Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dimitri E U P R A X I A

2 posters
YazarMesaj
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Lakap : Lord'a lakap takın da görün bakalım noluyo.
Rp Sevgilisi : Ophy'm var benim hacıt. Naber?

Özel
Rp Puanı:
Dimitri E U P R A X I A Left_bar_bleue95/100Dimitri E U P R A X I A Empty_bar_bleue  (95/100)

Dimitri E U P R A X I A Empty
MesajKonu: Dimitri E U P R A X I A   Dimitri E U P R A X I A Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:20 am

Dimitri E U P R A X I A 60825668

Ad-Soyad: Dimitri Eupraxia
Lakapları: Sexy Boy, Dim.
Yaşı: Aslen ölümsüz ama 28 gösteriyor. Gerçek yaşı 1009.
Doğum Tarihi: 10 Ekim 1002
Doğum Yeri: Rusya
Yaşadığı Yer: İngiltere
Burcu: Terazi
Kan Durumu: Safkan
Uyruğu: Rus
Ana Dil: Rusça
Diğer Diller: İngilizce, Fransızca, Farsça.
Mesleği: Vampir Lord, aynı zamanda Müzisyen.
Savaş Tarafı: Karanlık.
Saç rengi: Siyah
Göz rengi: Safir mavisi.

-Ruhsal Portre-
Dimitri hırslı, cesur, zeki ve yeteneklidir. Yaratıcı bir ruha sahiptir, hayal dünyası geniş ve özgürlük düşkünü bir yapısı vardır. Çok inatçı, becerikli, çalışkan, başarılı ve kendine özgündür. Birbirinden farklı da olsa çok yeteneğinin bulunmasını çok büyük bir ayrıcalık olarak sayar. Eli her şeye yatkın olduğundan ve pratik zekasıyla da girdiği her işi halleder. Çalışmayı pek sevmez, zekası yüzünden başarılıdır, çalısa daha iyi olacağını bilir ama bu ona yeterlidir çünkü en başarılılardan biridir, ineklemeyi gerek görmez. Maceracı ruhlu ve çok meraklı olduğundan birçok işe bulaşır. Başbelalığı yapmaktan zevk alır. Arkadaşlarına çok değer verir. Sevdiği herkese çok iyi davranır. Hazır cevap biridir, herkese laf yetiştirebilir. Onu sinir etmek isteyen pek kişi bulunmaz ve bundan kaçınırlar. Çocukluğunun etkilerinden dolayı kar aşığıdır. Kararsızlık onun ruhunda vardır ayrıca biraz da unutkandır. Onu dışarıdan görenler bir buzdolabı olduğunu söylerler fakat yakınında olanlar ateş kadar sıcak ve canlı olduğunu söylerler.

-Bence Ben-
Çok zor anlatmak esasında. Fazlasıyla karmaşık bir yapıya sahibim galiba. Bir anda gülümseyen bir melek iken, ateş saçan canavara dönüşebilirim. İçimdeki şeytana itaat etmekten hoşlanmıyorum. Bu yüzden yanıma pek kimseyi yaklaştırmam. Kedi görünümlü aslan gibi bir şeyim.

-Fiziksel Portre-
Saçları doğalda siyahtır. Boyu normal olsa da zayıf bir görüntüsü vardır. Bakışları için denecek çok fazla şey vardır, adeta gözleriyle konuşabilir ve gözlerine her manayı gizleyebilir. Genellikle mavi tonlarında olan göz rengi, içindeki şeytanın ortaya çıkmasıyla safir mavisine dönüşür. Gözlerine de serpilmiş olan pırıltılar insanların gözlerine yoğunlaşmasını sağlar. Normal dolgunlukta olan dudakları pek koyu bir tonda değildir, pembemsi bir tondadır. Yüz ifadesini harika bir biçimde yönetebilir.

-Sevdikleri-
# Müzik
# Kan
# Kadınlar
# Hırs
# Yetenek
# Zeka
# Arkadaşları
# Bağımsızlık
# Özgürlük
# Başarı
# Yaratıcılık
# Hayal gücü
# Mükemmellik
# Kazanmak
# Güç

-Sevmedikleri-
# Hayat
# İçindeki Şeytan

-Güçlü yanları-
# Kendine güvenmesi
# Yakışıklılığı
# Sportifliği
# Zekası ve başarıları
# Etkileyici konuşması

-Zayıf yanları-
# Her kadını elde edeceğini düşünmesi.

Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Özel
Rp Puanı:
Dimitri E U P R A X I A Left_bar_bleue95/100Dimitri E U P R A X I A Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Dimitri E U P R A X I A   Dimitri E U P R A X I A Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:21 am

I.C.O.N.S.

Spoiler:

Alıntı :
Eklemek için:
Ad-Soyad:
Kurgu: -Kurgusuz almayacağım uleyn-
İcon:
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dimitri E U P R A X I A   Dimitri E U P R A X I A Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:22 am

.LEJANT.

Dimitri E U P R A X I A Camelot02-lilacwine7
Ophelia L. Anton
Kan şehveti gözümü kör ettiği bir zamanda karşılaştık. Bir bar taburesinin üzerine tünemiş, elindeki viskisiyle oynarken gözüm takılmıştı ona. Bana olan bakışları, dudaklarının hafif aralığından çıkan duman onu daha da çekici kılmıştı. İçimdeki canavar zincirlerini kırmaya çalışırken olan olmuş, onu ısırmıştım. Büyücü olduğunu biliyordum ama artık geç kalınmıştı. Böylece onu vampir yaptım, benim Vampir Lady’im. Küçük kalbimin büyük sahibi.

En son Dimitri Eupraxia tarafından Ptsi Eyl. 12, 2011 1:42 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Ophelia L. Anton

Ophelia L. Anton

Lakap : Opal
Rp Sevgilisi : Sabinus, my love.

Özel
Rp Puanı:
Dimitri E U P R A X I A Left_bar_bleue99/100Dimitri E U P R A X I A Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Dimitri E U P R A X I A   Dimitri E U P R A X I A Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 8:30 am

Ad-Soyad: Ophelia L. Anton
    Kurgu: Şimdi bana bu kurguyu yazdırıyorsun ya ikinci kez, helal olsun sana. Neyse öhöm; Dimitri'nin normalde bir büyücüye saldırmaması gerekirken, gözü dönmüş bir gün Ophelia'ya saldırması üzerine başlar her şey. Kadının büyücü olduğunu anladığında öldürmez, bunun yerine Ophelia bir vampire dönüşür. Kadının güzelliğini görünce bir elektriklenmeye kapılır. Ophelia ilk zamanlar Dimitri'den nefret etse dahi, bir süre sonra aralarında tutkulu bir aşk başlar.
    İcon:
    Dimitri E U P R A X I A Camelot02-lilacwine7
Sabinus M. Claudius

Sabinus M. Claudius

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Dimitri E U P R A X I A   Dimitri E U P R A X I A Icon_minitimePaz Eyl. 11, 2011 9:08 am

Mucuks yavrum. Adam ol, kurgu yaz. -.-

Dimitri E U P R A X I A
1 sayfadaki 1 sayfası