Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1

+9
Pierretta Qixinâ
Jennifer Spence
Maral Avakian
Euterpe Châtillon
Marcella Oswald
Medalainé Black
Garrick Ollivander
Celia Annabeth Right
Holden Phoenix
13 posters
YazarMesaj
Holden Phoenix

Holden Phoenix

Lakap : Hold
Rp Sevgilisi : Gönlüne bir Slytherin alevi düştü ama kabullenemiyor işte, ne yaparsınız.

Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty
MesajKonu: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 1:37 am

Katılanlar:
    Ravenclaw: Holden Phoneix, Marcella Oswald, Celia Annabeth Right
    Slytherin: Primorse De Luna, Euterpe Chatillon, Annika Ruchkowski, Margeaux Deschanteh
    Gryffindor: Primrose De Luna, Gordon Campbell, Medalainé Black
    Kurt adam: Primus De Luna
    NPC: İblis; Thella.

Kurgu:
    Holden, Marcella ve Celia gözlerden uzak bir şekilde gizli planlarını düşünebilmek amaçlı az kişinin bildiği bir köşke gitmeye karar verirler. Hogwarts'ta saat gece yarısını gösterdiğinde gizlice yasak ormana doğru ilerler. Bu sırada Colton’dan Ravlı üçlünün gideceğini öğrenen Annika ve Margeaux onları takip etmeye karar verirler. Primorse ve Euterpe, ikisi birlikte bu ikilinin konuşmasına tanık olduğunda işler daha da karışır. Konuşmaya dalan ikiliyle beraber, dört Slytherin yasak ormana dalarlar.
    Gryffindor’un aslanları; Gordon, Primrose ve Medalainé ise o sırada tamamen eğlence peşindedirler. Gordon, diğerlerini de ikna ederek ormana daldığında ormanda Slytherin takımı ile karşılaşırlar. Ve böylece, onları bırakmazlar. Çünkü eğlence yeni başlamaktadır.
    Köşke girdiklerinde işler bekledikleri gibi gitmez. Önce davetsiz misafirler içeri dalar... Ardındansa büyücü olmayan birinin sesleri ve tuzakları yankılanır köşkün içinde. Son olarak kardeşlerini sezinleyen kurt adam Primus’un da olaya dalmasıyla hepsi köşkün içinde kilitlenir kalır.
    Çıkmalarının tek yolu; iblis onları öldürmeden onların onu öldürmesidir. En büyük sorunsa; büyücülerden hiçbirinin daha önce iblis öldürmemiş oluşudur.

Kurgu budur gençler.
    Tamam mıdır? Tamamsa ne zaman başlıyoruz?
    Kim ne zaman yazmak istiyor?
    Klavye sizde. Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 1631765912

En son Holden Phoenix tarafından Paz Ağus. 12, 2012 1:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue90/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 1:49 am

Manyak mısınız? Ben burda ne diye yaşıyorum??

E, yani ama.
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 1:51 am

üzgünüm ama hans'ı unutun onun kurgusuna aykırı. isterseniz elizabeth olarak snape'in hayaletli eve daldığı gibi dalabilirim ama hans olmaz. Smile
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue92/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 1:52 am

Vış aney,
Huhhh. Bence Tamamdır.Kesinlikle tamamdır.Önce Slytherin yazsın bence. daha iyi olur Smile şimcik bu çok iyi bir kurgu olmuş ya. elim durdu kaldı.

Bu iblis nasıl ölecek peki. WTF?
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue99/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 1:59 am

Sen yazmadın diye eklememiştim bebeğim, Ravları üçlüyoruum. Üçü gider konuşmaya. Happy

Yeni karakterinle yazmak istediğin için öyle yapmıştım, seni siliyorum o zaman. Profesör istemiyorum, no. Jackle gel istersen.

Haha sağol tatlım. İlk olarak Ravlar başlayabilir diye düşündüm, sonuçta her şey onlarla başlıyor. Ama bana hiç fark etmez. İblisi de kafa kafaya verir bir şeyler bularak öldürürler, düşündüm aslında o kısmı ama yazarken ortaya çıkmasını istiyorum. Hep beraber kafa patlatacağız. What a Face
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue97/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 2:40 am

son mesaj tarihi 13:59 şuan 16:34
    babaannem gel bişi yapcaz dedi yarım saat geçti sanıyom. amk. tüm saat ölmüş. parmaklarım acıyor zaten :'( :'(

Hans'ın şuan kurgusu tam oturmadığı için emin değilim ama Gryffindor Kralı tabirini hiç sevmedim. Slytherin'de bir derece ama Gryffindor'lar kardeştir. Öyle seviye şeysini sevmedim.

