Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ASLI

2 posters
YazarMesaj
Phanessa Laurina Ogden

Phanessa Laurina Ogden

Özel
Rp Puanı:
ASLI Left_bar_bleue40/100ASLI Empty_bar_bleue  (40/100)

ASLI Empty
MesajKonu: ASLI   ASLI Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 8:07 am

Merhaba gençler! 
Ben Aslı, 20 yaş, İSTANBUL.  Rpg ye epey bi süre uzak kaldım. Nedeni uzun zamandır birlikte rp yaptığım insanların gitmesi ve yeni gelenlerle tekrardan bir sohbet ortamı yaratmaya üşenmemdi. Ne değişti? Sanırım özledim... Özellikle avatar-imza takımlarını yapmayı özledim. Smile 

RPG hayatıma 7. Sınıfta başladım. Bu demek oluyor ki o zamanlaaar (hmm...) 13 yaşlarında olmam gerekiyor. Şu anda üniversitedeyim. Marmara Üniversitesi, 2. sınıf Fizik Bölümü öğrencisiyim. Ortalamam iyi, ama inek olamıyorum bir türlü. ^^ Bir sene de isteğe bağlı hazırlık okuduğum için şu anda 2. sınıf olmak can sıkıcı bir durum olmaya başaldı. Onun haricinde çalışan biriyim *-* . Bir şeyleri eksik buluyordum hayatımda. Eğer rpg hayatı ise tamamlamaya karar verdim bu eksikliği. 

Huh! Hayat hikayem ve ben. Herkesle tanıştığıma memnun oldum şimdiden. Umarım fazla üye barındıran bir sitedir. Aktif kullanıcı gördüğüm tek site şu anda.
Nicolas Joseph Bowie

Nicolas Joseph Bowie

Lakap : Nick diyebilirsiniz :)

Özel
Rp Puanı:
ASLI Left_bar_bleue88/100ASLI Empty_bar_bleue  (88/100)

ASLI Empty
MesajKonu: Geri: ASLI   ASLI Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 9:05 am

Hoşgeldin Aslıı  Happy  . Ben de bu siteye yeni geldim. Ben de Can. Bana kısaca Can diyebilirsin. Yakın arkadaşlar bana Can der. Sana abla mı demeliyim? Aramızda 3 yaş var Very Happy Şu sıralar çok aktif bir site olduğunu söyleyemem ama genel olarak devamlı kullanıcılar var. Tabii bu benim takip ettiğim kadarıyla. Smile

Bence sen bana Av-İm yapmalısın xDEn azından bir avatar. Çünkü ben bu konuda sıfırın altındayım Very Happy
Phanessa Laurina Ogden

Phanessa Laurina Ogden

Özel
Rp Puanı:
ASLI Left_bar_bleue40/100ASLI Empty_bar_bleue  (40/100)

ASLI Empty
MesajKonu: Geri: ASLI   ASLI Icon_minitimePerş. Şub. 06, 2014 9:07 am

Şu lanet külüstür cihaza ps yükleme çabasındayım şu anda, Can: Smile Abla de Aslı de fark yaratmaz Happy Happy

ASLI
1 sayfadaki 1 sayfası