Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Châtillon & Cynnton Aileleri

+4
Leander Castor
Galatea Cynnton
Winter W. Archangel
Ledell Châtillon
8 posters
YazarMesaj
Ledell Châtillon

Ledell Châtillon

Lakap : Deneme bile.

Özel
Rp Puanı:
Châtillon & Cynnton Aileleri Left_bar_bleue100/100Châtillon & Cynnton Aileleri Empty_bar_bleue  (100/100)

Châtillon & Cynnton Aileleri Empty
MesajKonu: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 7:49 am

Châtillon & Cynnton Aileleri C8j0c

Normalde iki ayrı aile olmalarına karşın Amélia Cynnton ve Acestes Châtillon sayesinde tekrardan birleşen iki aile, çocuklarının kaybolmasına karşın toplanmışlardır. Lakin iki senedir birlikte hareket ediyor olmaları tam anlamıyla bir aile görüntüsü verse bile düşünceler ve aile içinde gezen sırlar yüzünden tam bir bütün oluşturulamamıştır. Şuan ailenin iki reisi vardır. Ledell Châtillon ve Medialine Cynnton. Lakin Medialine uzun bir süredir hasta olduğu için ailenin tüm yetkilerini Ledell Châtillon üstlenmiştir.
Ledell Châtillon

Ledell Châtillon

Özel
Rp Puanı:
Châtillon & Cynnton Aileleri Left_bar_bleue100/100Châtillon & Cynnton Aileleri Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 7:54 am

Châtillon & Cynnton Aileleri Pgsj9

CHÂTİLLON AİLESİ

On beşinci yüzyılda Yunanistan’dan İngiltere’ye göç eden aile ölüm yiyenlerden oluşarak aile reisi Marcus Ylone Châtillon tarafından yönetilmekteydi. Ailenin soyu Salazar Slytherin’e dayanırken safkan kuralcılığını her zaman akıllarında bulundurmuşlardır. Voldemort’un yanında olmaları, her üyeyi karanlığa bir şekilde bağlarken birçok savaşta yer almışlardır bu yüzden. Hogwarts savaşında birçok aile üyesini yitirdikleri için bir süre gizlenmeye karar vermişlerdir. Ta ki Diomedes Châtillon’ın dönemine kadar. Bay Châtillon, dört çocuğuna da öyle bir karanlık aşkı aşılamıştı ki yeni savaşlara katılmaları an meselesi olmuştu. Hepsinin bakanlıkta yer alıp Hogwarts içine sızmaları onlar için bir avantajdı. Bu yüzden bekleyip sadece güçlenmeye karar verdiler.

Aile Reisi: Acestes Châtillon ancak kayıp olduğu için şimdilik Ledell Châtillon.
    Kan Durumu: Safkan
    Renkler: Koyu kırmızı ve kahverengi
    Sembol: Ejderha.
    Ailede Görülen Özel Yetenekler: Çatalağız ve Zihnefendar/Zihinbendar.
    Maddi Durum: Ortalamanın çok üstünde.
    Aile Dağılımı: İngiltere ve geri kalan az kesim Yunanistan.
    Binalar: Slytherin, istisna olarak birkaç Ravenclaw.

Châtillon & Cynnton Aileleri Pgsky

CYNNTON AİLESİ

Muggleların arasında gelişen bu ailenin kökeni Yunanistan’a dayanmaktadır. Yüzyıllar boyunca süre gelen yaşamları yüzünden ailenin soyu Yunanista’nın kuruluş dönemlerine ulaşmaktadır. Bu yüzden ülkelerine çok bağlıdırlar. Ailenin içinde her binadan öğrenci bulunmasına rağmen, Ravenclaw baskındır. Muggle ya da büyücü dünyasında bulunan hiçbir savaşa katılmamışlardır bu yüzden akrabaları fazladır. İsim değiştiren ya da başka ülkelere göç eden Cynnton’lar vardır.

