Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri

+133
Krystof Bartoloměj
Tiana
Aretha Henderson
Yesfir Romanova
Roxana Romanova
Vespasien de la Grange
Biljana Blazhe
Dorjan Vincze
Jacob Ford
Gabriel Bourbon
Raphael Bourbon
Lindsay Fielding
Daenerys K. F. Landers
Julius Henning
Lana Miloslova
Jeff Tyler
Ares E. Archilles
Marcus Maurëll
Isaac Fielding
Viviana Bourbon
Natalia Miloslova
Euterpe Châtillon
Hector Stanton
Winter W. Archangel
Jack Stepanoviç Karenin
Timothy Ridgewell
Krystelle Bartoloměj
Aaron Smith
Elizabeth Dunham
Maxim Querta
London Blackburn
William Pritchard
Blythe Bristow
Giovanni De Laurentis
Leonardo Laneivera
Clyde Murray
Noa van Brunt
Colton Phoenix
Alexander Verbitsky
Adriana Raskolnikov
Alyssia Vasiliou
Fyodor Bochkarev
Felicia Querta
Avice Whittle
Henry McCourt
Anna Lizzie Malfoy
Abigail Holmwood
Marcella Oswald
Evaristo Pergamo
Liam Landers
Gordon Campbell
Benedict Fielding
Astrid Vivienne
Nikolaj von Andel
Annika Ruchkowski
Nava
April Verbitsky
Marilou Slàine
Kimberly Valerie Malfoy
Alyssha Cassidy Malfoy
Hans Finn Landers
Elisa Sandré
Norma Fairbairn
Stephan Miloslov
Ivonne Miloslova
Aiden de Santiago
Tallulah S. Warren
Irina Borislava
Jayden Lauren
Gianna de Laurentis
Jayden Park
Luigi Tognazzi
Elothiél Castor
Jacques Bratčikovaite
Kim Heechul
Jean
Victoria Landers
Anthony Landers
Jean-Baptiste Moreau
Freja Axel
Arisha Bochkareva
Slàine Mairi Abatzi
Florence G. Silver
Adella Su Norris
Shane Parker
Bellatrix Bloodworth
Eileen Corrigan
Viona van der Vliet
Maisie Murray
Kira Ragosina
Jeremy Peeta Maurëll
Dominic W. Malfoy
Clarissa Campbell
Amethyst Irvitzton
Joleigh Fortescue
Isis
Chryseis Châtillon
Flair Johnson
Adolf Jaeger
Luke Russell
Sabinus M. Claudius
Leander Castor
Aurora C. Archilles
Carmella Decartius
Kenneth Bartoloměj
Summer S. Archangel
Galatea Cynnton
Evelyn Laneivera
Celia Annabeth Right
Katja Jaeger
Holden Phoenix
Josié Cynnton
Diamenta Sandeaux
Silvian Ivanauskas
Amelia Bryssa Johnson
Audrey Day
Headon Lee Hargrove
Sonia Brigham
Austen Bentley
Leonie van Pelt
Xavier Shane Raymond
Pierretta Qixinâ
Victor Châtillon
Earwyn Estévezia
Ledell Châtillon
Katelijne Giosh
Estrella Estévezia
Lady Aldwyn
Marko Maksimov
Nathaniel Arquette
Heather Campbell
Louella Châtillon
Sam O'Dowd
137 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki
YazarMesaj
Evaristo Pergamo

Evaristo Pergamo

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue96/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (96/100)

Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 1:15 am

15.11
Duygulanıyorum lan, yapmayın. Top ettiniz gül gibi Evaristo'yu Sad.-Evaristo burada yine çirkin düşüncelerini açığa çıkarıyor.-
İstediğin kurgu olsun. Yaş 31 olsun demiştim de "Evaristo yine kendini gösteriyorsun bro, aahahhahahaha" geyiğine dayanamayacağıma karar verdim, fesatlığın gözü kör olsun. Hogwarts öğrencisinden bile kurgu çıkarttım şu an. Karakterleri biraz tanırsam bence bir şeyler çıkarırım. Leant falan varsa özel mesajdan alayım ben onları bi'.

