Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Büyücü & Cadı Alımları

+27
Isis
Aaron James Marquen
Marilou Slàine
Charles D. Buffet
Daniel Aldous Raven
Nevaeh A. Gallelorne
Jinx Silvestra
Raina Korsakova
Tinashe Xolani
Black Widow
Luigi Tognazzi
Fyodor Nicolai Petrenko
Allison Pritchard
Parthenia
Jayden Park
Maral Avakian
Belial Laurens
Gianna de Laurentis
Charles Quinn
Gabriel R. L. Châtillon
Roxana Romanova
Maria Olives
Aretha Henderson
Elizabeth Dawkins
Alyssha Cassidy Malfoy
Ledell Châtillon
Anna Lizzie Malfoy
31 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Tinashe Xolani

Tinashe Xolani

Lakap : Tina

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)

Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 9:06 am

Ad - Soyad : Tinashe Xolani
Role Play Seviyesi : 96
Kurgunuz Hakkında : "Barmaid" olacak işte barda ama bar daha açılmadığı için şimdilik böyle olsun, açılınca değiştiririz.
Raina Korsakova

Raina Korsakova

Lakap : Yağmur Kız ya da Rai.
Rp Sevgilisi : Sevgili? Orada kalsın.

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 11:08 am

- Raina Korsakova.
- 100.
- Rütbeme 'Garson' yazılacak şimdilik.
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 22, 2013 8:55 pm

Rütbeler verildi
Jinx Silvestra

Jinx Silvestra

Lakap : Sen ona kısaca Jinx Leviathen Quinntessa Silvestra diyebilirsin.

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 2:48 am

Jinx Silvestra, 97, "Garson" eklenirse sevinirim efenim, kurgu henüz kesinleşmedi.
Nevaeh A. Gallelorne

Nevaeh A. Gallelorne

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Mayıs 23, 2013 3:19 am

Wonder Woman demiş ki:
Rütbe verildi.
Daniel Aldous Raven

Daniel Aldous Raven

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 24, 2013 1:04 am

# Daniel Aldous Raven
# 90
# Ya açıkcası kurguyu oturtamadım, oturtana dek büyücü rütbesiyle anılmasını istediğim için başvuruyorum.
Charles D. Buffet

Charles D. Buffet

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 1:59 am

Ad - Soyad :Charles D. Buffet
Role Play Seviyesi :80
Kurgunuz Hakkında : Charles karanlık lord olmak için onu yenmeyi istiyor bu yüzden şimdilik ölüm yiyen olmasını istiyorum.
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 09, 2013 2:46 am

Rütbe verildi
Marilou Slàine

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue96/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 14, 2013 10:37 am

Ad - Soyad: Marilou Slaine & Evaristo Pergamo
Role Play Seviyesi: 96 -sanırım-
Kurgunuz Hakkında: Marilou üzerinden yürüyor kurgu ama beyimizin de gayet aktif olacağını düşünüyorum.
Spoiler:
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 14, 2013 2:32 pm

Parthenia demiş ki:
Rütbe verildi
Aaron James Marquen

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 30, 2013 3:28 am

Aaron James Marquen
 93
 Bir üstteki Marilou ile kadim bir kaçan kovalanır kurgusu yapacağız gibi görünüyor, Aaron zengin ve mistik avların peşindeki bir adam. Kendisine Mistik Sanatlar Avcısı diyor, mahremiyetine düşkün ve gizemlerle dolu bir adam. Herkes onu tanır ama kimse kim olduğunu bilmez bir karakter. 

Profilde de "Gizem Avcısı" olarak yazılabilirse iyi olur, mesleği Gizem Avcılığı, Bay Giz olarak da tanınır.
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 11:12 am

Hallediliyor.
Isaac Fielding

Isaac Fielding

Lakap : Kont Fielding

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue97/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 09, 2013 12:11 pm

::William Royce Isaac Fielding
::97
::Kraliyete dayanan soylu bir ailenin geriye kalan büyük üyelerinden sayılır. Yetişkin yaşta çocukları vardır ve herbirini kraliyet görgü ve kurallarına göre özel olarak eğitmiştir. Aslına bakarsanız Isaac Fieldinglerin karanlık olan çocuğudur ve erkek kardeşi ise onun tam tersidir. Her ikisi de yetişip birer Lord olacakları zaman aralarında bir kavga çıkar ve bir daha asla görüşmezler. (bknz. Benedict, Jason, Rynan ve Lindsey Fielding onun öz yeğeni olmasına rağmen yalnızca Benedict onu biraz hatırlamaktadır; aynı kendi kızlarından biri olan Katherine'nin kuzenlerini yalnızca hayal olarak hatırladığı gibi.)
Who remembers the old days that we were calling us brother?:
Zengin bir lorddur, Merlin Nişanları olan yetenekli bir büyücüdür, tamamen İngiliz'dir ancak tamamen safkan değildir; dediğim gibi soyu muggle'lara ait bir durum olan kraliyete dayanıyor. Bir bakıma veliaht prensin bir büyücü ile evliliğinden doğan ilk erkek çocuğu gibi. Ama babası veliaht prens olarak ölen ve birkaç dönüm arazi, rütbeler ve öğretilerle oradan ayrılan bir kraliyet üyesi gibi. Dört yüz dönüm araziyi kaplayan mütevazı bir kalede yaşamaktadır. lol.
Yeniliklere açık ve yeni durumlara ayak uydurabilen bir adam; tabi ki bir iki konuda sadece. Mesela, yeni genç sihir bakanını ve bilhassa ondan daha geç olan karanlık lady'i tanıyor ve destekliyor ki bir destekçi için oldukça güçlü de konum olarak.
::Ölümyiyen rütbesi istiyorum ancak rütbeye Bassett Kontu diye de eklenebilirse hoş olur.
Pokemon
Yönetim
Yönetim
Pokemon

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Kas. 24, 2013 9:53 am

Tamamdır.
Felicita Romina Albano

Felicita Romina Albano

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue67/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (67/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 12:21 am

Felicita Romina Albano
67
Annesi gibi o da bir cadı olmak istemiştir,bu onun en büyük hedefidir.Karanlık tarafa olan ilgisini babası bile değiştirememiştir. Cadı-Striptizci
Parthenia

Parthenia

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 12:30 am

Rütbeniz verilmiştir.
Lea Dupin

Özel
Rp Puanı:
Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/100Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 10:11 am

Lea Dupin
90
Kurgu duzenlenecek

Cadi rutbesi rica edebilir miyim on numara olur. Simdiden tesekkurler
Isis
Yönetim
Yönetim
Isis

MesajKonu: Geri: Büyücü & Cadı Alımları   Büyücü & Cadı Alımları - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 24, 2014 10:56 am

Eklenmiştir. ^^

Büyücü & Cadı Alımları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Büyücü & Cadı Alımları
» Fıvğansız cadı; Harmonia.
» Asa Alımları
» Vampir Alımları
» Vampir Alımları