Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öğrenciler Bölümü

+3
Leonidas Chicago
Jacqueline Jasmyne
Anna Lizzie Malfoy
7 posters
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue100/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (100/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 4:20 am

Öğrencilerin oturduğu masalardır.
Rp in.
Jacqueline Jasmyne

Lakap : Ell.

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue75/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (75/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 2:33 am

Ne için rp yazacağız buraya?
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue100/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (100/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 4:07 am

Soruları özel mesaj olarak sormalısın..Bu seferlik söyliyim;
Eğer dönem açıksa burada bir arkadaşınla karşılıklı rp yapabilirsin..Tabi tek başınada olablir..Zorunlu değil elbette.
Jacqueline Jasmyne

Lakap : Ell.

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue75/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (75/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 6:28 am

Anladım. Bir dahakine özel mesaj atarım. Özür dilerim.
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 4:22 am

Önemli değil..Olur böyle şeyler Smile
Leonidas Chicago

Leonidas Chicago

Lakap : Mr Perfect
Rp Sevgilisi : Yok

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue45/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (45/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 7:15 am

admin buralara rp yazarken puan kazanabiliyomuyuz
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue92/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (92/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 9:33 am

Ben admin değilim ama hayırr
Puan alamıyoruz.
Sadece derslerde,alışveriş yaparken ve bir de girişte puan alıyorsunn..xD
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 5:37 am

Steve o sabah uyanmak istemedi çünkü aşırı derecede uykusu vardı.Ama genellikle uyanmak istemediğinde hep kötü şeyler olur yani bir şeyden dolayı utanç duyar.Çok zorlasada uyuyamadı ve yatağından kalkmak zorunda kaldı.Kızlar yatakhanesinin kapısına vurdu.

-Médalainé çoktan kalktı.

İçerden gelen sese hiç şaşırmadı çünkü genellikle kızlar yatakhanesinin kapısı çalındığına ''Médalainé ordamı?'' anlamına gelir.Steve ortak salonda Médalainé'ı bulamayınca Büyük salona gitmeye karar verdi.Yolda giderken Billie'e rastladı ve Billie'nin yüzü yeni gülmekten ölmüş bir maymuna benziyordu.Steve'in kulağına yöneldi.

-Bugün mutlaka Dırdırcı'yı oku.

Steve Dırdırcı'nın bir magazin dergisi olduğunu biliyordu.Merak etti ne olabilir diye.Yolu uzatıp uykusunu daha fazla açmak için uzun yolu kullanmaya karar verdi.Yolda giderken çoğu kişi Steve'e bakıp gülüyordu.Steve bir türlü anlam veremiyordu.Ardından Boomer ile karşılaştılar.Boomer'ı ilk tefa gülerken yakalamıştı.

-Bence bir hafta ortalıklarda dolanma.

Steve'in içi iyice merakla dolmuştu.Hızlı bir şekilde Büyük salona gitti.Kapıdan geçtiği an gözler Steve'e çevrilmişti.Alison ve Médalainé'ı gördü.Yanyana oturuyorlardı , Steve'de hemen karşılarına oturdu.Médalainé'nın yüzü asıktı , Alison ise gülüyordu.Bir kaç dakika geçtikden sonra Alison Dırdırcı dergisini Steve'e uzattı.

-Sayfa 3'ü okursan çok iyi olur.

Steve meraklı bir şekilde sayfaları çevirdi ve okumaya başladı.

'' Yaramaz Gryffindorlar İş Başında ''

Steve meraklı bir şekilde Alison'a döndü.Alison kısa bir kahkaha attı ardından Steve' baktı.

-Devam et.

Steve dergiyi hışınla toparladı ve okumaya devam etti.

''
Sevgili Okurlar!
Yine, bomba gibi bir haberle karşınızdayım.
Şu sıralar büyük bir hareketlilik içinde olan Hogwarts'ta anlaşılan küçük Gryffindor'lular kol geziyor. 1. sınıf öğrencileri, Steve Resee Potter ve Médalainé Alysha Black ihtiyaç odasında görüldü.
İhtiyaç odasında ne yaptıklarını bilemiyorum, yine de yaşları düşünülürse fazla bir şey de beklemiyorum.
Kuşların dikkatini çekense, ellerinde ki kitaplar olmuş.
Potter'ın elinde abisinin, yani Stefan Potter'ın iksir kitabı, Black'in elindeyse müdüre Anna Malfoy'un kehanet kitabı varmış. Bakalım, öğrenelince ne olacak?
Dikkat edin çocuklar, büyüklerin kitapları karıştırılmaz!''

