Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şikayetçi Olduklarınız

+8
Celia Annabeth Right
Marcella Oswald
Aryna
Alyssha Cassidy Malfoy
Izzled Zeppelinhan
Aleksandrs Cekulajevs
Yngve Aslög
Anna Lizzie Malfoy
12 posters
YazarMesaj
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue100/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (100/100)

Şikayetçi Olduklarınız Empty
MesajKonu: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 1:02 am

Burada neyden şikayetçi olduğunuzu ve bunun sebebini belirtirseniz, elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırız. Sizin şikayetleriniz bizim için gelişmemizde en büyük adımlardan biridir. Bunun için lütfen çekinmeyiniz.
Teşekkürler.
Yngve Aslög

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePerş. Mart 22, 2012 10:33 am

https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/u540
Bu kişi kullanıcı ismimi çalmıştır. Aynı ismi, şu an kapanmış olan phoenix rol oyunu sitesinde ve şu an açıkta olan wigtown wanderers sitesinde kullanmaktayım ve şikayetçiyim. Kişinin banlanmasını ve adının değiştirilmesini istiyorum.
Aleksandrs Cekulajevs

Lakap : Kafana göre takıl.
Rp Sevgilisi : Sence? Yok tabii ki.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue82/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeCuma Mart 23, 2012 2:48 am

Yngve Aslög demiş ki:
https://whisperofdeath.yetkin-forum.com/u540
Bu kişi kullanıcı ismimi çalmıştır. Aynı ismi, şu an kapanmış olan phoenix rol oyunu sitesinde ve şu an açıkta olan wigtown wanderers sitesinde kullanmaktayım ve şikayetçiyim. Kişinin banlanmasını ve adının değiştirilmesini istiyorum.
Adımı değişim için başvurdum, ayrıca özür dilerim. Bu ismi bir arkadaşım bana sundu. Çünkü benim çok iyi kurgularım yoktur açıkçası bende kabul ettim. Özür diliyorum, gerçekten sizin adınız olduğunu bilmiyordum...
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue100/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeCuma Mart 23, 2012 7:17 am

Kişinin ismi değiştirilmiştir. Yalnızca isim olduğu için bir adet uyarı alacaktır. Tekrarlandığı takdirde ban cezası verilecektir.
Izzled Zeppelinhan

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue97/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 9:57 am

sanırım özel mesajlar iletilmiyor, hem de online olan adminlerimize atmak istediğim halde.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2012 11:30 am

Sanırım benim körlüğümden kaynaklanıyor, mesajları görmemişim. Happy
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue90/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 12:43 pm

Ben yeni bir karakter açtım ama hotmail'e aktivasyon mesajı gelmedi. caba yanlış mı yazdım diye çok kontrol ettim. Bir problem mi var acaba? Yoksa tekrar hatayı kendimde arayacağım da...
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue99/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePaz Ağus. 05, 2012 12:46 pm

La Reina Ferlona ise gözüküyor, aktif ediyorum ben.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue90/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 2:07 am

Mazaret Başvurusu yazıyor ama Mazeret olacak o.

Şikayetçi değilim de diyeyim dedim.
Ramona Schnёider

Ramona Schnёider

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeSalı Ağus. 07, 2012 2:52 am

Düzeltiyorum hemen.
Diana Myrcella Elysium

Diana Myrcella Elysium

Lakap : Dia. Crella. Ella.
Rp Sevgilisi : Henüz yok.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue70/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (70/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 1:08 am

Bir de Avatar-İmza Yardım'a artık kimse bakmıyor mu? Haftalardır bekliyorum. Cumartesi Temmuz :28 'de yazıldı.
http://sanalhogwartsrp.yetkinforum.net
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Şikayetçi Olduklarınız Left_bar_bleue99/100Şikayetçi Olduklarınız Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePerş. Ağus. 09, 2012 3:50 am

Yetkili var, müsait olduğunda bakıyor. Bizde elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz; ancak bu demek değildir ki herkesinkini yapabilelim. Orası yardım yeridir, yapılması zorunlu diye bir kaide yoktur.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 6:12 am

Yeni karakterim Elanor Blewitt'e aktivasyon mesajı gelmedi.
Anna Lizzie Malfoy
Anna Lizzie Malfoy

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePtsi Ağus. 13, 2012 8:06 am

Ben aktive ediyorum.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 7:01 am

Diğer bir karakterimin de aktivasyonu gelmedi.
Aretha Henderson
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Aretha Henderson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 7:04 am

Diana Myrcella Elysium demiş ki:
Bir de Avatar-İmza Yardım'a artık kimse bakmıyor mu? Haftalardır bekliyorum. Cumartesi Temmuz :28 'de yazıldı.
Başvuruların hepsini inceledim neredeyse. Bazı modellerin takımlarını yapmak için uygun fotoğraflarını bulamıyorum bile. Yapılmayanların nedeni ya bundandır ya da o an müsait olmamam.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimeSalı Ağus. 14, 2012 11:49 am

Celia Annabeth Right demiş ki:
Diğer bir karakterimin de aktivasyonu gelmedi.

HEEEY!!
Kimberly Valerie Malfoy

Kimberly Valerie Malfoy

Lakap : Kimy, Kim, Vale.
Rp Sevgilisi : Nathaniel Arquette.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Şikayetçi Olduklarınız   Şikayetçi Olduklarınız Icon_minitimePaz Ağus. 19, 2012 4:51 am

Gördüğüm karakterleri aktif ediyorum; ama aktivasyonun sebebinin gelmemesinin nedeni hakkında bir fikrim yok. Aktivasyonla ilgili bir problem yok çünkü, diğerlerine gidiyor mailler.

Şikayetçi Olduklarınız
1 sayfadaki 1 sayfası