Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hasta Bölümü

3 posters
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Hasta Bölümü Left_bar_bleue100/100Hasta Bölümü Empty_bar_bleue  (100/100)

Hasta Bölümü Empty
MesajKonu: Hasta Bölümü   Hasta Bölümü Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:22 am

Hasta olan öğrenciler bu bölümde muayene edilir.
Rp in.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Hasta Bölümü Left_bar_bleue92/100Hasta Bölümü Empty_bar_bleue  (92/100)

Hasta Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Hasta Bölümü   Hasta Bölümü Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 8:17 am

"Gayet iyi görünüyor..."dedi Allison.Steve'İn yatağının ucunda otururuyordum,Allison da Steve'in yatağının yanına sandalye çekmişti.Billie,Paul,Jack,Boomer ise az önce gitmişlerdi.Tek eksik vardı o da yapışkan Stephanie...Açıkcası bu zamana kadar gelmiş olmalıydı.Yoksa bizimle uğraşmaktan vaz mı geçti acaba?Umarım öyle olmuştur.İstemeden de olsa bu düşüncenin gerçekliğinin verdiği sevinçle yüzümde bir gülümeme oluştu.Ama sonra aklıma Allison geldi...
"O kadar dikkat etmedim..."dedim umursamaz görünmeye çalışarak...
"Hiç umursamıyormuş gibi görünmeye çalışma.Umursamıyor olsaydın derslere girmeyip burada bekliyor olmazdın..."dedi Allison.İşte yalancılığım buraya kadar...

"Tamam belki birazcık..."dedim ve gözlerimi devirdim...
“Evet zaten o yüzden, Stephanie’yi ne zaman yanımda görsen isteri krizleri geçiriyorsun...”dedi Steve. Uyumuyordun ha...Merlin’in sakalı adına iyi ki fazla bir şeyler konuşmadık.İsteri krizleri geçirdiğimi nerden biliyor? İsteri krizlerinde yanımda-Tabii ki Allison...Gözlerimi pörtlettim ve en korkunç bakışımı attım Allison’a.Allison da Steve’e bakıyordu ama Steve kimseyi takmıyor gibi gözlerini kapatmış ve ellerini başının altında kavuşturmuştu.
“Bir kere o isteri krizlerinin nedeni öyle bir kızın sana yakışmaması.Ayrıca Ally seninle sonra konuşucaz.”
“Ha yani kıskanmandan değil...”dedi Steve.Ellerini başının altından kaldırdı ve dirseklerini yatağa dayayarak doğruldu.
“Ben gitsem iyi olacak...”dedi Allison fısıltıyla ve çantasını da alıp yavaşça kapıya doğru ilerledi...
“Ne kıskanacakmışım o sürtüğü?”dedim ve kollarımı dirseklerimde birleştirdim ve gözlerimi devirdim.Allison’a baktım ama yoktu.Neyse zaten onunla sonra konuşacaktım...

“Sürekli bana asıldığı için..”dedi ve kıkırdadı Steve.
“Evet kıskanıyorum ne olmuş?”dedim ve gerçekleri söylemenin verdiği acıyla yüzümü astım.Ona arkamı döndüm ve yatağının bir köşesine oturdum.
“Ben seni seviyorum onu değil.Hem ondan nefret ediyorum,seni benden uzak tutuğu için...” Ha-Hayytt...kıkırdamadan edemedim doğrusu.Artık o salağı gördüğüm zaman kaçmak yok.Dim Dik karşısında dur...Sonuna kadar mücadele et.Arkama döndüm ve ona sarıldım.
“Neler Oluyor Burada?”dedi bir kız sesi.Bu ses hayatımda hiçbir zaman görmek istemediğim birine aitti.Stephanie Elegant.
“Kaç gündür çocuğun suratına bakma, ben ilgileneyim onunla sonra da sen gel hazır yemeğe kon!” Biri beni tutsun lütfen..!
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Hasta Bölümü Left_bar_bleue82/100Hasta Bölümü Empty_bar_bleue  (82/100)

Hasta Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Hasta Bölümü   Hasta Bölümü Icon_minitimeC.tesi Mart 24, 2012 9:12 am

Sayıklayıp durduğunun farkında değildi. Hoş, kriz geçiren bir insan nasıl ne yaptığını anlayabilirdi ki? O mu yanlış hatırlıyordu yoksa en son okul bahçesinde ağabeyi Lilou'nun, kanlar içindeki cesedine mi bakıyordu? Alexandre, yanına gelmiş ve ona, "Sakin ol Patrica..." demişti. Yani en azından Patrica o kadarını hatırlıyordu. Ağabeyi, çok sevdiği, anlaşamadığı halde çok sevdiği ağabeyi, Lilou. Bu bir hayal olsa gerekti. Hayır, uyanacaktı ve bu kötü rüya bitecekti. Hiçbir şekilde anlamıyordu. Kabus muydu, rüya mı? Hayır, hayır... Hayır, böylesine acı veren bir rüya olamazdı. Bu bir kabustu, hemde hemen uyanmak istediği kötü bir kabus.

"Lilou!"
Yanı başındakiler gözlerini dikmişti genç kıza. Gözlerinden süzülmek için hazırlanan yaşlar, görüşünü bulanıklaştırıyor, etrafını çevirenlerin kim olduklarını merak içinde, anlamaya çabalıyordu. Zaman kavramı yok olmuş, sanki saat ilerlemiyor gibiydi. Sıcak bir şey süzüldü gözlerinden, boynuna doğru. Kayan bir yıldız gibi. Sonra gıdıklandı geçtiği yerler. Ellerini gözlerine kapattı.
"Patrica ben... ben üzgünüm."
Bir erkek sesi. İnceltilmiş, korkmuş, endişeli ve çekingen. Thomas, Thomas Jake Malfoy. Sevdiği çocuk. Ama, öyle ki Thomas bile değiştiremezdi o anı. Kendine geldi bir an. Revirde olduğunu fark etmesi saniyelerini aldı. Fenalaşmış mıydı? Ah, küçük krizleri. Etrafa göz attı, onların dışında birçok kişi vardı, ama en kalabalık kendi yatağının çevresiydi herhalde. İnsanlar akın etmişti. Ama şu an onun ihtiyacı olan kişi, Lilou'ydu. Tekrar kapıdan alaycı bir şekilde girip, kötü bir biçim aldırmaya çalıştığı suratı ifadesi ile ona dalga geçer gibi bakmasıydı. Ama nafile. Bir daha dönmeyecekti. Ailesinin son ferdini de kaybetmişti, Patrica. Sonbaharın ortasında kalan bir... bir ağaç gibi. Tek tek dökülmüştü yaprakları. Ve o andan sonra, biliyordu ki hayat çok zordu. Kafasını Thomas'ın mis kokulu göğsüne yasladı. Elinin kavrandığını hissetti. Ve o sıcak gülümseme. Son kez, Lilou için, 'Sen rahat ol, kardeşim.'

Hasta Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oturma Bölümü
» Profesörler Bölümü
» Öğrenciler Bölümü
» Müdüre ve Müdür Bölümü