Steve okuduklarına inanamamış bir şekilde ilk Médalainé'a ardından Alison'a baktı.Sesi çok kızgın çıkmıştı.

-Bu kendini ne sanıyor.

Médalainé dergiyi aldı ve yırtmaya çalıştı.Fakat Alison engel oldu.

-Hey o dergiye 5 galleon verdim ben.

Médalainé bu söze çok sinirlenmiştiki hiç bişey yapmadan Alison'a baktı ve bağırmaya başladı.

-Ben de sana 5 galleon vereyim ve sende çeneni kapa.

Alison bu sözü duyunca sustu.Médalainé Steve'e baktı.Steve'in yüzü çok kızgın bir ifade almıştı ve Médalainé bunun iyi bişey olmadığını biliyordu.Steve ayağı kalkıp bağırmaya başladı.

-O editör ne bilirki o benim abimin kitabıydı ve eminimki benim almamı istedi.Ayrıca bundan 5 dakika önce kuşları çok seviyordum fakat artık kuşlardan nefret ediyorum.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue92/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (92/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 7:49 am

Médalainé, gecenin yarısında,saat 4 gibi huzursuzca kıpırdanarak gözlerini açtı.Gözlerini tekrar kapatıp uyumayı denedi ama sanki birileri gözlerine çıban batırmıştı ve her gözlerini kapayışında bu çıban gözlerine batırıyordu.Adel geri uyuyamayacağını anladığında yavaşça yatağından doğruldu ve dört başlıklı karyoladan ayaklarını sarkıttı.Odada gözlerini gezdirdi yavaşça, herkes uyuyordu.Ellerini saçlarında gezdirdi ve buraya geldiğinden beri saç bakımı yapmadığını fark etti.Saçları yıpranmıştı...Uyuyamadığı için zaten gergin olan Adel, bu durumu fark edince her şeyin kötü gittiğini hissetti.Bu hissi biliyordu;Kötü şeyler olacak... Bu hisle beraber içine bir şeyler oturdu sanki.Nefes alamayacak gibi oldu.Daha fazla odada kalamadı ve ortak salona indi yavaşça.Gürültü yapmamaya çalışıyordu çünkü bu saatte herkes uyuyordu ve kimse uyanmak istemezdi.Ortak Salona indiğinde salonun yeni temizlendiğini fark etti.Ayrıca gazeteler ve dergiler yeni gelmişti.Belki bu iyi gelir diyerekten dırdırcı dergisini eline aldı ve okumaya başladı.

“Kayıp bulundu mu Yoksa?Ah geç...Yaramaz Gryffindorlar İş Başında! Sayfa 3”

Adel başlığı görünce merakla sayfaları çevirdi ve sayfa 3’teki haberi okumaya başladı.

Sevgili Okurlar!
Şu sıralar büyük bir hareketlilik içinde olan Hogwarts'ta anlaşılan küçük Gryffindor'lular kol geziyor. 1. sınıf öğrencileri, Steve Resee Potter ve Médalainé Alysha Black ihtiyaç odasında görüldü.
İhtiyaç odasında ne yaptıklarını bilemiyorum, yine de yaşları düşünülürse fazla bir şey de beklemiyorum.
Potter'ın elinde abisinin, yani Stefan Potter'ın iksir kitabı, Black'in elindeyse müdüre Anna Malfoy'un kehanet kitabı varmış. Bakalım, öğrenilince ne olacak?
Dikkat edin çocuklar, büyüklerin kitapları karıştırılmaz!

Haberi okuduğunda Adel neredeyse şaşkınlıktan bayılacak gibi oldu.İhtiyaç odaısnda onlardan başka kimse olmadığına emindi.Ve yapılan habere bakın.Adel editör’ün imzasını görünce göz yaşlarını ise tutamadı.Annesinin kız kardeşi.Yani Teyzesi....

Adel bu cümleyi tekrar tekrar okudu içinden ve her okuyuşunda sinir kat sayısı daha da fazla arttı.