EDIT: Benedict Fielding'e ithafen:
Önceki mesajları okumayı yeni akıl ettim. Ayşin ben de. Merhaba. Memnun oldum. Ortalıkta "Marilou Teyze ırıspı değil!" diye dolaşsa da içini bilirim ben onun. Hep böyle bu kadınlar...
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 2:26 am

16:20
Bağ sezon finali verdi gençler -wifi'mın yokluğunda yani önümüzdeki koca hafta.. Rp gönderemeyecek olsam da okuyucu olmaktan keyif aldım selinle yazın okurum asdfg Betül ben bu arada. Merabaa ve merak ediyorum Medaline Pergamo hogwartsa gelecek mi

yani açacak mısın

aç bence

Hans Landers şimdiden sevdi onu. Evet asfhdk

1625
Elisa Sandré

Elisa Sandré

Lakap : Izy

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue96/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 3:06 am

17.06: Hans adını görünce aklıma kurgu geldi. Neticesinde ben bir iblisim ve o şeytanın piçi. Evet kurgu, merhaba kurgu.
Evaristo Pergamo

Evaristo Pergamo

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 4:23 am

18.18
Buradan devam edeceğim kurguya.
Bir ara karakter kartı açmam gerekiyor, rp linklerini koymak için aslında sadece.
Merhaba Betül, Ayşin ben de. Memnun olduum.
Madeline'ı Marilou ve Evaristo'yu yarattığım sitede bir arkadaşa vermiştim, burada ne yapacağımı bilmiyorum. Buraya gelecek arkadaşıma göre ayarlayayım bir şeyler. Abilik/ablalık yapacak bir 6-7. sınıf bulursam ya da arkadaşıma açtırırsam olabilir aslında. -Burada Hans'a açık teklif yaptım adeta.- Önce şu bizim işi halledelim de ahahah.
Liam Landers

Liam Landers

Lakap : dont even try to say Lily.
Rp Sevgilisi : bekleriz k5

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue98/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 4:32 am

Artık Liam'ın da takımı var, oh god. Dicle eskiden bağa takımlar yapardı, artık hayırsız oldu. Sad.
1832
Avice Whittle

Avice Whittle

Rp Sevgilisi : ÖLDÜ. SDFDSG DUL BİR KADINIM BEN. BU YÜZDEN FUCKBUDDY TAKILIYORUM.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 4:35 am

Anlaşılan hepimiz sıkı takipçisi olmuşuz Bağ'ın lksjdfldsf Devamını da merakla bekleyen tek kişi ben değilmişim sadece kjsdfsfds
OHA LIAM'IN TAKIMI.
1837
Hans Finn Landers
Gryffindor VII | Şeytan'ın Piçi | Quidditch Takım Kaptanı
Hans Finn Landers

Lakap : HANSEY!
Rp Sevgilisi : Daenerys K. F. Landers; BETTER THAN YOURS.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 4:52 am

Elisa kurguyu konuşalım özelden! Happy

Madeline deli gibi slymış gibime geliyor benim -anne babasından dolayı- ama eğer değilse Hans onu kardeşi belleyebilecek benliğe ve isteğe sahiptir. Let me hug you Marilou'nun kızı Madeline.

Bi de okurken düşünmüştüm zaten karakterlerin başka siteden geldiğini çünkü koklu kurguları var hani Razz

Sa:aT Uygun bir zamanda okumaya devam edeceğim. Si ya coiz.
Liam Landers

Liam Landers

Lakap : dont even try to say Lily.
Rp Sevgilisi : bekleriz k5

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue98/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 5:08 am

Avice'nin rp sevgilisi bölümünü görünce kahkaha attım. asfghajkf
Yeni takım yapmış ayrıca oha ölürüm. O.o

1908
Evaristo Pergamo

Evaristo Pergamo

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 6:48 am

20.35
Avice Whittle demiş ki:
Anlaşılan hepimiz sıkı takipçisi olmuşuz Bağ'ın lksjdfldsf Devamını da merakla bekleyen tek kişi ben değilmişim sadece kjsdfsfds
OHA LIAM'IN TAKIMI.
1837
Ama okuyan herkesi ağzından öperim. Senin sevgilin de yokmuş, aa. Ben seni teselli ederim, gel bakayım. -Evaristo'nun sapıklıkları bunlar hep.-

Hans Finn Landers demiş ki:
Madeline deli gibi slymış gibime geliyor benim -anne babasından dolayı- ama eğer değilse Hans onu kardeşi belleyebilecek benliğe ve isteğe sahiptir. Let me hug you Marilou'nun kızı Madeline.

