Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A Q T!

5 posters
YazarMesaj
Jacob Ford
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Jacob Ford

Lakap : Jake
Rp Sevgilisi : My Ginger.

Özel
Rp Puanı:
A Q T! Left_bar_bleue95/100A Q T! Empty_bar_bleue  (95/100)

A Q T! Empty
MesajKonu: A Q T!   A Q T! Icon_minitimeC.tesi Ara. 21, 2013 12:17 pm

Doğum Tarihi: 3 Temmuz 1995

Burç: Akrep

Yükselen: İkizler

Köken: Amerika

Bildiği Diller: İngilizce ve hepsi yarım olmak üzere birçok dil daha.

Irk: Büyücü

Kan: Melez

Taraf: Karanlık

Cinsiyet: Heteroseksüel ama Gay eğilimi yok değil bence. En azından bence.

Din: Katolik

Pipi: Kesilmiş

Patronus: Kutup Ayısı

Böcürt: -

Kelid: -

Amortentia: Vanilya

Özel Yetenek: Metamorfogus

Eğitim: Hogwarts, Gryffindor

Sınıf: Altı

En Sevdiği Ders: Biçim Değiştirme

En Sevmediği Ders: Sihirli Yaratıkların Bakımı

En Sevdiği Renk: Beyaz

Evcil Hayvan: Beyaz kabarık tüylere sahip, Jacob'ın küçüklüğünden beri yanında olduğu için artık biraz yaşlı olan safkan bir kedi: Lady.

Asa: Beyaz, pek de uzun sayılmamakla bir oldukça esnek olan ancak dayanıklılığı tuhaf bir şekilde buna ters orantılı, ananas kabuğundan yapılma ve özü tek boynuz tozu olan bir asa: Küçük Prens.

:
Jacob Ford
Jacob Ford

Özel
Rp Puanı:

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimeC.tesi Ara. 21, 2013 12:18 pm

69312546781

Isn't it awkward hansey?vgbh

ilişkiler

düzenleme çabası içindeyim 1 dk vgbhnj
Krystelle Bartoloměj
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Krystelle Bartoloměj

Lakap : Krys, Stelle, Xtelle.
Rp Sevgilisi : Tamam yalana gerek yok, Hansey.

Özel
Rp Puanı:
A Q T! Left_bar_bleue99/100A Q T! Empty_bar_bleue  (99/100)

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 12:40 am

Hey boobie! Hanimiş de hanimiş benim favori Gryffindor'um. *heheh* 
Krystelle kurgusunu bence dün gece yeterince konuştuk, onun için Krysleri geçiyorum. Jac'i filan da öyle...

Gelelim rus kızına. asdfg Natalia önce Jacob'ı tersler tabii ki. "Git işine gökkuşağı" tarzı bir yorum gelebilir saçlarına itafen. Razz Eğer Jacob gerçekten de Krystelle gibiyse kendisini sevdirmeden pes etmez, ki zaten Nat bu oğlanın sly takımıyla da iyi olduğunu -ve özellikle buna rağmen Alyssha'nın sevmediğini- öğrenirse konuşacaktır onunla. Hatta bir ortak noktaları çıkarsa, önünü alamazlar muhabbetin. asdf

Luke Russell, best friend foreva zaten. İkisinin birbirlerine tarz olarak ne kadar benzediğini düşünürsek cuk oluyor, yeha. Gordon zaten tüm gryleri sever panpa. Alexander da öyle...

Marcella'nın Jacob ile yatmadığına eminim acfghjkd. Astrid ile de yakın arkadaş olabilirler, iki çatlak güzel eğlenirler. Razz 

Özellikle kurgu istediğin başka karakter varsa say it my love. asdfg
Before that, elimdeki boş kızları ortalığa döküyorum öhö öhö:

Slytherin'de Lydia Aruquette var, Constantia var bla bla. Ama onların hayatlarında uzun bir gelecek görmüyorum. Yakında cinsiyetleri bile değişebilir. asdfghj
Irina da var, onun manitası var-dı. Fatma ve kapattığı karakterlerin yan etkileri pek çok kızımı dul bıraktı. LOL.