Dayanamayarak yatakhaneye çıktı.Allison’u uyandırmak istiyordu ama bir yandan da onun uykusuna kıyamıyordu.Dayanamayarak camın önündeki puf’a oturdu ve insanların ne düşüneceklerini merakla düşünürken uykuya daldı...

Sabah ise Allison’un kahkahalarıyla uyandı.Daha doğrusu uyanmak zorunda kaldı.Bugün cumartesi olduğu için biraz uyumak istiyordu ama mümkün görünmüyordu..

“Ballı sütüm...Taa dergilere çıkmışsınız.Kızım aşkınızı bari içinizde yaşasaydınız duyurmaya gerek yoktu...” diyerek bir süre dalga geçti Allison.Adel ise onu dinleyecek gibi değildi o yüzden duymazlıktan geliyordu çoğu söylediğini.Üstünü değiştirip Allison ile birlikte büyük salona doğru yola çıktılar.Çoğu insan dönüp dönüp ona bakıyordu.Tanıdıkları ise yanına gelip abuk subuk sorular soruyorlardı.Adel bunların çoğuna çok sinirlense de böyle bir şey olmamış gibi yapmamayı tercih ediyordu,Allison için ise her yeni söz bir alay ve kahkaha konusuydu.Büyük Salona girdiklerin neredeyse tüm salonun bakışları onalra çevrildi ve fısıltılar başladı.Profesörler bile dik dik bakmayı ayıp hatta abes bulmuyorlardı.Onlar da dahil tüm gözler üzerlerindeydiler.Adelaide artık Allison’un tüm kahkaha ve sözlerine sadece somurtmakla yetiniyor ve duymazlıktan gelmeye çalışıyordu.Artık son raddelerine geldiği sırada Steve geldi.Ve yanlarına oturdu.Allison ise ona yaptığı esprilerin aynısını ona yapmaya başlayacaktı ama sonra vazgeçerek Steve’e üst sınıflardan satın aldığı dergiyi uzattı ve tekrar gülmeye başladı.Gülümsemesi yavaş yavaş durulmaya başlayınca,

-Sayfa 3'ü okursan çok iyi olur. dedi ve tekrardan kıkırdamaya başladı.Steve ise zaten meraklı olan gözlerini daha da fazla pörtleterek dergiyi eline aldı.

- Yaramaz Gryffindorlar İş Başında. Allison kısa bir kahkaha attı.

-Devam et. Steve dergiyi hışımla toparladı ve okumaya devam etti.okuması bittiğinde ilk Adel’e sonra da Allison’a baktı.Steve’in çıkan sesi ise Allison’un taşmak üzere olan sinirlerine resmen yuz biber oldu...

-Bu kendini ne sanıyor.

Adel ise dayanmayıp dergiyi aldı ve sanki dergiyi yırttığında herkes haberi unutacakmış gibi,öfkeyle yırtmaya başladı.

-Hey o dergiye 5 galleon verdim ben. Adel ilk başta duyduklarına inanamadı.Şu ana kadar Allison’un yaptığı tüm esprileri alttan almış ve bu kadar kızmamıştı.

Ah Adel.Her zamanki gibi sinirli olduğunda ne dediğini düşünmezdi ve herkese sonradan üzüleceği şeyler söylerdi...İşte yine aynısı oluyordu.Allison ise bu söze pek sinirlenmedi çünkü Adel’i bilirdi.Sinirlendiğinde ne dediğini bilmezdi ama yine de kırılırdı...Herkes gibi.

Adel ise Steve’e baktı.Steve’in yüzü çok kızgın bir hal almıştı.Bu hayra alamet değildi...Steve ise büyük Salonun ortasında ayağa kalktı ve bağırmaya başladı.

-O editör ne bilirki o benim abimin kitabıydı ve eminimki benim almamı istedi.Ayrıca bundan 5 dakika önce kuşları çok seviyordum fakat artık kuşlardan nefret ediyorum.

Büyük Salondaki büyük küçük,çalışan herkesin bakışları bir anda Gryffindor masasında toplandı.Adel ise büyük Salonun ortasında tartışmamak için ondan beklenmeyecek bir hareketle;

-Bana sesini yükseltme...dedi sakince ve herkesin bakışları arasında Büyük Salonu terk etti.Arkadan duyduğu tek ses ise hayatında nefret ettiği tek kişiye aitti; Stephanie Elegant...