Bi de okurken düşünmüştüm zaten karakterlerin başka siteden geldiğini çünkü koklu kurguları var hani Razz
Madeline Slytherin değil, hiç değil. "Evlat dedik, bağrımıza bastık, o yetimhaneden seni çektik aldık. Nasıl Slytherin olmazsın!?" diye kızılan yüz karası evlat hatta, ahah.
Marilou'nun neden Slytherin olduğunu düşündün ki ama? Gayet cesur, gözü kara, çevresindekilere değer veren bir kızdı Arsenio'nun ölümünden önce. Maldı lan biraz ahahha. -Yine Evaristo...-
Karakterlerin de köklü kurguları falan yok. Sadece birer rp yapmıştık geldiğimiz sitede. Evaristo'nun Madeline'la ilgisi, Marilou'yla Evaristo'nun birbiriyle ilgisi, birbirlerine hissettikleri, aralarındaki yaş farkı çok farklıydı. Kurguyu uyarlamak için çaba harcadım açıkçası. "Hoop kurgum hazır, hadi kopalım." olmadı maalesef.
Kurguya köklü dediğin için teşekkür ettim, oy.

@Marilou: Yeni rpmizdeki konuşmalarımızda Poison Arrow'dan şarkı sözlerini kullanalım mı lan? Başka bir şey söylemeyelim. Önce kim pes ederse diğerine ilan-ı aşk eder bağıra bağıra. Yer mi? Hadi. Ahahah. Yoksa bu Ayşin beceriksizi bir şey beceremeyecek, peeh.
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 9:11 am

Yihu! O zaman Madeline is ma sister and thats all

Marilou sly değil mi? Ne biliyim gecmiste falan hep yilanlarla takiliyor diye anlatilinca oyle dusunmustum ben. Tamam o zaman.. *-*

sa:at Deli sıkıldım müzik falan dinliyim o vakit? Bay. T.T
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 9:51 am

Marcelle bitchtir Selin. Selin bitchtir... Ötesi yok.
Bunu neden dedim de bilmiyorum.
Çok hoş değil de ne?
2351
Hans Finn Landers
Hans Finn Landers

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 10:06 am

*takımı görür sonra açıp we are young karalama kararı alır*

Selin bana da yazlık takım yapsana.
*buldu da bunar asdf*

saat
Evaristo Pergamo

Evaristo Pergamo

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 10:52 am

00.50
Bugün yazmaya çok vaktimiz olmadı, tüh. Yarın Aaron da aramıza katılacak sanırım. Haydi bakalım, oy.
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 11:21 am

Ben o rpyi tamamen unutmuştum, Hans, aşkım, böyle şeyler yapma. Git yaz. asfjka -.-
Ayrıca resim bul, yüksek kaliteli olsun yaparım. Ama şikayet etme hakkına sahip değilsin. Razz

0120
Yarın sabah yapmam gereken bi sürü iş var, gram uykum varsa öldürün beni şimdi. Sad.
Abigail Holmwood

Abigail Holmwood

Lakap : Abby, Gail

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 12:22 pm

Lost Girl'de ki Bo çok çirkin gerçekten çok çirkin! Ve herkes onun çok güzel olduğunu söyleyip duruyor. Sanırım Kanadalılarla güzellik anlayışımız arasında çok fark var. DIE BO DIE.
0223
Avice Whittle

Avice Whittle

Rp Sevgilisi : ÖLDÜ. SDFDSG DUL BİR KADINIM BEN. BU YÜZDEN FUCKBUDDY TAKILIYORUM.

