Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Silent Scream / Art Gallery

YazarMesaj
Crimson Raven

Crimson Raven

Özel
Rp Puanı:
Silent Scream / Art Gallery Left_bar_bleue80/100Silent Scream / Art Gallery Empty_bar_bleue  (80/100)

Silent Scream / Art Gallery Empty
MesajKonu: Silent Scream / Art Gallery   Silent Scream / Art Gallery Icon_minitimePaz Mayıs 05, 2013 11:06 am

Silent Scream / Art Gallery I6006534_untitled-10cr5imson
Sessiz çığlığımızla hançerlenen bedenler.. Ucu gelmez engin denizlerde ferahlarlar.. Çığlığın duyulduğu yerde.

Silent Scream / Art Gallery I6006597_crimsonart
Unicornların tahrip ettiği bir Dünya.. İnançlar hakikat düşmanları olarak, yalanlardan daha tehlikelidir. Hakikatin temsilcisinin en az olduğu zaman, onu dile getirmenin tehlikeli olduğu zaman değil, can sıkıcı olduğu zamandır. Unicornların tahrip ettiği bir Dünya.. inanmak ister misin? Buna gücün var mı?
Silent Scream / Art Gallery I6006598_crimsonart2
Reg. Güç ve cesaretin simgesi.
Silent Scream / Art Gallery I6006599_crimsonart3
Prometheus'un çaldığı şey ait olunan bir güç, ya da insana bahşolan. Yakıcı olduğu kadar güçlü ve asil, alevlenecek kadar dengesiz, kararsız ve yakıcı. Kimi zaman karanlıkta bir meşale; görünen bir ışık gibi yanıltıcı. Su ile sönecek kadar güçsüz.. Gücü bulduğu yerde..
Silent Scream / Art Gallery I6006600_crimsonart4
Yeniden evde hissetmek. Ev nerde? Ben nereye aidim? Ruhum hapsolamaz eğer 'bir yerde' değilsem. Ruhum firardadır eğer evim fırçamın ucundaysa. Tanrı benimdir eğer, evrenimi çizen ben isem.
[[/size]

Silent Scream / Art Gallery
1 sayfadaki 1 sayfası