Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Odunlar Takımı.

4 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Odunlar Takımı. Left_bar_bleue93/100Odunlar Takımı. Empty_bar_bleue  (93/100)

Odunlar Takımı. Empty
MesajKonu: Odunlar Takımı.   Odunlar Takımı. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 7:02 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Daha önce biraz bahsi geçmişti ancak bu defa derinlere ineceğiz sevgili okurlarım. Kim demiş bir Gryffindor ve Slytherin birlikte olamaz diye? İşte karşınızdaki çift bunun aksini kanıtlar nitelikte. Alışılagelmiş olayların dışında tabii ki de. Kimden mi bahsediyorum? Jack Karenin & Natalia Miloslova çiftinden elbette ki! Sizin bildiğiniz adıyla... Odunlar Takımı!

Bir köşede Gryffindor'un karanlık kızı. Gryffindorlularla takılmayı sevmediği o kadar açık ki, bunu tartışmaya bile gerek yok. Ne zaman baksak Slytherin takımının erkekleriyle birlikte olan Miloslova'nın bir Slytherin erkeğine tutulmasına şaşmamalı. Sarhoş bir şekilde tanışmalarının ardından bu kadar yol katetmeleri beni o kadar mutlu etti ki anlatamam. Sizin düşündüğünüzün aksine, değişik çiftler beni daima mutlu etmiştir çünkü!

Diğer köşede ise Slytherin'in hanım evladı. Bir zamanlar bakirliği ile meşhur olan genç adam belli ki ipi yanlış kazığa bağlamış. Kuşlarım bunun hakkında birçok yoruma tanık olmuş ancak bunların hepsini size söylemeyeceğim. Bakir insanlara da saygı göstermek lazım, bu devirde neredeyse hiç kalmadılar! Demek isterdim tabii ama burası Dırdırcı ve bunu size söylemezsem haberciliğime aykırı olur. Natalia gibi altından pek çok erkeği geçirmiş bir kızın Jack ile ne yaptığını açıkçası ben bilemiyorum. Akıllarda iki soru çıkıyor böylece. Natalia Jack'i kullanıyor mu yoksa Jack on yedi yılın patlamasını mı yaşıyor?

Rusyadaki bir arkadaşımla konuştum. Natalia hakkında biraz haber aldım. Ailesinden nefret ederek İngiltere'ye yerleşmişti genç kız ve erkeklerle olan geçmişi sonsuz bir kara delik gibi. Güzel kızlar hep böyle bu devirde. Oysa tam öteki köşede; düzenli, derslerinde başarılı, çalışkan, kesinlikle anne kuzusu bir çocuk. Jack. Zıt kutuplar birbirlerini çeker demişler, bize Jack'i uyarmaktan başka bir seçenek kalmıyor böyle durumda.

Elbette akıllardaki bir başka soruyu dile getirmeden geçmeyeceğim. Gryffindor'un azılı çapkını Hans Finn Landers ile Natalia'nın aynı evi paylaştığını unutmayalım. Birlikte iç çamaşırcıda dahi görülmüşler. Görgü tanıklarına göre Marcella Oswald da oralardaymış. Kızlarla anlaşamamasıyla ünlü Oswald'ın orada fazla kaldığını düşünmüyorum açıkçası ancak görgü tanıkları üçünün sutyen savaşı yaptığına yemin ediyor. Benden söylemesi, sizden düşünmesi. Bir çapkın ile aynı evi paylaşan başka bir çapkının, sevişmeyi yeni öğrenen sevgilisinden sıkılması ne kadar sürer? Elbette bu durumda Natalia'nın çocuğun bakirliğini bozduğunu hesaba katıyorum. Aksini Merlin düşündürtmesin.

Bahsi geçen Hans Landers. Evet, ona da döneceğiz sevgili okurlarım.
    Şimdilik sevgili yazarınızdan bu kadar! Dikkat et Jackie, ben olsam gözlerimi açık tutar, Krystelle ile Jacques'ten olabildiğince ders alırdım. Sana Hermione diyorlarmış, bunun nedenini inanın merak bile etmiyorum.

Dırdırcı Editörü, Lady A.
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Odunlar Takımı. Left_bar_bleue97/100Odunlar Takımı. Empty_bar_bleue  (97/100)

Odunlar Takımı. Empty
MesajKonu: Geri: Odunlar Takımı.   Odunlar Takımı. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 7:21 am

"Finn" adını ulu orda yazmasaydınız iyiydi aslında. O ismi bilen yegane kişi Gordon ve Na- Tamam, Rus Kızının ağzında bakla ıslanmayacağını biliyordum. O zaman bir bakla da benden gelsin; Jackie hala bakir.

Ve benim hakkımda ne yazacağınızı merak etmiyor değilim, Lady.

Spoiler:

En son Hans Finn Landers tarafından Paz Haz. 30, 2013 7:26 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

Odunlar Takımı. Empty
MesajKonu: Geri: Odunlar Takımı.   Odunlar Takımı. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 7:24 am

SHUT THE FUCK UP YOUR MOUTH HANS. -.-
Hans benim fuckmate'im ama yalnızca kafasını beceriyorum, sonra böyle konuşuyor ulu orta.
Ek olarak, Jackie benim odun sevgilim. Onu seviyorum, sevgili A. ^^
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:

Odunlar Takımı. Empty
MesajKonu: Geri: Odunlar Takımı.   Odunlar Takımı. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 7:48 am

Kendi açımdan bakınca haberi pek de neşeli bulduğum söylenemez. Bana son bakir insanmış gibi davranmaktan vazgeçin! Lady Aldwyn, Hans veya okuyan herhangi kişi bu sizin sıkıntınız olmamalı ve sevgiyi yalnızca cinsellik sanıyorsanız ben yalnızca sizler için üzülürüm.

ay hop may ded du nat rid diz magazin
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Odunlar Takımı. Left_bar_bleue93/100Odunlar Takımı. Empty_bar_bleue  (93/100)

Odunlar Takımı. Empty
MesajKonu: Geri: Odunlar Takımı.   Odunlar Takımı. Icon_minitimePaz Haz. 30, 2013 8:18 am

Hans, henüz başlangıcı yaptık seninle tatlım!
    Natalia, ilani aşkını da yaparmış! Eh, sevgilin pek ilgilenmemiş belli ki.
    Jack, Natalia'ya sahip çıkmayı öğrenmelisin. Sana son bakir gibi davranmıyorum ama sevgilin için aynı şeyi garanti edemem. Natalia ile Hans'ı olabildiğince uzak tutmalısın, bana sorarsan. Huylu huyundan vazgeçmez! Bunu asla unutma.

Spoiler:

Odunlar Takımı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quidditch Takımı
» Quidditch Takımı Alımları
» Hufflepuff Quidditch Takımı Alımları
» Slytherin Quidditch Takımı Alımları
» Ravenclaw Quidditch Takımı Alımları