Aslında -dear god plz forgive me- April var he... Yani Ap'in manitası vardı ama hiç yazmadığımızı ve Oscarcığımın en son 12567 yıl önce online gözüktüğünü düşünürsek April ile kurgu bulma potansiyelim çok yüksek. 

Bir de Amanda var *yine Fatma'nın dul bıraktıklarından* asdfg. Kurtkızım malum. Tabii Gianna'nın bffsi, Stephanların best kız panpası filan. 
Sanırım boşta genç başka bir kızım yok. Saygılar. asdfgh
Jacob Ford
Jacob Ford

Özel
Rp Puanı:

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 2:58 am

xtelle, xtof, jacques:  √

Natalia: Geldiği ilk birkaç gün Jacob tarafından kafasının eti yenileceği kesin ve terslemelere ters tepki vereceği de öyle. Bana kalırsa Jacob Hans'ı Natalia'nın eve taşındığı günlerin ilk zamanlarında evde bir parti düzenlemeye ikna eder -ki zaten Hans böyle bir şey yapmayı planladığı için pek de zor olmaz bu- Gryffindor, Huff, Rav falan katılır ama Natalia o gün bundan haberdar değildir, eve gelince şok olur falan. -Tabi o zamanlar evimizin ilk günleri olduğu için insan çağırabilecek kadar düzgünüz ma lav, ama sanıyorum hala o partinin izlerini tam toplamamıştırlar cfvgbh- Neyse Hans Natalia'nın şokunu umursamaz, Jacob bu kez son şans olarak partide kıza yaklaşır ve muhabbet açar. Ortak yönler vb. akarken... Tek gecelik diyip uzaklaşasım var. What a Face

Gordon, Alex:  √

Luke: You come wherever I go. Let's go Miami for this weekend and surf 2getrher. FUCK YOU TWO GORDANS IS BETTER. BU DA DİP BİLGİ OLSUN. Ayrıca seneye Luke'un sınıfta kalmasıyla en sonunda tüm derslere beraber girecek olmaları çok hoş! Seneye Gordon yok, yakarım bu gezegeni. Well, içimdeki susmayan Hans için kurguyu da buraya sıkıştırıyorum. All Gryffinboys are just another bros! We will all have fun together.

Marcella: OH Y I NO? CFVGBHNJ *suck it, Hans bu kurguyu beğendi.*
Jack Marcella'yı sevmiyordu çünkü özünde ne olduğunu biliyordu ki bu Marcella'ya hiçbir zaman vücudu için bakmadığı için Jack'de açık bir gerçekti ancak Jake, Mars ile yatmasa bile aklın aldığı her türlü kuru yapacaktır. *çünkü bu çocuk akıllanmaz*

ASTRID: Bitch, please. Luigi'den önce ben vardım! *Jacob'ın uzun süren ilişkilerinden birinde Astrid'i görüyorum! Ayrılmaları belli belirsiz olmuştur ama bir süre sonra ilşkileri arkadaşlığa dönmüş ve onlar bu konumu beğenmişlerdir; yani şuanda araları iyi.

Irına: Bu kızı geçen Jack'in ilanında gezinirken okudum. Jack'in ilk öpüştüğü kız Irina'ymış! Yani Jack'in hayatı boyunca ilişkisi olan üç kızdan biri. Hani var olan kurgu ama tekrar okuyunca daha bir sevdim. Irina, Gloria, Natalia gbhnj Jake'e gelince Irina Jake için fazla soğuk ve dik duruşlu. Jake ise sıcak ve yılışık. sdfg ve bu onları hoş bir couple yapmıyor değil What a Face Kız'ın Fatma olan sevgilisi Rus'muş ve buzlu vodkayla karışık cool bir ilişkileri varmış. Well... DO YOU WANNA MEET JAKE TO DESTROY YOUR PERF LIFE? *çünkü düzenleri kurallar ve ağırbaşlı tavrın içine yukardan düşüp her şeyi kırar bu çocuk*

