Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quidditch Takımı Alımları

+3
Dimitri Aldrich Potter
Blair Waldorf
Anna Lizzie Malfoy
7 posters
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue100/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Quidditch Takımı Alımları Empty
MesajKonu: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 8:02 am

Takıma katılabilmek için lütfen aşağıdaki formu doldurun;

İstediğin Mevkii :
Neden İstiyorsun :
En az 12 Satırlık Rp:

Not:Rp'niz beğenilirse takıma alınırsınız.En güzel Rp'yi yazan Takım Kaptanı olur.
Takımda 7 Asil 4 Yedek oyuncu olacaktır.Çok fazla katılım olursa yedek sayısı artabilir.

Vurucu: Blair Waldorf
Blair Waldorf

Lakap : Blair
Rp Sevgilisi : Yok

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue72/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (72/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 10:30 pm

İstediğin Mevkii :Vurucu
Neden İstiyorsun :
Şiddetli Gücüm ile Bludgerlar'ı takımımdan uzak tutabilceğimi düşünüyorum.
En az 12 Satırlık Rp:

Sabah kalktım. Sonra banyoya gidip bir duş aldım çünkü bugün Qudidditch Seçmeleri vardı. Duştan çıktım. Hemen kurulandım. Asam ile saçımı kuruttum. ve at kuyruğu olarak topladım. Hemen cübbemi giydim. Ve Quidditch Sahasına doğru yol aldım. Hemen süpürgemi aldım ve takım kaptanını beklemeye başladım. Anlaşılan bu sene bir sürü katılımcılar vardı. Etrafımı bakındım. İnanmıyorum, bütün arkadaşlarım beni izlemeye gelmiştiler. Eyvah, benim bütün rezilliklerimi göreceklerdi. Sonunda Takım Kaptanı geldi. "Herkes süpürgesiyle havalansın bakalım Seçmeler başlıyor." dedi. Herkes becerilerini göstermeye çalışıyordu. Takım kaptanı sonunda takımları seçmişti. Adımın okunmasını bekliyordum. Sonra iki vurcudan birinin adı okonudu ve... Evet. Bende vurucuydum. O kadar sevinmiştim ki nasıl bir tepki vereceğimi şaşırdım. Sonra Takım'da olmayanlar çıktılar. Takım Kaptanı takımdakilere bir şeyler açıklayacaktı.
"Evet arkadaşlar, bugün hepiniz çok iyiydiniz. Eğer böyle devam edip bir kaç eksikliği kapatırsak bu yıl Kupa bizimdir." dedi. Bu yıl ki kupanın Rawenclaw'da olacağını düşünmek... Bu ne güzel onur verici bir şey olurdu. Ben bunları düşünürken herkes dağılmaya başlamıştı bile. Bende onlar gibi yatakhaneye çıktım.

Dimitri Aldrich Potter

Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue100/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 8:40 am

Onaylandı.

En son Dimitri Stefan Potter tarafından Paz Ağus. 14, 2011 2:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Albus Severus Potter

Lakap : Al

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue40/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 12:28 am

İstediğin Mevkii :Arayıcı
Neden İstiyorsun :Uçmayı sevdiğim için
En az 12 Satırlık Rp:
Albus saatinin çalmasıyla homurdanarak uyandı ve saate baktı:
"-Aman Allahım Quidditch oyuncu alımları başlamak üzere!"
Şimşek hızıyla giyindi ve tam ortak salondan çıkacakken durdu.Az daha pofidik tavşanlı terliğiyle seçmelere gidiyordu.Hemen ayakkabılarını giydi,süpürgesini kaptı ve çıktı.Yolda yağmur yağıyordu."Daha az ıslanmak için sahaya süpürgeyle gitsem ne olur? Hem pratik de yapmış olurum."diye düşündü.Süpürgesine bindi ayaklarını yere vurdu. Biraz fazla sert vurmuş olmalı.Çünkü vurur vurmaz havaya uçtu ve daha ne olduğunu anlamadan dengesini kaybetti.Süpürgesiyle beraber yere çakılmıştı.Neyse ki fazla yüksekte değildi.Yüzü biraz çizilmişti ve de cüppesinin kolu yırtılmıştı.Hemen kitaptan öğrendiği büyüyü uyguladı."Reparo"dedi.Sonra uçmaktan vazgeçip koşa koşa sahaya gitti."Ne oldu Albus duvara falan mı çarptın?"Albus bu alaycı sesi tanımıştı."Çok merak ediyorsan evet Blair."dedi.Tam o sırada seçmeler başladı.Albus'un sırası geldiğinde takım kaptanı muggleların beyzbol dedikleri oyunda kullandıkları topları attı.Albus da her defasında onları yere düşmeden yakaladı.(havalanırken ayaklarını yavaşça yere vurmaya dikkat ederek.)Daha sonra takıma katılıp katılamadığını öğrenmek üzere heycanla beklemeye koyuldu.
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 12:29 am

Onaylandı, takımdasınız.
Albus Severus Potter

Lakap : Al

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue40/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeSalı Şub. 22, 2011 5:34 am

Beni onaylamışsınız ama üste yazmamışsınız.Neden??
Jack Shephard

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue80/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 10:13 am

İstediğin Mevkii :Kovalayıcı

Neden İstiyorsun :Oldukça hızlıyımdır,uçuş kosunda çevik olduğum için takımımda çok faydalı görüyorum.

