Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Slim Shady ~ Albüm Kararı

YazarMesaj
Slim Shady

Slim Shady

Lakap : Büyük Shady
Rp Sevgilisi : Arıyorumm <3

Özel
Rp Puanı:
Slim Shady ~ Albüm Kararı Left_bar_bleue88/100Slim Shady ~ Albüm Kararı Empty_bar_bleue  (88/100)

Slim Shady ~ Albüm Kararı Empty
MesajKonu: Slim Shady ~ Albüm Kararı   Slim Shady ~ Albüm Kararı Icon_minitimeSalı Mart 15, 2011 3:14 am

Saat 20:39 ~ Cafe

Zaman bayağı geç oldu ya.. Bu günde geçti gitti. Şu güzelim havada , şu bunaltıcı konuşmalar. Ahh ahh.. Bugün şarkı yazsam mı ? Acaba beğenileri toplayabilirmiyim ? Bunu kendime soracağıma yapsam , çok iyi olacak. Ama önce duayenim olan Meran ile konuşmam gerekiyor. "Garsoonn ! , Hesabım Lütfen.." , "Tamam efendim , geliyor !!" Ah şu genç garsonlar yok mu ? "15 Galleon efendim." , "Al bakayım , 20 galleon.. Üstü kalsın.." , "Teşekkür ederim efendim" Şimdi bir taksi bulup Meran'ın evine gitmem lazım.

"Taksii !!" , "Strat Eyaleti'ne lütfen.." , "Tamam beyfendi" Meran ile konuşacağım şeyler beni gerçekten çok etkileyecekti. Şarkıları hazırlamam onun sayesinde olacaktı. Albüm çıkarmak istemem , sanatçı ve müzisyen ruhumdan geliyor. "Sağ tarafta inebilirmiyim , ne kadar tuttu acaba?" , "5 Galleon yeterli efendim." , "Al bakalım buyur tam 5 galleon, iyi geceler." , "Sizede bayım.."

Saat 20:45 ~ Meran'ın Evi

Şu zili çalalımda , bizimki açsın kapıyı. "Kimoo ?" , "Benim.. Slim.. Shady.." , "Ooo arkadaşım , hoşgeldin , buyur içeri." Meran'a nasıl söylesem bilemiyordum. O benim duayenimdi. Çocukluk arkadaşımdı. Her ne kadar benden 5 yaş büyük olsada , çocuk iken onunla gayet eğlenirdik. "Meran , ben albüm yapmaya karar verdim. Seninde fikrini almak istiyorum." , "Slim , bak ben senin albüm yapmanı , taa çocukluktan beri istiyorum. Bunu sende biliyorsun." İşte bu sözleri duyduğum an kendimden geçmiştim. Nedense bir anda ilham gelmişti. Eve daha yeni girmiştim ama bir an önce çıkıp şarkıları yazmak istiyordum. "Hıhıhı, tamam. Benim çıkmam gerek. Sonra görüşürüz." Meran şaşırmıştı bu duruma. "Tamam.. Görüşürüz.." Evden çıkmıştım. Boş bir sokağa gidip , herhangi bir bara girdim. Hiçkimseyle konuşmayıp cebimdeki şarkı yazdığım kağıdı çıkardım. Birkaç söz karaladım. Ve ilk şarkım belli olmuştu. Ben rap müzisyeni olduğum için şarkılarım hardcore oluyordu. İlk şarkımın , nakarat sözleri ise şunlardı;

"... Ben burada, sen bensiz ellerde. Kalbim sensiz huzursuz. Sen olmasan ben hiç yokum.
Sensiz hayat bana zulüm. Sensiz aşk bana haram. Gitme deseydim o zaman.. Gitme..."

Bu sözler HAYATIM şarkısının nakaratı olacaktı. Albüm çıktığında ise Slim Shady olarak eski ünvanıma kavuşacaktım..

Slim Shady ~ Albüm Kararı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Slim Shady
» Slim Shady ~ Lejant