16:37 oldu :'(

Hans la seninkinin arası Neville ve Harry gibi olabilir belki pek takılmazlar ama kötü değillerdir.
    Neville'den oldukça farklı bir karakteri var yanlış olmasın. Sonra bi olay sonucu yakınlaşırlar olabilir. Bilmiyorum Hans napar hiç düşünmedim adam akıllı. Hans almandır ve ben onu severim. :IDK:

16:39 oldu! :'(
    içim yanıyor. ve oli hala öğrenci mi acaba mesajı gönderince belli olcak.

16:40 :'( ÜHüüüüü
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue99/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 2:49 am

Burası toplu kurgu yeri kızım. Gordon'ın başlığı değil. sdfghjkl
Marcella'dayım bak, Marcellalaştırma beni. Bu hayatında yapacağın en büyük hata olur hahahah. Zaten Gordon'ın kurgusunu okusaydın, herkesle iyi ve kardeş gibi olduğunu görürdün. Okumadan yorum yapmayınız bay Olivander, öhöm yani.
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 2:50 am

AYM DI KİNG diye takılan annem çünkü Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 3929217648
not-okurum bi ara sonra dönerim
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 2:55 am

Oku git oraya yorum yap balım. Gençler konumuza dönelim çok vaktim yok pazartesi buralardan silinip gideceğim. asgfhjk
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 7:26 am

Euterpe, kendisine uyacağını söylüyor.
Maral Avakian

Maral Avakian

Lakap : Maral. Sadece Maral.
Rp Sevgilisi : Yalnız. Ezilgen.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue100/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 7:56 am

Primler beğendi. *-*
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 8:42 am

O zaman canlarım diyorum ki sıra kurgudaki gibi olsun. Yani önce Ravlar, sonra Slyler, sonra Gryffindorlar ve en son köşkte birleşim. Böylece kurguyu daha düzgünce işleriz. Ne dersiniz? Happy
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Left_bar_bleue93/100Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 11, 2012 10:05 am

Bize uyar deriz herhalde Selö Smile
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2012 8:38 am

E hani hufflepuff?
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 4:42 am

Kim yazıyor şimdii? E devam edelim hadiiii...
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 4:44 am

Gelmek istiyorsan sana da bi yer ayarlarız tatlım. Gryffindorlularla iyi isen sen de onlarla beraber olabilirsin dışarıda. Happy

Dicle, Selin ya da Serena. Üçünden biri yazacak diye umuyorum. Razz
Pierretta Qixinâ

Pierretta Qixinâ

Rp Sevgilisi : Vicky

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 5:11 am

Alyssha Cassidy Malfoy demiş ki:
Gelmek istiyorsan sana da bi yer ayarlarız tatlım. Gryffindorlularla iyi isen sen de onlarla beraber olabilirsin dışarıda. Happy
aslında ben gryffindorlulardan nefret ederim sdjkghkdjsfg.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeSalı Ağus. 21, 2012 5:33 am

Selin'le Dicle'yi bekliyordum ben bebeğim Razz O zaman Winter bize takılsın? Arkamızdan gelsin. Gryffindorlulardan önce.
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 8:44 am

Bence de öyle olsun. Ya da tamamen tesadüfen başka bir şey için orada ol. Happy
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Lakap : Prim.
Rp Sevgilisi : Her kurdun kalbinde özenle yaratılmış bir melek vardır.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 8:46 am

Kafa dağıtmak için orada olabilir mesela Winter. O değilde ben yazdım. Sıra Dijle de.
Markus Romochka

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 8:56 am

buldum ki ben kendime. herkes bir yazsın ondan sonra en son ben atlayayım öyle oraya dfjhgjdfg.
Primus L. De Luna

Primus L. De Luna

Lakap : Prim.
Rp Sevgilisi : Her kurdun kalbinde özenle yaratılmış bir melek vardır.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 8:57 am

Lö kurgu. Beğendim. Adaşım da onay koyarsa. <3
Alyssha Cassidy Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1   Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 22, 2012 9:02 am

Dicle belli ki yazmayacak. Yazmak isterse yazar sonradan da. Biliyorum ben onu. afjkaf *.*
Gordon'dan yazacağım yarın sabah. Happy

Ve bana da uyar tabiisi. Happy

Toplu Kurgu: Adam Öldürüyoruz vol1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hogwarts'ta Toplu Kurgu | vol1
» Toplu Kurgu: Düğün
» Toplu Kurgu: Bakanlık
» Toplu Kurgu | The Dark Meeting.
» Toplu RP Fırsatı | Başvurular