ama Sly'sın la, çok mu Sly-Gry çiftimiz oldu düşüncesi içindeyim. o.O

April: Oscar-April kurgusunu hepimiz çok benimsemiştik ama oğlan kurguyu yaptı ve bir daha giriş yapmadı. gbhnjmk Ve April güzel bir kız. Jacob'ın ondan görünü alabileceğini pek sanmam... yani Irina olmazsa burada Jacob, April'in ne kadar güzel olduğunu April Oscar'la çıkmaya başlayınca en sonunda fark eder ve kıskanmaya başlar. Ama ne yapıyorum ben düşüncesi içinde yine arkadaşça davranmaya çalışır. Oscar'a da April'e de ancak o ikisi bir şekilde ayrıldığında en mutlu olan Jacob olacaktır ve biri kızı kapmadan Verbitsky kızına açılmaya çalışır. Ve çıkmaya başlarlarsa ve Oscar bu anı mı bekliyordun tarzı atar yaparsa onun gibi bir kızı elinden kaçırmak senin aptallığındı diyebilir. *patavatsız*

Amanda: HADİ BAK APRIL DA OLMADI CFVGBHNJMK...........................

Jacob vampirlerle kurtadamlardan pek hoşlanmıyor yalnız.
Tanışmalarındaki ilk cümle "Çok güzelsin ancak bu güzelliğe yazık olmuş." olabilir. *bu da hoş başlamayan ancak tuhaf şekilde ilerleyebilecek ayrı bir couple* seçim sen de cvbghj
Irina Borislava

Irina Borislava

Lakap : Iri, but only my friends. +Ice.
Rp Sevgilisi : marko + vodka + irina = russian sex.

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 3:31 am

Natalia ve Jacob, tek gecelik, mmm........... DONE. *sorry jackie*
Astrid'i onaylıyorum heheheh.

Gel gelelim beni içine attığın üç hatuna. WTF.
Irina'yı düşünecek olursak hatunu "eğlenmeyi bilen soğukkanlı bitch" olarak tanımlamışım. dsfvgbhj Sonra hatırladım kurgusunu aşağı yukarı. Genel olarak tanımadığı insanlara aşırı mesafeli. Dünyanın en komik esprisini bile yapsalar bön bön bakar. Ama birazcık vodka içsin, ortam hoş olsun yoktur keyfine diyecek. Jacob'a ilk görüp görebileceği en soğuk portreyi çizecektir muhtemelen hahah. Hatta Gordon'ın "ben olsam ice'a bulaşmazdım" dediğini hayal edebiliyorum.
Bu durumda Jacob'ın durmayacağından da pekala eminim. Bir kez kanı ısınırsa aslında çok eğlenirler çünkü Iri tam eğlence hatunu aslında. Tabii -jack'ten bilebileceğin üzere- aşırı katı Russian's dark side ailesini unutmayalım. asdfgnmh

AYRICA BÖYLELİKLE TÜM ÖĞRENCİ ÇİFTLERİMİZ SLY-GRY OLUR, OH FUCK.

Bilemedim. April'la da olursa bence Ap-Oscar çıkacakmış gibi olup, çıkmamış olabilirler. Ve aslında aklımda başka bir şey canlanmıştı. Şöyle bir şey. *here it comes*
Gry-Huff karması birkaç yakın grup hep birlikte ormana pikniğe gidebilirler bir haftasonu çadırlı kamplı. *hep böyle bir kurgu istemişimdir* April malum topuklu ayakkabıları, şık elbiseleri ve cici kız tavırlarıyla böcekli bir ortamdan nefret edecektir ahahah. Gelmesinin tek sebebi kuzenlerinin müthiş tehditleri ve eğlenceyi kaçırmama isteğidir.
Her neyse biraz otantik olsun istediklerinden, günün amacı kendin bul, kendin pişir, kendin ye olur. Görev dağılımı filan yaparlar birileri ava çıkar, birileri orda kalıp ortamı düzenler... DERKEN, Jacob, April ve Alexander'a meyve toplama görevi verirler. fbnmddlsa
Alexander tabii üç saniye içinde kaybolur, kalır bu ikisi baş başa. April söylene söylene *evet topuklu ayakkabılarla ormanda* ilerlerken muhtemelen Jacob bununla dalga geçecektir. Hava da kararır tabii o sırada. April ottan boktan korkuyor, düşer müşer bi tarafa yığılır "gelmiyom hıh" tribine girer. ascvbnsfm
Düşünüyorum da April eğlenceli meğlenceli bir tip ama kızın moda tutkusu Jacob'ı zevksiz olarak nitelemesine neden olacaktır. Yani başta çok yakın olacağını sanmıyorum, mesafeli olur biraz. Razz Neyse sonra Jacob bunun yanına çöker, birlikte bi şekilde muhabbete başlarlar, hatta ormanda oldukları süre zarfında Jacob hatunu koruyup kollayabilir. Bundan sonra awkward etkileşimler....... Herkes uyuduktan sonra ateşin başında geçirilen anlar.......... Bir bakmışız April oğlanımızın boynuna yaslayıp kafayı uyuyakalmış...........
*oyş*

