Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evcil Hayvan Alımları

3 posters
YazarMesaj
Sam O'Dowd

Lakap : Sammy
Rp Sevgilisi : Pizza!

Özel
Rp Puanı:
Evcil Hayvan Alımları Left_bar_bleue97/100Evcil Hayvan Alımları Empty_bar_bleue  (97/100)

Evcil Hayvan Alımları Empty
MesajKonu: Evcil Hayvan Alımları   Evcil Hayvan Alımları Icon_minitimeC.tesi Tem. 27, 2013 3:35 pm

O'Dowd

Büyülü

Hayvan

Evi                                          
    Evcil Hayvan Alımları Tumblr_l118fnemcK1qaxihzo1_400
    “O'Dowd Büyücü Dükkanı yüzyıllardır süren ve nesillere aktarılan bir dükkan değildir. Günümüzden yalnızca elli beş yıl kadar önce hayvanlara oldukça meraklı ve disiplinli bir cadı olan Bayan O'Dowd tarafındanaçılmıştır ve Bayan O'Dowd bu dükkanı birkaç ay öncesinde ölene kadar yönetmeye devam etmiştir. Dükkanın şuanki sahibi olan Sam, Bayan O'Dowd'un torunu olmakla beraber geçen yıl Hogwarts'dan mezun olduktan sonra dükkanda çalışmaya başlamış ve büyükannesi ölünce dükkanı tamamen devralmıştır. Oldukça eğlenceli ve minyon tipli bir dükkan sahibidir.

“Burası bir evcil hayvan dükkanından beklemeyeceğiniz kadar temiz bir mekandır, ayrıca küçük bir ev kadar samimi bir havası vardır. Hogwarts'da istenilen üzere kurbağa, fare, kedi ve baykuş satılıyor olmakla bir diğer tüm hayvanlara da sahiptir. Sihirli hayvanlara da dostlarım, evet. Tabi ki. Ayrıca -bakanlığın okumamasını dilerdim ancak yine de söylüyorum- dükkanın arka tarafında satılması yasak türler de vardır. RP'lerde geçirilebilirliği nedeniyle için son bir ekleme: Burada hayvan eşyaları ve yiyecekleri de satılır.

“O'Dowd Büyülü Hayvan Evi'nde Ollivanders'ın dükkanından farklı olarak Büyücü Puanları(BP) önemlidir çünkü hayvanlar büyücüleri seçmez; her büyücü, hayvanını parasıyla alır. Hayvanları aşağıda gösterilen vitrinden beğenebilir veya dükkanın içine girip kendi istediğiniz gibi bir şey alabilirsiniz. Vitrinde görünen hayvanların paralarında hiçbir pazarlık söz konusu değildir ve eğer hayvanınızı vitrinden değil kendiniz belirterek almak istiyorsanız. Her kurbağa için fiyat 5 BP, fare için 10 BP, kedi için 15 BP ve baykuş için 20 BP'dir. Özel hayvanlar(yılan, örümcek, kurt, aslan, unicorn, ejderha vb.) için sabit fiyat ise 30 BP'dir. Bir karakter kendi BP'si ile başka karaktere hayvan alabilir. Vitrindeki hayvanlar alındıktan sonra isteğe bağlı olarak isimleri değiştirilebilir ancak yaşlı hayvanların isminin değiştirilmemesi uyumlulukları açısından önerilir.

Vitrin:
                 Evcil Hayvan Alımları Qvpks
    Vitrin Dışından Hayvan Alımları İçin Form:
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Evcil Hayvan Alımları Left_bar_bleue97/100Evcil Hayvan Alımları Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Evcil Hayvan Alımları   Evcil Hayvan Alımları Icon_minitimePtsi Tem. 29, 2013 7:38 pm

Vitrinden Dominic adlı fareyi istiyorum. Adını da Bitch olarak değiştiriyorum. 8 BP ona fazla ama.. Neyse.

zsxdcfvgbhnjxdcfvgbhnjmcfvgbhnjm
Natalia Miloslova
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Gryffindor VI. Sınıf Öğrencisi
Natalia Miloslova

Lakap : Talia, Russian Girl.
Rp Sevgilisi : Ağaç kakan Woody.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Evcil Hayvan Alımları   Evcil Hayvan Alımları Icon_minitimeÇarş. Tem. 31, 2013 10:02 am

Dinozor istiyorum; adını Hans'la değiştiriyorum. Tam üstümde duruyor. avfbnhasf

-bu mesaj kendini imha edecektir-

Evcil Hayvan Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Büyülü Hayvan Evi || Hayvan Alımları
» Büyülü Hayvan Evi || Haylanların Fiyatları
» Büyülü Hayvan Evi || Haylanların Özellikleri
» Asa Alımları
» Aile Alımları