Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PJO| Olimpos Kahramanları

+10
Euterpe Châtillon
Eugene M. Géroux
Elizabeth Dunham
Silvian Ivanauskas
Theodorakis Palabras
Shane Parker
Hans Finn Landers
Ares E. Archilles
Celia Annabeth Right
Jack Stepanoviç Karenin
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

Lakap : Levi
Rp Sevgilisi : Galatea. <3

PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 6:14 am

SON SAHNE *-*
LOGAN.IN SESİİİİİİİİİİİİİ
GEL AĞUSTOS GEEEEL
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 6:26 am

Son sahne son sahne dedin geldik.
Arada Thalia mı vardı ben mi salakladım?
Filmi izlemeyeceğim dedim ama fikir değiştiriyorum Luke her zamankinden daha taş. İzleyecem lan.
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 6:34 am

Evet Thalia uyanıyor :') Ama göremeyiz sanırım, sonudur o. Kitapta öyleydi çünkü.
Son sahne kılıcını fırlattığı yer. ÇOCUĞA TEKRARDAN AŞIK OLDUM.
Ben kitaplara göre yargılamayacağım artık. Sadece filmleri izleyeceğim o yüzden no problem yani. lkhjgl

Edit: Percy'de acayip bir şey olmuş. Bir afet, bir taş, bir yürüyen meteor olmuş.
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:
PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 7:09 am

Kılıcını fırlatması kuul tamam ama ben Logan'ı hiç Percy olarak düşünemiyorum.
ama yine de gideri var bak Happy
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 9:37 am

Kübra. -.-
Kübra sana atarlanırım. -.-
Şuan çok atarlıyım zaten. -.-
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 10:34 am

Aha bana kızdı. Özür dileriiim.
ama Logan yeşil gözlü olaydı bari ya. 13 yaşında olmayışını bile geçtim bak.
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 11:12 am

Logan'ın suçu ne bunda -.- Ona bakılırsa Annabeth'te -yani Alexandra- sarışın değildi. Film, kitaba göre değildi. O yüzden bence filmi ayrı kitabı ayrı değerlendirmeliyiz Happy

Hoş filmi kitaba göre yapsalardı çokoş olurdu. HP gibi oyuncu da filmle beraber büyürdü. :')
Jack Stepanoviç Karenin
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Slytherin VI. Sınıf Öğrencisi
Jack Stepanoviç Karenin

Lakap : Hermione, Jackie, Panas, Ash, Aleksey (Herkesin ona seslenişi farklı ama o Jack'i tercih eder. Tabi, Aleksey hariç. O lakabı seviyor çünkü o Natalia'dan.)
Rp Sevgilisi : Rus Kızı vs. Meyve Suyu

Özel
Rp Puanı:
PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 11:45 am

Rivaille Bertholdt demiş ki:
KİTABIN KAPAĞI YAYINLANDIIIIIIIIIIIIIIIĞ.

Hades'in Evi

Athena'nın İşareti'nin sonunda Annabeth ve Percy bir çukurdan Yeraltı Dünyası'na doğru düştüler. Diğer 5 melez kederlerini bir kenara bırakıp Percy'nin talimatlarına uyarak Ölümün Kapıları'nı bulmalılar. Eğer Gaia'nın güçlerine karşı gelebilirlerse ve Annabeth ile Percy Hades'in Evi'nden sağ çıkabilirse, 7 melez Ölümün Kapıları'nı iki taraftan da mühürleyip gigantları Gaia'yı uyandırmaktan alıkoyabilecekler. Fakat Leo eğer Ölümün Kapıları mühürlenirse Percy ve Annabeth'in oradan nasıl çıkacağını düşünüp duruyor.

Başka şansları yok. Eğer melezler başarılı olmazlarsa, Gaia'nın ordusu hiçbir zaman ölemeyecek. Zamanları yok. Bir ay içinde Romalılar Melez Kampı'na doğru ilerleyecekler.

Tartarus'un derinliklerine doğru dalan bu macerada tehlike hiç olmadığı kadar yüksek.

PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 941632_560283730688928_720759932_n

GECEYİ TAMAMLAYAN EN İYİ ŞEYLERDEN BİRİ DE BU OLDU.
1 HAZİRAN FAVORİ GÜNÜM, DEMİŞ MİYDİM? *-*-*-*
Rivaille Bertholdt

Rivaille Bertholdt

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 11:56 am

Kapak çok hoşuma gitti. Hatta en iyi kapak bence. Furia.lar, arka tema, Percabeth, kapı... her şey mükemmel *-*
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 6:46 pm

Ben Furia'ları yeni fark ediyorum, patronusum olacaklar üstelik! Happy
Hades şu çocukları yolda bırakma bir el atıver gözünü sevdiğim.
Euterpe Châtillon

Euterpe Châtillon

Lakap : Persephone ama peri kızı da var. Aşkım diyebiliyor sadece.
Rp Sevgilisi : LC'ye çok aşık lakin kavuşamıyor.

Özel
Rp Puanı:
PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: PJO| Olimpos Kahramanları   PJO| Olimpos Kahramanları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 31, 2013 10:00 pm

İçim kıpır kıpır oldu oloooom.
Ya zaten Logan ileride Hollywood'un en aranan yıldızlarından biri olacak. Çocuk yakışıklı, yetenekli ve tam bir sanatçı yani. Ama Luke'ta fena olmuş. Luke'uma dikkat çekerim arkadaaaaş!

PJO| Olimpos Kahramanları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2