Amanda'yı eledim o zaman. asdfg
İkiye indirdim, seçimini yap altın çocuk! asdg
Jacob Ford
Jacob Ford

Özel
Rp Puanı:

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 3:49 am

SO... Irina ile olan kurguyu sevmekle bir sly gry kurgularında sıkıldığım için sevenleri ayırmak istemediğim için Jacob illa ki derslerde yanına oturup özenle yılışacak ve seni deli edecektir ancak... Kızıllardan hoşlandığımı söylemiş miydim?

Kamp kurgusunu sevdim, hatta göle yakın bir orman olursa tadından yenmez. Oh lol.

Hans'ın düğününden sonra mı olur önce mi? -ne derece bir free elf'im merak ettim ondan soruyorum- gbhj

PS;
Holden: Araları iyidir. Arkadaştırlar ama fazla yakın değil tabi. Ancak april'dan sonra araları daha iyi olacaktır. baya anlaşmaya çalışacaktır çocukla sıf april için ve kıskanadabilir ikisini biraz. biraz.

En son Jacob Ford tarafından Paz Ara. 22, 2013 4:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
April Verbitsky

April Verbitsky

Lakap : Ap.
Rp Sevgilisi : my crazy boy, jacob.

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 3:57 am

A Q T! Tumblr_mrgva10QFr1syve9uo2_250
Lol. Well... Hans'ın düğününden önce olursa Hans yalnız bir boy olarak gelir. Düğününden sonra olursa Danny de işin içinde olur asdfg. Bu durumda Hans'ın özgürce takılmasını isteyip istemediğine göre değişir. Razz
Jacob Ford
Jacob Ford

Özel
Rp Puanı:

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 4:05 am

Düğünden sonra olsun. Ben karımla takılıcam biraz. <3 lol.

Ha bi de önceki postu holdenla ilgili düzenledim ama sen cevap atmışsın ben düzenleyene kadar ona da bak. Happy

son olarak düğüne yalnız bir erkek olarak gidip kız kesmek istiyorum aşkım fcvgbhnjmk
Alexander Verbitsky

Alexander Verbitsky

Lakap : Adı Alexander olan birinin lakabı ne olabilirse? asfhj Alex. -.-
Rp Sevgilisi : Come on Gia, let's kiss!

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 4:18 am

Cool o zaman düğünde Ap'in kavalyesi de Holden, yaşasın. Awkward kısmı Holden ile Hans'ın anlaşamıyor oluşu. zvbsdg
Ayrıca Holden kurgusu tamamdır panpa.

Yalnız benden ve Aaron'dan kız almak kolay değil bilesin. Aaron kıskançlığından delirtir Jacob'ı. Ben de onun arkasındayım. asdfbgnm
Jacob Ford
Jacob Ford

Özel
Rp Puanı:

A Q T! Empty
MesajKonu: Geri: A Q T!   A Q T! Icon_minitimePaz Ara. 22, 2013 5:16 am

Anladımki ateş başında romantik gecemiz kova kova sularla küçük kuzenin tarafından olacak ve sen buna kahkahalarla güleceksin. #HOLYGOD.........

cfvgbhj well, hepsini en kısa zamanda ekleyeceğim. Happy

A Q T!
1 sayfadaki 1 sayfası