Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz

+72
Elizabeth Dunham
Lloyd J. Brooklyn
Drake Arquette
Valentine Kingson
Marjolaine Iarine
Matthew Thompson
Josié Cynnton
Alyssha Cassidy Malfoy
Night E. Monalite
Mystique Fabien
Silvian Ivanauskas
Axl
Amethyst Irvitzton
Charmainé Schult
Galatea Cynnton
Roxana Romanova
Adolf Jaeger
Anna Maria
Ares E. Archilles
Iréne L. Çakırca
Konstantine Slavik
Adnan S. Çetin
Pamela Annis Lithianov
Charles Quinn
Catherine Lioness West
Stacey D. Searlait
Franz van der Goltz
Montea Sandro Deangelo
Marcella Oswald
Nymphadora
Emil Dejan Darko
Ysebel Moore
Niklaus
Javier del Bosque
Nathaniel Argent
Brendan O'Doyle
Aaron Smith
Krystof Bartoloměj
Aretha Henderson
Dimitri Aldrich Potter
Nils Wójcik
Mickey Merwyn
Lockie Scott
Raein Roczniak
Honora Lee
Aryna
Belial Laurens
Jean
Tiana
Uriel
Henry McCourt
Anextiomarus
Giovanni De Laurentis
Gianna de Laurentis
Amanda Argent
Carmella Decartius
Sunshine Shades
Niegoslaw Herman
Morrigan Buarainech
Carmen Andraste
Hans Finn Landers
Bellatrix Bloodworth
Euterpe Châtillon
Marko Maksimov
Jack Stepanoviç Karenin
Maria Olives
April Verbitsky
Celia Annabeth Right
Garrick Ollivander
Loki Laufeyson
Phoenix Bloodworth
Pierretta Qixinâ
76 posters
Sayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sonraki
YazarMesaj
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Lakap : Luke Liesmith, Serrure
Rp Sevgilisi : monogamy is too mainstream

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue98/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (98/100)

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:06 am

Unlusunun makyaji panda gibi :>
Ysebel Moore

Ysebel Moore

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue96/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:11 am

Loki ile bu karakterime de kurgu istiyoruum ^.^
Marcella Oswald
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Ravenclaw VI. Sınıf Öğrencisi
Marcella Oswald

Lakap : Ella.
Rp Sevgilisi : Gabe.

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue99/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:23 am

Niklaus sen yat kalk Tiana'ya şükret, o olmasa bok dirilirdin. sdjasfasf

Ünlüsü çok taşmış, uu. Takımda da yüzü gözükse iyi olurmuş tabii. Razz
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Lakap : Cel. Lia. Sally.

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue90/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:26 am

Aşkııııııııııııııııııııım. Bir de birinci etabı yazmadan ikinci etaba ışınlanmış olması gibi bir mucizesi var. Partiye cıbıl gelirsen yanarsın tabii. Happy
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue98/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:29 am

Ysebel, sana sadece ilanima gel diyorum ajan karrsim öuö
imzalarda meme gormekten biktim. imzalarda mene gormekten biktim. imzamlarda meme gormekten biktim.
Same with duckface.
Iska
HEP BURDA ONUN ALTINA DENK GELIYORUM HUAH
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:43 am

Her karakterden ayrı bir etaba yazıyorum yiğrum, yoksa 30 rpyi ölsem yazamazdım. asfhasf
* * *
Sırf göğüs şov olmasın diye hatunun giyinik fotoğraflarını seçtim lan. Ayıp ayıp. Hatunun en giyinik hali o. sfhasf
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue90/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:48 am

Loki Laufeyson demiş ki:
Ysebel, sana sadece ilanima gel diyorum ajan karrsim öuö
imzalarda meme gormekten biktim. imzalarda mene gormekten biktim. imzamlarda meme gormekten biktim.
Same with duckface.
Iska
HEP BURDA ONUN ALTINA DENK GELIYORUM HUAH

Ayıp oluyor ama fesat bir insanım ben!
---

Hmm, hmm, hmm. Peki.
Brendan O'Doyle

Brendan O'Doyle

Rp Sevgilisi : Ya aslında bir kız varda, neyse

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:50 am

Kankamla arama girdi.
Loki Laufeyson

Loki Laufeyson

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 4:54 am

Ahaha omg ben de yazarken farkettim ama herkes bu kadar fesat degildir dedim...
Yanilmisim :I
ROBERT SHEEHAN!
ROBERT SHEEHAN!
ROBERT SHEEHAN!
*koyun cigligi*
bu konuda soylemek istediklerim bu kadar.
Uriel

