Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Peter Morbius

2 posters
YazarMesaj
Peter Morbius

Lakap : Wishbone

Özel
Rp Puanı:
Peter Morbius Left_bar_bleue80/100Peter Morbius Empty_bar_bleue  (80/100)

Peter Morbius Empty
MesajKonu: Peter Morbius   Peter Morbius Icon_minitimePaz Nis. 07, 2013 2:22 am

http://c1304.hizliresim.com/18/7/lvcgd.jpg Mavi gözlü sarı saçlı sarışın.

Sinir Bozucu İyiler.

https://www.youtube.com/watch?v=5OHBEmQtNIg

Hogwarts'dan kabul mektubu geldiğinde o kadar sevinmiştim ki o zamandan beri kendime asa resimleri çizer hangi büyüleri yapacağımı düşünürdüm.Babamın asası çok hoşuma giderdi.Şekli çok güzeldi.Olivander's a gittiğimde elim ayağım titriyordu ve karşıma beyaz saçlı yaşlı bir adam çıktı ailemle konuştular.ve babam ona çok heyecanlı olduğunu söyledi ve bir kağıt çıkarıp olivanders a gösterdi.gösterdiği benim çizdiğim asaymış.Ona benzeyen inanılamaz bir asa buldu.O kadar çok benziyordu ki tek korkum bana uymamasaydı.Asamı salladım ve bana o kadar uyuyordu ki olivanders ve ailem gülümseyip sırtıma vurdu.ve asayı kutusuyla bana verdi.hayatımın en güzel anlarından biriydi.Asam oldukça iyi ve birbirimizi çok iyi anlıyorduk..

Asanızın ismi?

Lades Kemiği
Garrick Ollivander

Garrick Ollivander

Lakap : -
Rp Sevgilisi : Gönül ister Madam Malkin.

Özel
Rp Puanı:
Peter Morbius Left_bar_bleue97/100Peter Morbius Empty_bar_bleue  (97/100)

Peter Morbius Empty
MesajKonu: Geri: Peter Morbius   Peter Morbius Icon_minitimeÇarş. Nis. 10, 2013 7:10 am

Bu sefer yaşlı adamın dükkanına giren tatlı bir oğlandı. Heyecanı gözlerinden okunuyordu. Ardında Mr. Morbius'u görünce gülümsedi Ollivander, demek Küçük Morbius'a asasını verme vakti de gelmişti! Zamanın ne kadar hızlı geçtiğini düşündü öyle ki Mr. Morbius'un Peter kadar olduğu zamanı dün gibi hatırlıyordu. Oğlanın ailesiyle selamlaşıp konuşurken küçük oğlan aynı babasına benziyor diye geçirdi içinden yaşlı Ollivander, en azından görünüş olarak... Baba Morbius kendisine oğlunun çizdiği asaları gösterdiğinde küçük oğlanın gözünde değerinin birkaç basamak yükseldiğini adı gibi söyleyebilirdi Ollivander. Bakalım bunun gibi bir şeyimiz var mı? diye mırıldandı asalara yönelmeden önce. Ona benzer bir şeyler olduğunu hatırlıyordu ki vardı da! Hafızasının ona o asanın yerini söylemesi pek güç olmadı. Yaşıtlarına göre temiz bir hafızası vardı. Bu asa belki çocuğa uyacaktı belki de biraz daha uğraşacaktı ama ne olursa olsun denemek istiyordu. Kutuyu eline alıp ailenin yanına döndü, kutuyu üflemeksizin kapanı açtı ve en az kendisi kadar yaşlı olan ancak onca yıldır öylece bekleyen asayı oğlana uzattı. Başarılı. Kim bilir belki de küçük adam büyük bir görücü olacaktı...

Asa Özellikleri;
    21 cm, Esnek sayılmaz hatta oldukça katıdır ancak savunma ve ev işi büyülerinde oldukça iyidir. Özü kakaodur ve karaağaçtandır. Şeklindeki tuhaf duruş nedeniyle Lades Kemiği adını almıştır. Yeri geldiğinde güçlü bir asa olabileceği unutulmamalı ve dikkatli kullanılmalıdır!

SİHİRLİ GÜNLER!

Asanız listeye işlenmiştir ancak memnun kalmazsanız özel mesaj atın, yardımcı olacağım.

Peter Morbius
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Peter Morbius
» Peter Morbius
» Peter Morbius