Aile Reisi: Medialine Cynnton.
    Kan Durumu: Safkan, Melez.
    Renkler: Koyu mavi ve sarı.
    Ailede Görülen Özel Yetenekler: Metamorfmagus, Animagus ve Veela.
    Maddi Durum: Ortalamanın üstünde.
    Aile Dağılımı: Yunanistan ve birkaç ülke.
    Binalar: Her bina ancak Ravenclaw ağırlıklı.
Ledell Châtillon

Ledell Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 7:55 am

Châtillon & Cynnton Aileleri Pm0ud

En son Ledell Châtillon tarafından Çarş. Haz. 26, 2013 2:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ledell Châtillon

Ledell Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 7:56 am

Aile Başvurusu için;
Karakter Adı ve Soyadı:
Kan Durumunuz:
Tarafınız:
Binanız (Yetişkin iseniz eski binanız):
Mesleğiniz (Yetişkin iseniz):
Modeliniz:
Aileye Kim Olarak Katılmak İstiyorsunuz:
Aileye Katılmak İsteme Nedeniniz:
Winter W. Archangel

Winter W. Archangel

Lakap : Kissed by Fire

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 22, 2013 8:04 am

Etta'yı ekle, Etta'yı dfkjfjghdfghdflkjgh
Galatea Cynnton

Galatea Cynnton

Rp Sevgilisi : Rivaille

Özel
Rp Puanı:
Châtillon & Cynnton Aileleri Left_bar_bleue90/100Châtillon & Cynnton Aileleri Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeSalı Haz. 25, 2013 9:42 am

Öncelikle beni kimsenin kızı yapma lütfen Fişne. (Niye piç misin diyen çıkacaktır. Yok anam değilim. Happy) Çünkü benim fazla önem verilmeden yetiştirilmem gerekiyor en azından diğerlerinin gölgesinde kalmam lazımdı Huff olduğum için. (La ben niye hep kendimi eziyorum?) En başta kardeş niyetine sıkışacaktım ben o tabloya bu sebeple. Ama olmaz diyorsan üstelemeyeceğim. Ama bu konuyu senle tartışalım çünkü o zaman ne olur bilmiyorum o senin kurguna bağlı. "Anneminkine" de tabii Happy
Ledell Châtillon

Ledell Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 2:43 am

- Aile düzenlendi, bir sorun olursa bana pm atınız. ^^
- Ayrıca Euterpe diyor ki; Etta önce bana verdiği sözü tutsun! Razz
Leander Castor

Leander Castor

Rp Sevgilisi : Her ne kadar hatunumuz feminist olsa da, sular seller gibi aşığım Euterpe'e.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeÇarş. Haz. 26, 2013 10:34 am

hazır ettayı ekliyorken leanderı da ekle dfkjghlkdfhgldjfkhg
Chryseis Châtillon

Chryseis Châtillon

Lakap : Cherry.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 12:30 am

bi de niye ben yokum buradaa? üvey miyim lan ben! evet üveyim aslında ama konumuz bu değildfghdfkljghdk
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 2:45 am

Ehem, neydin sen bacım unuttum ben asdfgh
Chryseis Châtillon

Chryseis Châtillon

Lakap : Cherry.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeC.tesi Haz. 29, 2013 3:48 am

Birinin üveyiydim. Elameria olabilir dfghdfkhg.
Cassandra Malfoy

Cassandra Malfoy

Lakap : şımarık
Rp Sevgilisi : Boştayım

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimeSalı Ağus. 20, 2013 8:17 am

Ally Eaten
Safkan
Karanlık
Hogwarts/ Slytherin
Emma Stone
Elamarie&Vasileos Chatillon'ların kız kardeşi
Amethyst Irvitzton

Amethyst Irvitzton

Lakap : Amy.
Rp Sevgilisi : Öyle biri mi varmış, hiç duymadım.

MesajKonu: Geri: Châtillon & Cynnton Aileleri   Châtillon & Cynnton Aileleri Icon_minitimePerş. Eyl. 12, 2013 5:08 am

Chryseis, tamamdır ekleneceksin.
Ally, ismini Châtillon olarak değiştirebilirsin. Kabul.

Châtillon & Cynnton Aileleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Valentina Cynnton
» Cynnton, Galatea
» Cheslav Cynnton.
» ҂ Lycaon Cynnton
» Châtillon, Euterpe.