Uriel

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:00 am

Yeni gifleri çok güzel.
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue95/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:26 am

bi Johnny Depp abim bi Castiel abim. YAY ikisi de benim abim. sevindirik mod.

sizden önce Xealsia olduğum doğrudur siz sadece.. Görünüş olarak benim abimsiniz gibi. Bro bro takılmalıyık la, Nik de geldi! Unuttuklarını öğretiriz ona da sdfcgvh
Celia Annabeth Right

Celia Annabeth Right

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:41 am

İmzasındaki yeşilimsi renk kırmızı olsa daha iyi olacak. Kaç gündür diyicem diyemiyorum.
Nathaniel Argent

Nathaniel Argent

Lakap : Nathan, Nate
Rp Sevgilisi : Erica. Ek olarak Brendan'ı da ona kuma getiriyorum boş vakitlerimde. ashfjasf

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 5:50 am

Dördüncü etap rpsini çok beğendim. Çok tatlıydı, hele ki sonu. Ayrıca Marcella'yı tatlı tatlı iyi geceler derken düşündüm de, bu kızın da insani damarı varmış içinde bir yerde. asgfhajs
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 6:02 am

Yuh okumuş manyak, yirim seniiiiii. I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Uriel

Uriel

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 7:16 am

Çok tehlikeli kız kardeşlerim var. Yazık erkek soyunu tüketebilecek bir potansiyel var öfkelenirse.
Nymphadora

Nymphadora

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue100/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:28 am

hobareeeeey cass, kurgu istiyooorum onunla been *-*.
Mickey Merwyn

Mickey Merwyn

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue99/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:29 am

onu her gördüğümde bir "AAH MY ANGEL" dudaklarımdan dökülüyor asdfgghj
ıska
ismi çok güzel okunuyor doğru okuyorsam tabi ........
Belial Laurens

Belial Laurens

Rp Sevgilisi : Çarls, bak yakalarsam tık tık.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:32 am

Suşi yapsa ya bize sitecek.
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Lakap : ox-fordçu ._.
Rp Sevgilisi : loki'nin sağ kolu...

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue100/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:39 am

Çarlsın yari, acaba orijinal saç rengi nedir ki hep merak etmişimdir. *^*
Montea Sandro Deangelo

Montea Sandro Deangelo

Rp Sevgilisi : Burası çok acıklı, aşırı.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:40 am

Bence bu hatunun en son orijinal hali 10 yaşındayken filan olmuştur. Şu an saçları mavi mesela ama kesimini sevmediğim için kullanmıyorum o hallerini. Sevimli değil korkunç olmuş. *-*
Aryna

Aryna

Lakap : Arry. Sadece kardeşlerim için.
Rp Sevgilisi : Birkaç yakışıklı buldum ama yemeden duramadım.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 8:45 am

Soyadı bana Nico'yu hatırlatarak içimde bir şeyleri buruyor. Muhtemelen o bir şey kalbim.
Nils Wójcik

Nils Wójcik

Lakap : ox-fordçu ._.
Rp Sevgilisi : loki'nin sağ kolu...

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 9:44 am

Hep rütbesiz sanıyorum onların dergahı.
Mickey Merwyn

Mickey Merwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 10:07 am

modelinin yüz hatları o kadar iyi kiiii... yani o kadar iyi. bir şey bulamadım asdfgh iyi yani Happy
Jean

Jean

Rp Sevgilisi : Her erkeğin ilk aşkı annesidir. Benim sonuncu da o.

Özel
Rp Puanı:
Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Left_bar_bleue95/100Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 10:31 am

O değil de Uriel, beraber RP yapalım, vampirler senin olur ben büyücüleri alırım, mutlu mutlu abi kardeş günü yaparız. Olma mı?

bir önceki sayfaya bakan jean'ın dramı...

üstteki üye, gifini anlamadım ama bize kardeş açıcağını duydum. Gel, PES atarız.
Montea Sandro Deangelo

Montea Sandro Deangelo

Rp Sevgilisi : Burası çok acıklı, aşırı.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz   Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 11:01 am

Müzikle sakinleşiyor mu ırkları?

Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
6 sayfadaki 17 sayfasıSayfaya git : Önceki  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Sonraki
 Similar topics
-
» Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz
» Üstteki Üye Hakkında Düşünceleriniz.
» Üstteki Sitenin En ...