Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel Bir Gün :)

2 posters
YazarMesaj
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Güzel Bir Gün :) Left_bar_bleue75/100Güzel Bir Gün :) Empty_bar_bleue  (75/100)

Güzel Bir Gün :) Empty
MesajKonu: Güzel Bir Gün :)   Güzel Bir Gün :) Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 5:12 am

Sabah erkenden uyandım bugün pek fazla ders yoktu.Ben de okulda boş boş dolaşıyordum.Ardından bir süredir kapalı olan kütüphanenin açık olduğunu görerek içeri fırladım.Kütüphane çok kalabalıktı ben de kütüphanenin boş bir bölümüne gittim.İlerlerken sesler işitiyordum ''Hangisini okusam?'' , ''Bu kitap güzele benziyor.'' gibi seslerdi.Ben de merak edip baktım ve güzel bir kız gördüm.Gryffindor öğrencisiyde ve ben onu Kehanet dersinde görmüştüm.Uçuş dersinde de görmüştüm ama aramızda üç tane çocuk vardı.Kız bana merakla baktı ben de ''Merhaba'' dedim.Kız güldü ''Merhaba ben Médalainé.'' dedi.Ben de güldüm ve ''Ben Steve'' dedim ardından ekledim ''Hangi kitapları okuyorsun?'' dedim.Médalainé ''Bir türlü karar veremiyorum.'' dedi.Ben güldüm ''İstersen sana yardımcı olurum?'' dedim.Médalainé güldü ''Gerçekten çok sevinirim.'' dedi.Kitap aramaya başladık ama kütüphane yeni açıldığğı için pek kitap çeşidi yoktu.İkimiz aynı anda görmüş olmalıyızki ikimiz de ''Hey'' dedik ve güldük.Çünkü ''Hogwarts Tarihi'' isimli bir kitap görmüştük.Garip bir kitaba benziyordu.Ben elimi kitaba uzattım ve Médalainé ile elimiz havada çarpıştı ve birbirimizin gözlerine baktık.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Güzel Bir Gün :) Left_bar_bleue92/100Güzel Bir Gün :) Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Gün :)   Güzel Bir Gün :) Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 7:47 pm

“Özür Dilerim..”dedim elimi çekerek ama gözlerimi onun gözlerinden ayıramıyordum ve kızardığıma yemin edebilirdim..
“Asıl ben özür dilerim..”dedi ve yine gülümsedi.Bende fırsattan istifade eğilip kitabı aldım.Doğrulduğumda yine bana bakıyordu.
“Sıra sana geldi...”dedim ve onun şaşkın bakışları arasında gülümseyerek arkama döndüm ve onun için Quiddich kitapları bölümüne doğru yürümeye başladım.Kaptan olduğu için daha fazla şey bilmesi gerekiyordu.
“Aslında buna gerek yok.Ben-“sözünü yarıda kesip..
“Sen benim için seçtin,bende senin için seçeceğim.Böylece ödeşmiş oluruz..”dedim alt raflara göz gezdirmeye başladım.Tam istediğim kitabı görünce istemende de olsa ağzımdan bir “A ha..”nidası çıktı.Kitabın adı “Yüzyılın en iyi Quiddich taktikleri”.Kitabı yerinden çıkardım ve arkamı döndüm.Uzun siyaha çalan kahverengi saçları dağılmıştı ve yüzünde buna hiç gerek yok bakışı vardı...
“Kaptan’lar iyi taktik bilmelidirler..”dedim ve kitabı eline tutuşturdum.Merakla kitabı incelemeye başladı.Kitabı kurcaladıkça bakışları değişiyordu.O sırada aklıma buraya Aritmansi dersi için geldiğim geldi.Saate baktığım derse 25 dk vardı.Eğer biraz daha oyalanırsam geç kalabilirim...Hemen Steve’e döndüm ve
“Aritmansi’ye yetişmem gerek sonra görüşürüz.”dedim ve koşar adımlarla çıkışa doğru yürüdüm..
Steve Resee Potter

Steve Resee Potter

Lakap : St...
Rp Sevgilisi : Medalainé Black

Özel
Rp Puanı:
Güzel Bir Gün :) Left_bar_bleue75/100Güzel Bir Gün :) Empty_bar_bleue  (75/100)

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Gün :)   Güzel Bir Gün :) Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 8:49 pm

Médalainé benim için kitap arıyordu ama buna gerey yoktu.Médalainé benim için ''Yüzyılın en iyi Quidditch taktikleri'' kitabını buldu.Aslında kitabı bulduğuna sevinmiştim ama ona başka birşey söylemek istiyordum.Ardından Aritmasi dersinin olduğunu ve gitmesi gerektiğini söyledi.Kapıya doğru koşuyordu ama nedense yavaşça yürümeye başladı.Ben de içimden konuşuyordum ama konuştuklarımı Médalainé'ye yansıtamıyorum.Kapıya iyice yaklaştı ve ben hemen ''Dur'' diye bağırdım.Kütüphanedeki bazı çocuklar bana baktı.Ben de ''Tamam bir sorun yok siz kitabınızı okuyun.'' dedim.Médalainé'ye yaklaştım.Médalainé şaşkın bir ifade ile ''Bana bir şeymi söyliceksin?'' diye sordu.Ben de ''Evet sanırım.'' dedim.Médalainé ''Söyle hadi.'' dedi.Ben içimden ''Yapabilirsin , Hadi senin için durdu , Hadi söyle kurtul'' diyordum.Médalainé ''Hadi söyle Steve'' dedi.Ben ''Tamam seni bekletmek istemiyorum.'' dedim.Médalainé ''Evet'' dedi meraklı bir şekilde.Ben ''Médalainé ben s- senden h- hoşlanıyorum.'' dedim.
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Güzel Bir Gün :) Left_bar_bleue92/100Güzel Bir Gün :) Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Gün :)   Güzel Bir Gün :) Icon_minitimePaz Haz. 20, 2010 9:23 pm

Médalainé şaşırmıştı.Tamam kendi de etkilenmiş olabilirdi ama daha tanışalı yarım saat olmuştu ve Medalaine işlerin bu kadar hızlı ilerlemesini istemiyordu...
Medalaine elini kaldırdı Steve'in alnına koydu.Sonra gözlerini devirerek
"Senin ateşin var ve benim Aritmansiye yetişmem gerek."dedi ve arkasını dönüp gitmeye hazırlanırken Steve kolundan tutup Medalaine'i kendine çevirdi.."Ben gayet ciddiyim.."dedi gülerek.Ama Medalaine hala çok erken olduğunu düşünüyordu.."Senin şu an ateşin var.Olmasa bile daha tanışalı yarım saat oldu...Ayrıca az önce ikimizi de rezil ettin ve şu an herkes bize bakıyor.."dedi Medalaine ve sırıtmaya başladı.Steve ile çok yakındılar bu onun hem hoşuna gidiyor hem de gitmiyordu.
"Tamam...Git."dedi Steve ve yüzüne ifadesiz bir bakış yerleşti.Medalaine'ın canı acıdı...Onun bu halini hiç sevmemişti.Ona gülmek daha çok yakışıyordu."Bana biraz zaman ver.."dedi ve Steve'in gözlerinin içine baktı,yumuşak bir ifadeyle...

Güzel Bir Gün :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Güzel bir gün...
» buraya güzel bir şey bulucam
» Hangi Şehir Güzel