“Merhaba Steve..”
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 9:58 am

Steve ortak salonda hışımla bağrmıştı ve biraz da utanmıştı.Fakat Adel Steve'in bağırmasına kızmıştı ve altta kalmak istememişti.

-Bana sesini yükseltme...

Steve bir an neye uğradını şaşırmıştı çünkü çok sakince söylemişti.Adel ayağı kalktı ve herkezlerin bakışları arasında büyük salondan çıkmak üzereydi o sıra Stephanie geldi.

-Merhaba Steve.

Adel durdu ve arkasına baktı.Bakışı Steve'i ürkütmeye yetmişti.Adel'in yüzü biraz ağlamaklıydı fakat aynı zamanda çok kızgındı.Steve Stephanie'yi kırmak istemiyordu fakat çok sinirliydi.

-Bak Stephanie şu anda konuşmak için hiç sırası değil.

Steve tam Adel'in arkasından koşucakken Stephanie Steve'in elinden tuttu.

-Neden?

Steve bir kaç saniye durdu , o aradada Adel kapıdan çıkmıştı.Steve'in başı ağrımaya başladı ve bir anda daha çok sinirlendi.

-Bu seni hiç ilgilendirmez!

Stephanie neye uğradığını şaşırmıştı ve biraz kızmıştı çünkü hiç kimse ona böyle kızamazdı.Steve büyük salondan çıktı ve Stephanie'de onu takip etmeye başladı.Fakat Adel çok uzakta değildi.Büyük salonun yanindeki heykelin yanına oturmuştu.Büyük bir kapı cızıltısı geldi.Steve'de Adel'in yanına oturdu.Bir kaç saniye sesziz kaldılar fakat Adel ağlayarak konuşmaya başladı.

-O benim teyzemdi ve kırılıcağımı bilmeliyi.Aynı zamanda bir daha bana bağırma.

Steve bağırdığına pişman olmuştu fakat Adel'e bağırmamıştı.Steve konuşamıyordu bile çok şaşkındı.O ara Stephanie olanları görünmeden dinliyordu.Steve ayağı kalktı ve Adel şaşırdı.

-Nereye gidiyorsun Steve?

Steve aslında bşr yere gitmiyordu sadece olduğu yerden kuş arıyordu.Ama görünürde hiç kuş yoktu.

-Kuş arıyorum.

Adel biraz şaşırdı , biraz sinirlendi ve yine ağlamalık bir sesle konuşmaya başladı.

-Ben bu durumdayken nasıl şaka yapabiliyorsun.

Steve'de sinirlendi.Fakat cevap veremedi.İkiside endişeliydi.Daha 1. Sınıfta Dırdırcıya ilişkileri yüzünden çıkmışlardı.Steve bunları düşünürken Adel ise Stephanie olan nefretiyle boğuşuyordu.
Lydia Myrenela Black

Lydia Myrenela Black

Lakap : Myra , Lyd,
Rp Sevgilisi : Paul Joshua Jackson <3 Çok sevilmekte kendisi <3

Özel
Rp Puanı:
Öğrenciler Bölümü Left_bar_bleue85/100Öğrenciler Bölümü Empty_bar_bleue  (85/100)

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:37 am

Gün biraz garip geçiyordu açıkçası. Şu anda da zaten Adel'in sinirleri tepesindeydi ve Steve patlamaya hazırdı. bu iki sevgilinin karmakarışık durumu yetmezmiş gibi bir de Stephanie çıkmıştı iyi mi?
Duruma el koyma zamanı gelmişte geçiyordu. Médalainé'in sinir ve nefret katsayısı 1000'lere ulaşmadan önce bir şeyler yapılmalıydı.

Öncelikle Stephanie olabilecek en hızlı şekilde uzaklaştırılmalıydı. Yoksa birazdan feci şeyler olabilirdi.
"Stephanie!" diye bağırdım. Saf saf dönüp baktı bana. Yüzünde öyle açıklanamayacak kadar komik bir ifade vardı ki kahkahalara boğulmamak için dudaklarımı bayağı bir bastırmam gerekti. Ama şu anda gülmek yapmam gereken en son şeydi çünkü bu kız gizlice Steve'i takip etmişti.

"Neden bağırıyorsun sağır mıyım ben?" diye terslemez mi bir de!

Ahh görürsün şimdi sen!! Bir hışım onu arkadan itip Steve ve Adel'in yanına geldim.

" Steve yardıma ihtiyacın var sanırım."Bu arada da Steve'e kaş göz işareti yapıyordum arkadan.
Gülmemek için zor duruyordum. Bu kızın bahçede -sırf ben söyledim diye- kargaları kurcalaması düşüncesi beni deli ediyordu.

Ve umarım Steve bu oyunu mahvetmez derkeeeen...

"Ahh evet son derece yardıma ihtiyacım var" demez mi Steve?
Demeseydi gösterirdim ona zaten.
"Pekala söyle bize n'apabiliriz. Bir şey falan mı kaybettin?"
"Söyle Steve, sana zevkle yardım ederim."
Steve bıyık altından gülüyordu sonra konuşmaya başladı.

"Aslında kuş arıyorum. Anormal bir kuş fakat birilerinin -bu bölümde Stephanie'ye bakıyordu- benim için bahçeye bakması lazım."

Balıklama atlayan Stephanie "Tamam ben senin için bahçeye zevkle bakarım." dedi.

Bu kadar çabuk kandığına inanamıyordum! Yaşasın Kötülük ( Razz ) Bu kız Steve söz konusu olunca düşünme yetisini mi kaybediyordu Allah aşkına? Stephanie'nin gittiğine tam emin olunca bende genç çiftimizi sorunlarını halletmek üzere baş başa bırakıp ortak salona geri döndüm.
Paul Joshua Jackson

Rp Sevgilisi : Lydia Myrenela Black <3. Çook seviyorum onu.

Özel
Rp Puanı:

Öğrenciler Bölümü Empty
MesajKonu: Geri: Öğrenciler Bölümü   Öğrenciler Bölümü Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 5:07 am

Çok gergin bir gündü bugün. Steve, Dırdırcı'daki haberi görünce çılgına dönmüş, Medalaine sinir krizleri geçirme tehlikesi atlatmıştı. Bir de başlarına -sanki gereği varmış gibi- Stephanie çıkmıştı.
Paul, okul bahçesinde öylesine yürüyordu. Jack, onun eline bir Dırdırcı yapıştırıp okumsını söylemeden önce hiçbir şeyden haberi yoktu. Haberi okuduğunda, koşarak Steve'in yanına gitmek üzere yerinden kalkmıştı ki, göl tarafında Stephanie'i gördü. Bir şey arıyor gibiydi. Ona sorduğumda Steve'in ve Allison'un ona kuşlar aramasını söylediğini bildirdi. Paul, bıyık altından gülerek uzaklaştı oradan. Bu kız, diye düşündü. Gerçekten göründüğü kadar saf mıydı yoksa numara mı yapıyordu?
Steve ve Medalaine'in oturdukları boş sınıfa gitti. O girer girmez arkasından Allison'da odaya ulaştı. Dergiye dikkatle bir kez daha baktılar:
''Sevgili Okurlar!
Potter'ın elinde abisinin, yani Stefan Potter'ın iksir kitabı, Black'in elindeyse müdüre Anna Malfoy'un kehanet kitabı varmış. Bakalım, öğrenelince ne olacak?
Dikkat edin çocuklar, büyüklerin kitapları karıştırılmaz!''

Steve çıldırmş gibi görünüyordu. Adel, dergiyi onun elinden aldı ve yırtmaya kalkıştı.
-Hey o dergiye 5 galleon verdim ben.

Allison, kırılmış göründü. Paul, Medalaine'a dönerek:
"Dergilere çıkmanız onun suçu değil. Ona çıkışmayın!"
Medalaine, tam ağzını açmış, cevap verecekken Steve:
"Kes sesini Paul. Şu anda ikimiz de sinir küpüne döndük. Eğer siz ikiniz bu olaya şaka gözüyle bakacaksanız burdan gidebilirsin."
"Hayır, Steve asla gitmeyeceğim. Çünkü dost olarak bize ihtiyacın var. Her ne kadar gitmemizi istesen de aslında kalmamızı istiyorsun."

Öğrenciler Bölümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oturma Bölümü
» Hasta Bölümü
» Profesörler Bölümü
» Müdüre ve Müdür Bölümü