Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toplu Kurgu: Bakanlık

+14
Konstantine Slavik
Jack Stepanoviç Karenin
Loki Laufeyson
Aryna
Anna Lizzie Malfoy
Erica Mae Blewitt
Marjolaine Iarine
Hans Finn Landers
Adrian O'Donnell
Jean
La Reina Ferlona
Henry McCourt
Celia Annabeth Right
Josié Cynnton
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Josié Cynnton

Josié Cynnton

Lakap : Josy ancak narin olduğu için kuğu diyen de oluyor.
Rp Sevgilisi : Ah nerede vah nerede kimde unuttum kalbimi acaba?

Toplu Kurgu: Bakanlık Empty
MesajKonu: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 4:28 am

Biz düşündük taşındık dedik ki bakanlık olarak bir kurgu yapalım. Fikrimiz yok. Hem katılacak karakterleri bekliyoruz hem de önerilen kurguları. Bütün önerilere açığız bekliyoruz efendim.

Kurgu: -

Katılacak Karakterler:
- Josié Cynnton.
- La Reina Ferlona.
- Henry McCourt.

En son Josié Cynnton tarafından Ptsi Ağus. 13, 2012 5:10 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue90/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 4:37 am

La Reina Ferlona da eklenir tabii.
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:03 am

Ben yettim yazabilir miyim bilmem ama sitenin şuanki kurgusundan ve geçmişinden haberdar biri olarak toplu bakanlık kurgusunun konusu hakkında konuşmamak yapacağım en büyük ayıplardan olurdu. Hadi bir özet geçiyim. Şimdi sizinle her şeyin başladığı o andan günümüze doğru müthiş bir yolculuk yapacağız.

Bir sonbahar gecesi kızın teki -Gryffindor 5. sınıftı- bağıran barakada ölü bulundu. Onu son gören kişi Slytherin'den bir oğlan olduğu için herkes -hogsmeade halkı- suçluyu o sandı ve gelecek postası da bu konu da haber yazarak halkın gerçeği bilmesini engelledi.
    oğlan; jack stepanoviç karenin
    kız; patrica ısabel g'ladheon'du bu arada. *rp gösterilebilir lakin ayrıntılı değil, ayrıntıyı bakanlık bilir ayık olun.** O gece oraya Henry McCourt gönderildi. Alışıldık bir ölüm değildi bu. Böylece bakanlık ilk kez Xealsia'ları tanıdı.
    not: Henry Jack'e bu suçlamaları veya Xealsia'ları söylemiş değildir. Jack henüz okul rp'si de yapmadığından pek bir fransız yazrum yazıktır. neyse konu bu değil. Gelelim bakalım;;

Aynı gece gölde bir olay oldu ve bu olay sonrası Karanlık Taraf'da Xealsia'ların varlığından haber aldılar ki bakanlık olarak bunun işime geldiğini söyleyemem. -,-

Ardından yalnızca bir ay kadar önce karanlık Lady *demin Xealsia'lardan haber alan sevgili lady -,-* gidip Devil'le evlendi ve bir nevi kendisini ve karanlık tarafı koruma altına aldığını düşündü.

Ancak Xealsia'ların her gün devam eden hareketleri bakanlığın ve bakanlığın yardımına koşmak üzere kurulmuş Milites Solis'in dikkatini oldukça çekmektedir.

Büyü dünyasında sıradan olaylar ve düzen devam etmekteyken biz bilinçli olanlar farkındayız. Artık hiçbir yer güvenli değil.

Özeti ve olay geçmişini verdiğime göre kurgumuz rahatlıkla gelebilir hadi meslektaşlarım!

Josié Cynnton

Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:10 am

La Reina Ferlona ekleniyor.
Henry McCourt'u da ekliyorum ayrıca özet için teşekkürler. Biraz düşünürsek buradan bir kurgu çıkabilir gibi, ne dersiniz arkadaşlar?
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:12 am

Bi de önlem amaşlı özel insanlar okulu açıldı adını hatırlamıyorum sukulus bi şey neyse işte.
Kafa yorulursa çok da güzel kurgu çıkar derim ben ucundan Flash back de olabilir. Belki, ne çok konuştum öyle. Düşünelim. düşünelim.
Josié Cynnton

Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:17 am

Schola Superior Educationem? Ben de katılıyorum. Biraz kafa yorarsak güzel kurgular buluruz. Smile
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Lakap : Reina, Re.
Rp Sevgilisi : Bekarlık sultanlıktır anam.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue90/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:18 am

Yapalım yapalım evet evet!!
efendimisss kıymetlimisss

Bir saniye kendime geleyim.