En az 12 Satırlık Rp:Sabah kalktığımda,Saat 05:12 gösteriyordu.O gün benim için belki önemli belkide sıradanlaşmış, diğer günler gibiydi.Cama doğru yaklaştım,Çenemi iki defa okşadıktan sonra sakallarımın çoğaldığını hissetmiştim.Şarkı söyleyerek banyoya doğru yol aldım.Traş mazemelerimi alıp traş olmaya başladım traş olurken küçük bir kesik oluştu Quidditch seçmelerini düşünürken,Neyseki pansuman yapıp yarabandımı yapıştırıp kıyafetlerimi giymem gerekiyordu önce Londra ardından 9 3/4 hogwars expres'ine yetşip seçmelere katılmam lazım,Yolda arkadaşlarıma raslayarak konuşmaya ve seçmelerde olabileceklerden bahsediyorduk.Byn.Cloor ''Bence Ravenclaw için en iyisi Jack daha iyisi yok'' Jack Byn.Cloor'a dönüp ''Benim kaptanlık'ta gözüm yok ama teklif edilirse seve seve görevimi yapmaya hazırım''dedi.Byn.Cloor Jack'e Karşı çok korumalı ve Korkarım ki biraz zaaf'larıı var.Ne kadar'da belli etmesse duygulları onu küçük bir serçenin kalbi gibi attığını hissettiriyordu.Ama Jack onun için umutsuz vakaa'ydı.Byn.Cloor'a hiç yüz vermiyor,Buda yetmezmiş gibi Byn.Cloor'la dalga geçip güzelliğini aşallıyordu,En tabiki her bayan gibi Byn.Cloor'da Kendisini By.Jack'ten soğuduğunu artık ona itici geldiğini hissetmişti,En sonunda hogwarts'a gelinmişti,bavullar önceden alınmış,gözler heyecanlı balıklar gibi birbirlerini arıyorlardı.Jack Hemen Koşarak seçmelere Kaçırmamak için fırladı Byn.Cloor'da Arkasından ''Jaackk heeeyy,,Nereyee bekle beni''Dedikten sonra arkasından oda fırladı,Jack odasına geldiğinde bavulu zaten oradaydı.Hemen Bavulunu açtı,Quidditch İçin gerekli kıyafettini çıkartıp giyindi,Dışarıda onu bekleyen Byn.Cloor erkekler yatakhanesine giremediği için onu kapıda beklemesi gerekti.Jack Giyinmiş Ve herşey için Hazırdı,Kapıyı açtı onu bekleyen Byn.Cloor'u görünce Byn.Cloor Şaşkın ifadesi onu etkilemişti.Jack Cloor'a bakıp ''Eeee ne düşünüyorsun hakkımda'' Cloor ''Jack Sen tanıdığım en iyi Kovalayıcısın''Dedi ve,Jack yaklaşıp ''Sana karşı ne düşündüğümü biliyorsun bugün seçmeler var sana şans getirmesini istediğim bir şey var deyip''Jack'in dudaklarını öpüp kaçmaya başladı.Ama Jack Cloor'u kolunu bırakmıyıp kendine çekti ve oda Cloor'u öptükten sonra Jack ''Seni Seviyorum Cloor'' ''Bende seni Jack'' Deyip kol kolla girdikten sonra seçmelere Doğru İllerlediler..

Byn.Cloor : JaCK ShePHarD
SANA BİR NEFES KADAR YAKINIM,Bundan sonra Tatlım..
Alexandre Leal Markey

Alexandre Leal Markey

Lakap : Alex
Rp Sevgilisi : -yok-

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue96/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeCuma Haz. 03, 2011 10:03 am

Neden İstiyorsun : Yetenekli olduğumu ve bu yeteneğin boşuna harcanmasını istemediğim için.
En az 12 Satırlık Rp:
Spoiler:
Elvis John Potter

Özel
Rp Puanı:
Quidditch Takımı Alımları Left_bar_bleue73/100Quidditch Takımı Alımları Empty_bar_bleue  (73/100)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımı Alımları   Quidditch Takımı Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 06, 2011 8:42 am

