Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Bartoloměj Daha Mı?

2 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Bir Bartoloměj Daha Mı?  Left_bar_bleue93/100Bir Bartoloměj Daha Mı?  Empty_bar_bleue  (93/100)

Bir Bartoloměj Daha Mı?  Empty
MesajKonu: Bir Bartoloměj Daha Mı?    Bir Bartoloměj Daha Mı?  Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2012 6:33 am

Bir Bartoloměj Daha Mı?  Tumblr_m1kkp6Cp6R1qetmbko3_500
Sarı saçlar, su yeşili gözler, kusursuz bir çehre, mükemmel bir fizik. Evet evet Bartoloměj ailesinin klasik özellikleri. Krystof'u ,okulun amansız çapkınını, herkesin bildiğini biliyoruz. Özellikle siz kızlar... Kalbinizi en az bir kere olsun bu genç adama kaptırmadıysanız kendinizi şanslı sayabilirsiniz çünkü bu adam tam bir usta kalp kırıcı. Ancak öyle bir şey var ki, çapkın sonunda yolun sonuna geldi gibi gözüküyor. Bir Hufflepuff'lı ile mi, işte bu büyük soru. Kuşlarım bana bunun doğru olduğunu söylese dahi açıkçası okurlarım buna kendim bile inanmakta güçlük çekiyorum.

Ancak bugünün önemli konusu ise... Krystof'un ikizi Krystelle'dan başkası değil. Slytherin'e seçilen genç kız -kimse geleneği bozmasını beklememişti zaten- ortama öylesine balıklama daldı ki, bu çevreyi ne ara yaptığını sormadan kendimi alamıyorum. Onun hakkında bilmemiz gerekenler ise; erkek kardeşinden pek de farkı olmadığı. Sakın kız olunca uslu biri olacağını zannetmeyin, o da en az ikizi kadar usta bir çapkın. Fransa'daki kuşlarım onun hakkında deli doluluğu, güzelliği ve yetenekleri(!) hakkında oldukça sır verdiler. Zannediyorum ki bunu ilerleyen günlerde herkes anlayacaktır.

Oysa şimdiden Krystelle ağına Slytherin'in karizmatik delikanlılarından birini takmış gibi gözüküyor. Geçenlerde ben de dahil olmak üzere birçok kişi oldukça trajikomik bir olaya tanık olduk. Genç kızın gelişi o kadar ilgi çekiciydi ki -elinde taşan bavulları ve tıslayan kedisi, korkunç kedisi!- onu görmemek için kör olmak gerekirdi. Krystof'un suratından anlaşılanlar ve harika kulaklarım, kızın Fransa'dan kaçtığını öğrenmeme yardımcı oldu. Ah... Bunu Bartoloměj ailesi nasıl karşılar bilemiyorum, ancak iki ikiz bunun ailesinin kulağına gitmeyeceğini zannediyorsa fena halde yanılıyorlar.

Gel gelelim asıl olaya. Julius Henning, evet Slytherin'in yakışıklı çapkını ikizlerin arasındaki müthiş benzerliği algılayamayacak kadar kendinden geçmişti genç kızı gördüğünde. Zira anlayana kadar alnından akan ecel terlerine bizzat tanık oldum. Sonrasında ise ikizlerin gülüşleri altında kızarmasına tabii. İlk görüşte aşk mı denir buna? Bu yazar bunu bilemiyor sevgili okurlarım, diyebileceğim tek şey şu ki dereyi görmeden paçaları sıvamamak lazım. Belki de Krystelle, Fransa'da bir bekleyenini bırakıp da gelmiştir?

Siz siz olun, Bartolomějlerin büyüsüne kapılmamaya bakın. Zira üzülenin siz olacağına garanti veriyorum. Ve siz; ikizler. Dikkatli olun gençler, yoksa kendinizi Fransa'dan da uzaklarda bulabilirsiniz, demedi demeyin.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Bir Bartoloměj Daha Mı?  Left_bar_bleue100/100Bir Bartoloměj Daha Mı?  Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bir Bartoloměj Daha Mı?    Bir Bartoloměj Daha Mı?  Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2012 10:05 pm

Ah Aldwyn, henüz Krystelle'ı tanıyacak kadar detaylı incelemeye alamamışsın. Çok yazık, gözünden kaçan ayrıntılar yaşlandığının belirtisi mi yoksa?
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Bir Bartoloměj Daha Mı?  Left_bar_bleue93/100Bir Bartoloměj Daha Mı?  Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Bir Bartoloměj Daha Mı?    Bir Bartoloměj Daha Mı?  Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2012 7:09 am

Sırlar, sırlar, sırlar Alyssha. Krystelle'ı ne kadar iyi tanıdığını bir daha düşün derim, zira genç kızın saklamış olabilecekleri seni bile şaşırtabilir. Benden söylemesi.

Bir Bartoloměj Daha Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Krystof Bartoloměj ||
» Twins of Bartolomej.
» Krystelle Bartoloměj