İşin içime Xealsia karakterlerimizi de sokabiliriz belki?
Josié Cynnton

Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:20 am

Bu Xealsia'lar bir şekilde gündeme gelse? Mesela nasıl desem sadece kafa dinleyeceğimiz bir gece olsa bir kaç kişi toplanıp gitsek o sırada başımıza bir şey gelse -ne gelecek bilmiyorum- Xealsia'lar ortaya çıksa. Küçük bir düello falan?
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue95/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:20 am

Dostlar, kardeşlerimi bakanlıktan uzak tutun, höt! Evil or Very Mad
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:22 am

Bakanlık görevlilerinden birinin Xealsia olduğu dedikoduları yayılsa herkes çıldırsa şüpheler iftiralar hak getirse?
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue95/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:23 am

Hah bunu sevdim. daha iyi evet. Toplu Kurgu: Bakanlık 3740456857
Josié Cynnton

Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:24 am

Çocuuuk sen karışmasana ahaha.
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:26 am

Ama işin içinde hakkaten Xealsialar olmalı.

Aryna burdan diyor ki Jean kendini ataşlara atmasın ben kendimi atarım Happy Şaka şaka.

Hakkaten bir iki Xealsia görmeliyiz artık.

Josié Cynnton

Josié Cynnton

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:27 am

Elbette, kendilerini gizleyebilirler akıllıdırlar tamam ama görmezsek bu kurgu işlemez sonuç olarak. Yormayın beni ben hasta ve yaşlı bir kadınım. Happy
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:31 am

Aryna'yı yola atardım ama olmaz. Niye? Çünkü daha Imperia onu eğitmedi.

Jean yavaş ve sakin adımlarla sahneye çıkıyorsun Happy
Adrian O'Donnell

Adrian O'Donnell

Lakap : Ad, Addy, Ian.
Rp Sevgilisi : Princess of my heart, Silvian.

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:34 am

Tiana ben buradayım diyor, ho ho ho. Bakanlık karakterim olmayabilir ama xealsialarım candır. Razz
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 5:35 am

Peki. Tiana zaten yas dönemindeydi can sıkıntısından Bakanlıkla oynasın dursun
Jean

Jean

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 6:01 am

Tia, bak bi şey ele verirsen bildiğin köşkte cinnet geçiririm gel senle av rpsi yazalım alemlere akalım ama neymiş illa bakanlık illa bakanlık. *-*
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 6:46 am

Jean kardeşler arasında ayrım yapma yani -,-
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:15 am

Kurgum geldi! Hı-hı *-*

Bakın şimdi Reine'yla ne olabilir Hans'ın arasında denmişti dün, küçüklükten kalma bi şey dedik.. Onu düşünürken aklıma bakanlık kurgusu geldi. Çok konuşucam kendinizi hazırlayın.

Küçükken -12 yaşlarındayken- Hans'ı bir Hogwarts'dan Professör evlat edinmişti, aradan bir ay anca geçti ki. Profesör ve eşi evde ölü bulundu. Çocuk tüm katliamı gördü ancak saklandığı yerden çıkamadı ve katil de onu gördü ancak pis bir sırıtşla oradan yok oldu sadece.

Hemen ardından bakanlıktan iki kişi geldi, biri Reine diğeri Henry diye düşünüyorum şahsen. Tuhaf bir ölüm olduğunu görüyorlar lakin çocuğa sordukları sorulardan mantıklı bir cevap alamıyorlar ve sonuç olarak 17 yaş altı çocukların öfkesinin ne büyük sonuçlar doğurduğunun ayrı bir örneği olarak bu yalancı çocuk suçlu görülüyor. Özellikle Henry, çocuğun tek bir lafını bile dinliyor görünmüyor ve en son yargılanmak için bakanlığa götürülürken oğlan dürüst mavi gözleriyle bayan bakanın gözlerinin içine bakarak tek bir laf ediyor. "Ben yapmadım." Yine de ona inanılmadığı için yargılarınıyor yaşı küçük olduğu için salık veriliyor ve bayan bakanın isteği üzerine ve Henry'nin az bulunan merhameti ile bu haber özellikle Gelecek Postası olmak üzere kimseye söylenmeden ortalıktan sessizce kaldırılıyor. Ve mevzu kapanıyor sözde. *oğlana illet olan bir bayan profesör iyi olurdu ölen profesörün eski dostu**neyse RP ilanı değil burası bakın.