Neden İstiyorsun :Yıllarca bir Quidditch takımında oynamak istediğim ve bu yönde kendimi geliştirdiğim için .
En az 12 Satırlık Rp : Blizz. yeni aldığı Nimbus 2001'i ile ilk kez maça çıkacaktı . Bu onun için bir dönüm noktasıydı belkide .. Silsüpür'den artık kurtulmuş biraz daha iyi bir süpürge alabilmişti sonunda . Çok heyecanlıydı . Soğuk soğuk terliyordu . Ellerinin titrediğini , midesinin karnında dans ettiğini hissediyordu . Nimbus 2001'i ilk denediğinde hayran kalmıştı . Tabii onun üstünden çok zaman geçmişti şimdi Ateş Oku gibi süpürgeler de vardı ama Nimbus 2001 onun için bir devrim niteliğindeydi ... Koridorun önünde duruyorlardı . Spikerin Ravenclaw'ın adını söylemesini bekliyordu . Eldivenlerini yavaşça taktı . Hayali hep bir arayıcı olmaktı ama bu yönde pek yeteneği yoktu ... Bu nedenle Kovalayıcı olmayı tercih etmişti . İlk zamanlar Quidditch'e Vurucu olarak başlamıştı fakat sakarlığı nedeniyle babası ondan Bludger'ları ve sopaları uzak tutuyordu .

Blizzard derin bir nefes aldı . Bugün onun günü olacaktı . Böyle hissediyordu ... Gözlerindeki hırs hiçbir zaman eksilmezdi havalandığı andan itibaren . Yanında takım arkadaşı vardı ve onu moral vermeye çalışıyordu . Konuşuyordu onunla sürekli .. Ama Blizzard her şeyi ağırlaştırılmış olarak görüyordu ve sesler birbirine karışıyordu . Seyircilerin sesleri , spikerin sesi , koridorda bekleyen Gryffindor ve Ravenclaw'lı oyuncuların sesleri ... Spikerin yankılanan sesiyle birden kendine geldi . Gryffindor oyuncuları sahaya çıkmıştı ... Şimdi de spiker gür bir sesle " Sahaya şimdi Ravenclaw geliyor ! " diye haykırmıştı . Blizzard ne olduğunu anlamadan daha havadaydı ... Hakem formalite gereği kuralları tekrar hatırlatıyordu . Kimsenin dinlediği de yoktu zaten ..

Birden maç başladı . Blizzard daha önce hiçbir maçta ulaşmadığı hıza ulaşmıştı . İşte uçmak buydu ... Quaffle az ötesindeydi . Çevik bir hamleyle Quaffle'a uzandı ve ellerine aldı . Arkadaşına pas verecek gibi yaptı birden soldaki çembere yolladı . Ve sayı ! Blizzard heyecanını biraz olsun yenebilmişti . Oyun tüm hızıyla devam ediyordu 70-30 Ravenclaw öndeydi . Snitch için inanılmaz bir mücadele vardı . Blizzard birden kalenin önüne doğru hamle yaptı . Quaffle ona doğru geliyordu . Bir anda arkadan gelen Bludger'ı hissetti . Eski süpürgesi olsa çoktan süpürgeden düşmüştü . Fakat Nimbus 2001'i sayesinde hızla takla attı Bludger altından geçmiş , Quaffle'ı son anda yakalamayı başarmıştı . Blizzarda Quaffle'ı alıp hızla Tutucuya doğru uçmaya başladı . Bludger'lardan seri hareketle kurtuluyordu . Quaffle'ı elinden çıkarttı ve bir sayı daha ...

Maç çok sert geçiyordu . Sürekli süpürge üzerinde sürtüşmeler ve çarpışmalar oluyordu . 160 sayı farkla öndeydi Ravenclaw . Rüya gibi geçiyordu maç onlar için . Bir anda Gryffindor Kovalayıcılarından biri sayı yapmayı başardı . Fark 150 sayıya inmişti . Gözler şimdi Arayıcıların mücadelesine kaymıştı . Gryffindor Arayıcısı Wronski Aldatmacası yaptı . Ravenclaw arayıcısının yüzü dağılmıştı . Tüm nefesler tutulduğu an gelmişti . Gryffindor Arayıcısı Snitch'in peşindeydi ve fark 150'ydi . Blizzard adeta Quaffle'ı elinden çaldı rakibinin . Hızla çembere doğru ilerliyordu . Arkadaşına bir anda pas verdi . Arkadaşı çok bekletmeden sağ çembere doğru hızlanan Blizzard'a tekrar pas verdi ve Blizzard tam ters köşedeki çembere topu yollayıp sayı yaptı . Tam o sırada Gryffindor seyircilerinden bir uğultu geldi . Altın Snitch Arayıcının ellerindeydi . Fakat 10 sayı farkla maçı Ravenclaw kazanmıştı ... Blizzard inanamıyordu ... Gözlerini kapatmıştı ve ağlıyordu adeta . Tüm arkadaşları yanına gelmiş onu tebrik ediyorlardı . Fakat Blizzard bunu pek önemsemedi hâlâ olayın şokunu yaşıyordu ...

Quidditch Takımı Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hufflepuff Quidditch Takımı Alımları
» Slytherin Quidditch Takımı Alımları
» Ravenclaw Quidditch Takımı Alımları
» Hufflepuff Quidditch Takımı Alımları
» Gryffindor Quidditch Takımı Alımları