Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Billie Joe Armstrong

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
Billie Joe Armstrong Left_bar_bleue97/100Billie Joe Armstrong Empty_bar_bleue  (97/100)

Billie Joe Armstrong Empty
MesajKonu: Billie Joe Armstrong   Billie Joe Armstrong Icon_minitimeSalı Şub. 21, 2012 6:45 am

16 yaşımdayım ve inanın ünlü çok insan gördüm. Ama birisi beni gerçekten etkiledi... Kim mi? Tabi ki- a dur adı neydi la onun? Iı şey.. B! Evet B ile başlıyordu. Billie George Adams! Evv- Yo-yo olmadı... Aaa.. Iıı... Aranızda bilen yok mu? Hadi ya.. Neyse, başka zaman artık, kısmet değilmiş.

Durun gitmeyin, şaka yaptım. Bu ismi asla unutmam; Billie Joe Armstrong. Dayım o benim, yani aslında annemle yaşıt demek istemiştim... Benle de yaşıt oğlu var ha! Ne yazık ki babasının genlerinin çoğu pasif denk gelmiş, naparsın?

ee baksanıza!:

https://facebook.com/ssbdd
Henry McCourt
Sihrin Uygunsuz Kullanımı Bk.
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:
Billie Joe Armstrong Left_bar_bleue97/100Billie Joe Armstrong Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Billie Joe Armstrong   Billie Joe Armstrong Icon_minitimeCuma Ağus. 17, 2012 10:33 am

Bu gece sizle Green Day'le nasıl tanıştığımı yazmak istiyorum, evet Selin, okulda kafanızı şişirdiğim yetmedi. Geçen yaz bu zamanlar mıydı? Evet, öyle. Facebook'da bir çocuk -ki sonraları soyadının Armstrong olmasının tesadüf olmadığını öğrendiğim biri- bir şarkı paylaşmıştı.
  • Ev ortamı; yaz gecesi dinginliği ve sessiz karanlık.
  • Saat; tahmini 12küsür, pek de hatırlamıyorum hani.
    Ama o şarkı o anıma cuk oturmuştu ve işte bu,
Before the Lobotomy:

Ertesi veya biraz daha ertesi sabah, RP'de yeni bir karakter açtım, bu benim tüm RP alemindeki ikinci karakterim olacaktı ve RP belirleme RPsinden itibaren hoş bir kurgusu olsun istiyordum. Aklımda Lucy diye bir kız vardı, oğlanın eskiden sevmiş olduğu bir kız. Ardından Green Day'den yeni bir şarkı dinledim ki bu da dinlediğim ikinci şarkısıdır. O şarkıyı dinledikten sonra Lucy yalan oldu. Kızın adı Gloria olmalıydı! BAŞKA ŞANŞ BİLE YOKTU. ve Jack böylece doğdu.
Viva la Gloria:
    Daha sonra Green Day ile ciddi ciddi ilgilenmeye ve merak etmeye başladım. Kimdi bu grup? Ne yapardı?
    Yazlıkta sordum. Okulda sordum. Telefonuma ondan bundan bir sürü şarkısını attım. Ve gün geldi, solistinin fotoğraflarına bakma cesaretini üstlendim... Aslında hiç de korktuğum gibi değildi. Hatta oldukça iyiydi. Billie Joe Armstrong'du o. Annemle yaşıt kirpi adam. Nedense ona kirpi adamım demeyi de sevdim.

Billie Joe Armstrong 2830501086 :
    Sıkıldığım her an -yıl boyunca- youtube'ye koştum! Daima insanı güldürecek veya sevindirecek videoları vardı çünkü, hala tıklanılması son yorumların biraç saat önce gelmesi beni hep mutlu etti, yalnız değilmişim gibi hissettim. Green Day sever her insan kardeşim gibi hissettim. Ve bir gün biri facebook'da bir yorumuma şöyle cevap vermiş, ingilizce tabi "Eğer Green Day'i bu kadar seviyorsan ailemize katılmalısın." ve şu linki atmış. Green Day is my family . Mutlulukla beğendiğim ve benim kafadan düşünen yüzlerce insanla tanıştığım hpş bir gruptur. Ve bunu anneme anlattıktan sonraki yorumu; Yeni aile bulduk demek, bizi sallamazsın artık diyosun asdfg ehe. Bu olay tam da bir ilk bahar gecesi yeni albüm çıkaracaklarını beş dakika önce atılan bir tweet'den öğrendikten sonra başıma geldi ki o gece uyuyamadım. BORU DEĞİL. YENİ ALBÜM. HEM DE ÜÇLÜ.
UNO! DOS! TRE!:

Billie Joe Armstrong Tumblr_m4kkuhUnUq1qhaqqlo1_500_large

bu da küçüklüğü:

Billie Joe Armstrong Tumblr_m7gbqrwB1W1qzjywno1_r1_500_large

grubun en güzel yanlarından biri de şu, amcanlar genelde eğlenir.:

Buraya bunun hakkında yorum ve paylaşımlar yapılması serbesttir.
Okurken keyif almanız dileğiyle! Şimdilik bu kadar. nox ~~
Henry McCourt
Henry McCourt

Lakap : Don't wear me out.
Rp Sevgilisi : I'm a free bitch.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Billie Joe Armstrong   Billie Joe Armstrong Icon_minitimePtsi Şub. 17, 2014 1:50 am

Yıllar önce yazdığım tüm ergenliğin okunma riskini göze alarak yine bu posta geldim çünkü;

Billie Joe Armstrong Tumblr_n0xx9dZBy31rb5wgto1_500

Billie Joe Armstrong
1 sayfadaki 1 sayfası