Henry neredeyse 6 yıl olan bu olayı yeniden ortaya koyuyor çünkü küçük oğlanın anlattığı gölgemsi yaratıklar artık doğru. Henry çok piçtir demiş miydim, neyse.

Eski Professör evine gidebiliriz Londra'da ardından neden onlar diye araştırabiliriz. Şu Hans denen çocuğu tekrar bi göz altına alabiliriz. Milites Solis'le itibata geçebiliriz ve belki bir NPC'mizi kurban veririz. What a Face Bakanlığız biz, nerde ekşın orda biz.

Bence kurgu hoş oldu. Siz nasıl buldunuz? Toplu Kurgu: Bakanlık 1465605691
Marjolaine Iarine

Marjolaine Iarine

Lakap : Marjy, ama demeyi bile deneme.
Rp Sevgilisi : Vasileos.

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:21 am

İşin ucunda ölüm falan yoksa Marjy'le gelirim ben. Olm her karakterimi riske atabilirim ama Marjy doğum yapana kadar kılına zarar gelirse Bakanlık'ı ateşe veririm Razz
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 3:40 am

Yok tek ölen NPC olur Razz ana hamile bakan vay Happy
La Reina Ferlona

La Reina Ferlona

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 5:57 am

Hans F. Landers demiş ki:
    Kurgum geldi! Hı-hı *-*

Bakın şimdi Reine'yla ne olabilir Hans'ın arasında denmişti dün, küçüklükten kalma bi şey dedik.. Onu düşünürken aklıma bakanlık kurgusu geldi. Çok konuşucam kendinizi hazırlayın.

Küçükken -12 yaşlarındayken- Hans'ı bir Hogwarts'dan Professör evlat edinmişti, aradan bir ay anca geçti ki. Profesör ve eşi evde ölü bulundu. Çocuk tüm katliamı gördü ancak saklandığı yerden çıkamadı ve katil de onu gördü ancak pis bir sırıtşla oradan yok oldu sadece.

Hemen ardından bakanlıktan iki kişi geldi, biri Reine diğeri Henry diye düşünüyorum şahsen. Tuhaf bir ölüm olduğunu görüyorlar lakin çocuğa sordukları sorulardan mantıklı bir cevap alamıyorlar ve sonuç olarak 17 yaş altı çocukların öfkesinin ne büyük sonuçlar doğurduğunun ayrı bir örneği olarak bu yalancı çocuk suçlu görülüyor. Özellikle Henry, çocuğun tek bir lafını bile dinliyor görünmüyor ve en son yargılanmak için bakanlığa götürülürken oğlan dürüst mavi gözleriyle bayan bakanın gözlerinin içine bakarak tek bir laf ediyor. "Ben yapmadım." Yine de ona inanılmadığı için yargılarınıyor yaşı küçük olduğu için salık veriliyor ve bayan bakanın isteği üzerine ve Henry'nin az bulunan merhameti ile bu haber özellikle Gelecek Postası olmak üzere kimseye söylenmeden ortalıktan sessizce kaldırılıyor. Ve mevzu kapanıyor sözde. *oğlana illet olan bir bayan profesör iyi olurdu ölen profesörün eski dostu**neyse RP ilanı değil burası bakın.

Henry neredeyse 6 yıl olan bu olayı yeniden ortaya koyuyor çünkü küçük oğlanın anlattığı gölgemsi yaratıklar artık doğru. Henry çok piçtir demiş miydim, neyse.

Eski Professör evine gidebiliriz Londra'da ardından neden onlar diye araştırabiliriz. Şu Hans denen çocuğu tekrar bi göz altına alabiliriz. Milites Solis'le itibata geçebiliriz ve belki bir NPC'mizi kurban veririz. What a Face Bakanlığız biz, nerde ekşın orda biz.

Bence kurgu hoş oldu. Siz nasıl buldunuz? Toplu Kurgu: Bakanlık 1465605691

Ben seni yerim, yerim, yerim. Çook güzel. Çook.
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:03 am

Evet bu da güzel. Beğendim ben hı-hı.
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Bakanlık Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Bakanlık Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Bakanlık   Toplu Kurgu: Bakanlık Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 6:15 am

Altı yıl önce gölgeler yoktu yalnız kurguda. Bilinmeyen iki sene önce ortaya çıktı. Gölgeleri de tahmini olarak bir buçuk sene önce yarattı. Toplu Kurgu: Bakanlık 3929217648

Toplu Kurgu: Bakanlık
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Toplu Kurgu: Düğün
» Toplu Kurgu | The Dark Meeting.
» Hogwarts'ta Toplu Kurgu | vol1
» Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1
» Toplu RP Fırsatı | Başvurular