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 1:39 pm

Ve yine yalnızım sitede ve yine sıkıntıdan Omegle'ya girmeye başladım.
0340
Gianna de Laurentis
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VII. Sınıf Öğrencisi
Gianna de Laurentis

Lakap : Gia, Anna ya da boynuzkuyruk diyorlarmış.
Rp Sevgilisi : alexander ama... aması var işte hayırlısı *kim bu alexander? - simon*

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 2:12 pm

omegle'da gay olduğunu söyleyen biriyle tanıştım hayatımda hiç bu kadar biriyle arkadaş olma isteği uyanmamıştı içimde skype tan ekledi ama onaylasam mı bilemedim pek inandırıcı gelmedi ya gay olduğunu söyleyip insanları kandıran sonra çıplak resimlerini yollayan biriyse?
0413
Avice Whittle

Avice Whittle

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 3:19 pm

SON ZAMANLARDA HİÇ BİR ŞEYE BU KADAR SEVİNMEDİM SANIRIM KSDJFKDSF

You're now chatting with a random stranger. Say hi!
You both speak the same language. (Select "English" from the menu in the corner to disable.)
Stranger: Aleyna sen misin?!!!
You: OĞUZHAN SEN MİSİN?
You: oha
Stranger: aleynaaa
You: sonunda
You: hahha
You: ben dedim buluruz diye
Stranger: haha çok saçma bir zevk verdi ya :Dslkfasd
Stranger: Happy
Stranger: aynen bulduk
You: ay hemde nasıl
You: ksldjflkdsfds
0520
Marilou Slàine

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeSalı Tem. 16, 2013 11:16 pm

13.15
Evaristo'yu çakırkeyf görmeyi sevmedim, hiç hem de. Bazı şeyleri hatırlattı. Sanırım rpyi erken bitireceğim. Bu da daha hızlı yazmam gerektiği anlamına geliyor. Hadi bugün bitsin.
Marcella Oswald
Marcella Oswald

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 12:40 am

Aleyna................ asdfghjks
Geçen gün Nazlı'yla aynı şeyi yaptık. Omeglede birbirimizi bulmak adına birbirimize SELİİİN, NAZLIIIII diye seslendik millet isim söylüyoruz sanıp kendi ismini söyledi. Çok komikti. Sonra dili salak bi dil yaptık, direk karşılaştık. Sanırım bizden başka o dili kullanan yoktu. vbnfm
Ee Rav zekası budur. Cool *bkz. içimde yaşayan marcella*

Evet, tatile gideceğim gün olmak zorundaydı zaten tüm hastalıklar. Çohoş. Ölmek için yalvarıyodum sabah, neyse şimdi iyiyim. Razz
1440
Evaristo Pergamo

Evaristo Pergamo

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 1:29 am

15.29
Akşamdan kalma gibi hissediyorum. Tek bir yudum içmememe rağmen... Of, mide bulantısı...
Alexander Verbitsky

Alexander Verbitsky

Lakap : Adı Alexander olan birinin lakabı ne olabilirse? asfhj Alex. -.-
Rp Sevgilisi : Come on Gia, let's kiss!

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 2:39 am

Benim rp yapmam lazım. T.T
1639
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri - Sayfa 11 Left_bar_bleue100/100Seyir Defteri - Sayfa 11 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 3:21 am

HELL YES! ARADIĞIM PARÇAYI BULDUM! SİSTEMDE EKSİK OLAN ŞEYİ BULDUM!
Az sonra görev sistemiyle karşınızdayız canlar, en sonunda.
1720
Marilou Slàine

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 6:31 am

20.29
Ay yazasım gelmiyooo'. Çakır Evaristo'yu hiç sevmedim, insanların tatlı anıları olmasın, uuf. Ayşin de akşamdan kalma gibi zaten. Bir bitkinlik var, midesi de bulanıyor. Yazık oğlum.
Evaristo seni eve atayım en iyisi. Hrr. Ahahah.
William Pritchard

William Pritchard

Lakap : Nate
Rp Sevgilisi : Bu karışık.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri   Seyir Defteri - Sayfa 11 Icon_minitimeÇarş. Tem. 17, 2013 10:56 am

Sonra birden küçük kız kardeşim ve sevgili erkek kardeşimi özleyip Nate'den giriş yaptım.

Allison.. Cole?
Lazarus.. Kubra!?

:HERE CRYING I AM:
0055

Seyir Defteri
11 sayfadaki 22 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Sonraki
 Similar topics
-
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri.
» Seyir Defteri.
» Seyir Defteri