Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hayatımın Piyesi

2 posters
YazarMesaj
Anextiomarus

Anextiomarus

Rp Sevgilisi : Gabriel R. L. Châtillon

Özel
Rp Puanı:
Hayatımın Piyesi Left_bar_bleue100/100Hayatımın Piyesi Empty_bar_bleue  (100/100)

Hayatımın Piyesi Empty
MesajKonu: Hayatımın Piyesi   Hayatımın Piyesi Icon_minitimeCuma Eyl. 07, 2012 10:59 am

Uzun, uzun düşündüm aslında açsam mı? Açmasam mı? Ama içimi dökmek için daha güzel yer bulamadım doğrusu ve açtım. Açılışımı gif ile yapmak istiyorum aslında o kadar gif meraklısı olmasam da Doctor Who için bu durum tamamen değişiyor. Eh beni bilen bunu da bilir...

Hayatımın Piyesi Tumblr_m9xvt4AAta1qg1mbqo1_r1_250Hayatımın Piyesi Tumblr_m9xvt4AAta1qg1mbqo5_r2_250
    Hayatımın Piyesi Tumblr_m9xvt4AAta1qg1mbqo2_r2_250Hayatımın Piyesi Tumblr_m9xvt4AAta1qg1mbqo6_r4_250
Anextiomarus

Anextiomarus

Rp Sevgilisi : Gabriel R. L. Châtillon

Özel
Rp Puanı:
Hayatımın Piyesi Left_bar_bleue100/100Hayatımın Piyesi Empty_bar_bleue  (100/100)

Hayatımın Piyesi Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Piyesi   Hayatımın Piyesi Icon_minitimeC.tesi Eyl. 08, 2012 11:09 am

Hayatımın Piyesi Tumblr_m9wvvbvEF81qdlh1io1_250

Acaba neden bende yapmadım ki hiçbir öğretmenime böyle bir şey, gerçi bana da yapsa aynısını ben daha kötüsünü yapardım orası kesin. (:
Morrigan Buarainech

Morrigan Buarainech

Özel
Rp Puanı:

Hayatımın Piyesi Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Piyesi   Hayatımın Piyesi Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2012 8:20 am

Yarın yapacak çok işim var;
Sabah erken kalkacağım.
Öğleden sonra doktor randevum var ona gitmem lazım, artık akşama ancak gelirim eve.
Ertesi gün misafir gelecekmiş, neden gelecek onu da anlamadım ama hadi bakalım hayırlısı.
Ders çalışma zamanım geldi çattı onu nasıl yapacağım bilmiyorum.
Amma da sıkıldım ya bu durumdan.
Senin için karakter açabilirim bebeğim.

Hayatımın Piyesi Tumblr_lztxga6cdZ1r3252jo2_r1_500
Morrigan Buarainech

Morrigan Buarainech

Özel
Rp Puanı:

Hayatımın Piyesi Empty
MesajKonu: Geri: Hayatımın Piyesi   Hayatımın Piyesi Icon_minitimePtsi Eyl. 10, 2012 2:17 pm

Bu gecelik benden bu kadar sayın seyirciler, bir sonraki sıcak gecede buluşmak dileğiyle hepinizi seviyorum.
Yarın gece hastanede olacağımdan sanırım böyle rp yazma zilzilesine tutulamayacağım ama olsun.
ASLI'ma buradan kucak dolusu sevgiler gönderiyorum.

Hayatımın Piyesi Tumblr_ma4gekprPw1qbl6qfo5_250Hayatımın Piyesi Tumblr_ma4gekprPw1qbl6qfo6_250

Hayatımın Piyesi
1 sayfadaki 1 sayfası