rox

Barcus Monarojnaki Rox

Lakap : Shadow

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue89/100Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 2:00 am

Merhabalar

Benim başvurumda puanlama 89 gelmişti fakat profilimde 90 gözükmektedir. Bir yanlışlık olmuş sanırım.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 2:34 am

Düzeltiyorum. Yanlışlıkla olmuştur, söylediğiniz için teşekkürler.
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:
Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 6:34 am

Neden öğrencilerin kurtadam veya kurtkadın olamayacağını öğrenebilir miyim acaba? Bir öğrenci yasak ormanda bir kurtadam tarafından ısırılmış, dönmüştürülmüş vs. olabilir. Normal zamanlardan bile okuldan kaçabilen normal bir öğrenciye bakılırsa, dolunay zamanında kurt formunda başka bir öğrenci yine okuldan kaçabilir. Kurt olmadığı zamanlardaki açık kahverengi gözlerini bir lensle de gizleyebilir. Yani düşününce görünüm özellikleri açısından bir açık bulamıyorum. Neden bir öğrenci yeni dönüştürülmüş bir kurtkadın olamasın ki?
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 7:13 am

Aynı soruyu gidip diğer adminlere sordum ve sitedeki kurtadam kurgusuyla yüz yüze geldim. Sitemizde Harry Potter Serisinden farklı olarak kurtadam, kurtkadın ve vampirler asa kullanma özelliği yoktur, yani bir öğrenci ısırıldıktan bir süre sonra büyü yapma yeteneklerini kaybedecek ve okulda bulunma nedeni bununla birlikte gidecektir; o nedenle öğrencilerin bu ırklara başvurması uygun değildir ancak on sekiz yaşından küçük herhangi bir karakter bu ırklardan olup büyücü okulları dışında bir rütbe sahibi de olabilir.

*Yine de konu hakkında tekrar konuşulup genel açıklama yapılacaktır, öneriniz için teşekkürler.
Nautilus

Nautilus

Lakap : Nautilus
Rp Sevgilisi : kimse ona katlanmaz

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 11:44 am

Görev başlığı açabiliyor muyuz? 
Hiç kimse başlık açmamış da bu yüzden aklım karıştı.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ocak 23, 2014 11:46 am

Görev sistemi tam olarak düzenlenmemiştir, sistem oturduğunda haber vereceğiz.
Sasha N. Ignashevich

Sasha N. Ignashevich

Lakap : sash, sas, padfoot
Rp Sevgilisi : daha kimse cesaret etmedi

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 05, 2014 6:11 am

Maçlar ne zaman başlayacak acaba?
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Soru ve Sorunlarınız   Soru ve Sorunlarınız - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 05, 2014 9:19 am

Şuan belirli bir tarih yoktur ancak en kısa zamanda Quidditch Profesörü bu konuda duyuru yapacaktır.

Soru ve Sorunlarınız
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Soru~>Cevap.
» Alttaki Üyeye Soru Sor
» Alttaki Üyeye Soru Sor