Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.

AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Kill with Your Kiss

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Kill with Your Kiss   Cuma Tem. 05, 2013 9:15 am

Connor Liam Dawson  |  Heaven Arquette:

Kullanıcı profilini gör
Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
99/100  (99/100)

MesajKonu: Geri: Kill with Your Kiss   Ptsi Tem. 08, 2013 7:54 am

Duvarlar adeta müziğin sesiyle titrerken, Fransa'nın en meşhur gece kulübünün her bir yanı çiftlerle dolup taşıyordu. Babasının adına sürekli olarak ayırtılmış olan locada otururken içkisini yudumluyordu genç kız. Siyah, dantelli kısa elbisesiyle adeta gecenin içinden çıkıp gelmiş bir meleği andırıyordu. Yaklaşık bir aydır Fransa'da olmasına rağmen İngiltere'ye dair özlediği tek şey vardı elbette; hayatının anlamı, tüm kurallarının istisnası, her şeyden çok sevdiği sevgilisinin özlemiyle dolmuştu kalbi. İlk defa bu kadar uzun süre ayrı kaldıklarını hatırladığında, içkisinden bir yudum daha aldı. Bu duygular yabancıydı ona. Daha önce hiç alışveriş yaparken bir gömlek gördüğünde, sevgilisine ne kadar çok yakışacağını düşünmemişti, her gece yatağına girdiğinde yanında olmasını dilediği birine sahip olmamıştı hiç. Belki de hayatında ilk defa sabretmeyi, beklemeyi öğrenmişti sayesinde. Paris'e geldiği ilk günden itibaren gün sayıyordu genç kız. Oysa iki gün önce Connor'ın onu ziyarete geleceğini öğrendiğinde adeta havalara uçmuştu. Bugün, tam bir yıl olmuştu. Eski kimliğinden tamamen sıyrılıp, yepyeni bir insana dönüşeli tam tamına bir yıl olmuştu. Birlikte geçirdikleri her dakika adı gibi hafızasına kazınmıştı yine de, unutamazdı da; hayatının en güzel bir yılıydı şüphesiz. İçkisinden bir yudum daha alırken iç geçirdi. Tıpkı suratındaki tebessüm gibi yanı başında beliren garsondan da habersizdi. Kafasını kaldırdığında irkildi. Garsona soran gözlerle baktığında adam eğilip önündeki masaya bir kadeh viski bıraktı. "Bunu karşı locada oturan beyefendi gönderdi efendim." Kaşları çatıldı genç kızın. Şu an kalbinin bir sahibi oluşu bir yana hayatı boyunca onu tavlamaya çalışan erkeklerden hoşlanmamıştı. Kiminle yakınlaşacağını hep kendisi seçmişti, onu basit hareketlerle etkileyebileceğini zanneden erkekler her zaman dalga geçtiği kişiler olmuştu. Delici bakışlarını tam karşısında oturan adama yöneltti ve gülümsedi. Adam ifadesindeki sahteliği sezememiş olacaktı ki tek kaşını kaldırarak gülümsedi. Zavallılığı karşısında bir kahkaha attı Heaven. Garsona eliyle eğilmesini işaret etti ve kulağına yaklaşarak fısıldadı. "Babamın, locasının karşısının böyle gereksiz ve rahatsız edici kişilerle dolu olduğunu öğrenmekten pek hoşlanacağını zannetmiyorum." Suratındaki donuk gülümseme garsonu ürkütmüş olacaktı ki kafasını öne eğdi. "Kusura bakmayın efendim. Hemen gereğini yapıyorum." Garson masadaki viski kadehini de alıp karşı locaya doğru yönelirken ne kadar gereksiz şeylerle uğraştığını düşünüp gözlerini devirdi genç kız. Elindeki kokteyl kadehini masaya bıraktı ve etrafına bakınmaya başladı. Yüzünü iki elinin içine alıp dirseklerini masaya dayadı. Ayakkabısının topuğunu yere vurmaya başlamıştı ki hemen yanından gelen sesle irkildi. "İçkinizi tazeleyeyim ister misiniz hanımefendi?" Kafasını kaldırdığında suratına yayılan tebessüme engel olamadı. Tam bir ay sonra sevgilisi karşısında duruyordu. Derin bir nefes aldı ve boynuna sarıldı. Connor onu kaldırıp etrafında dönerken, genç kız sevgilisinin dudaklarına yapıştı. Yaklaşık iki dakika sonra ayrılıp, oturduklarında hala gözlerini gözlerinden ayıramıyordu. İçi adeta huzurla dolmuştu, yaşadığını hissetmişti yeniden. Connor'ın tek eli genç kızın bacağının üstünde, diğer eli ise avucunun içindeydi. "Londra bensiz çekilmezdir herhalde?"

Kullanıcı profilini gör

Kill with Your Kiss
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası