Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.

AnasayfaKapıSSSKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Sabahın İlk Işıkları

YazarMesaj
Leonard James Potter

Lakap : Leo - James
Rp Sevgilisi : Arianna Ella Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 12:08 am

Sabah doğan güneşin parıltısıyla uyanmıştım. Hantal hantal kalkarak üstümü giyindim ve ağır adımlarla aşağı indim. Ortak salonda oturan bir kaç öğrenci gördüm. Henüz herkes uyuyordu. Oysa sabahın bu güzel havasında uyumak bence zamanı çöpe atmak demekti. Portre'den geçerek merdivenlerden inmeye başladım. Merdivenler bomboştu. Birden önüme Şişman Keşiş çıktı.
-Bu saatte burada ne yapıyorsun!?
Uykunun verdiği sersemlikle konuştum.
-Sanada günaydın Şişman Keşiş
Şişman Keşiş önümden söylenerek uçmaya devam etti. Ben ise merdivenlerden inerek Büyük Salon'a girdim. İçeride çok az öğrenci vardı. Hepsi gece ders çalışarak sabahlamışa benziyorlardı. Gryffindor masasına doğru gittim. Oturdum ve kahvaltımı etmeye başladım. O sırada Büyük Salon'a giren birini farkettim. O tarafa baktığımda Pat'in geldiğini gördüm.
-Günaydın
Kullanıcı profilini gör
Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
82/100  (82/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 12:59 am

Patrica o sabah erken uyanmıştı. Cübbesini giydi ,asasını da eline alıp aşağı inmeye karar verdi. Portre deliğinden dışarı çıktı .Şişman Hanım "Günaydın Patrica" dedi Patrica'da ona gülümsedi Aşağı inmeye başladı ...Drake yanına geldi o bir Slyterin'di "Heyy!Selam G'ladheon ağabeyin senden utanıyormuş biliyor muydun ? "dedi ve arkasındakiler gülmeye başladı Patrica'da "Hııı!.." dedi ve geçti ... Şimdide yürüyordu ve karşısındaki de kimdi öyle Neredeyse Kafasız Nick "Günaydın Sir. Nicholas " dedi ve gülümsedi Nick ise "Günaydın Pat!." dedi ve gülümsedi... Büyük Salon'a geldi ve içeri girdi.Arkadaşı Leo oradaydı ona gülümsedi Leo'da ona şaşkın şaşkın bakıp sırıtmakla yetindi yanına gitti ve oturdu. "Günaydın" dedi Patrica da ona "Günaydın Leo " dedi ve gülümsedi Leo'yu görünce tüm herşey gidiyordu aklından arkadaşını çok seviyordu Patrica Gelecek Postasını okumaya başladı ...
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 1:08 am

-Günaydın
Pat salonu geçerek yanıma oturdu.
-Günaydın Leo
Pat eline gelecek postasını alıp okumaya başladı.
-Sanırım Azkaban'dan kaçan yeni kaçaklar var.
Pat hiçbir şey demedi sadece başıyla onayladı. Leo ve Pat kahvaltılarını ettiler ve salondan çıkmaya karar verdiler. Salonun kapısına geldiklerinde ise karşılarına Arianna çıktı. Leo şaşırarak.
-Hey Ari. Nasılsın?
Arianna Quidditch dersinden Leo'yu tanıyordu ve onlar baya samimi olmuşlardı. Pat ise onları izleyip sırıtıyordu. Üçlü Büyük Salon'un girişinde bir süre bakıştılar...
Kullanıcı profilini gör
Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
82/100  (82/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 1:17 am

Patrica Gelecek Postasını okurken Leo ona döndü ve "Sanırım Azkaban'dan kaçan yeni mahkumlar var." Patrica hiç birşey demeden kafasıyla onayladı.Kahvaltılarını etmeye başladılar. Patrica bir ara Gelecek Postasını arkadaşı Leo'ya verdi,kahvaltılarını bitirdiler ve salondan çıkmaya karar verdiler.Tam kapıya geldiklerinde Arianna Ella Potter onlara yaklaştı.Leo'nun yüzü kıpkırmızı olmuştu.Leo sırıtarak Arianna'ya "Hey Ari .Nasılsın ? " Arianna'yı da aralarına koyarak Büyük Salondan ayrılmaya karar verdiler.Yol boyunca Leo'nun yüzü kıpkırmızıydı.Patrica ise sırıtıyordu.Ona göre Arianna ve Leo çok yakışıyordu.Patrica bir ara yanlarından ayrılmayı düşündü ama Leo çok heyecanlıydı...
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 1:24 am

Bu sabah hava gerçekten çok güzeldi ve uyumak yerine biraz dolaşmaya karar verdim.Üstümü giyindim ve Gryffindor ortak salonuna indim. Sir. Nicholas oradaydı ve birkaç Gryffindor öğrencisi ona bir şeyler anlatıyordu. Yanlarına indim.
-Günaydın Sir. Nicholas.
-Günaydın Ari.
Sohbetlerini bölmemek için portreden geçtim ve şişman kadının söylenmelerine aldırmadan ortak salona indim.Tam ortak salona giriyordum ki Leo ve arkadaşı Patrica'ya rastladım.
-Hey Ari.Nasılsın?"dedi Leo.Patrica'da yanında gülümsüyordu.
-Selam.İyiyim siz?"dedim bende gülümseyerek.Patrica'yla daha önce tanışmamıştık.
-Merhaba"dedi o da.
-Dışarı çıkıyoruz gelir misin? diye sordu Leo.Canım kahvaltı etmek istemiyordu zaten bende onlarla birlikte dışarı çıktım.Onlarla takılmayı seviyordum..
Kullanıcı profilini gör
Leonard James Potter

Özel
Rp Puanı:
54/100  (54/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 1:30 am

Pat, Ari ve ben dışarı çıkmıştık. Yanımda Ari olunca biraz heyecanlanıyordum.-biraz mı bu saçmaydı çok heyecanlanıyordum- En azından Pat de vardı belki o beni sakinleştirebilirdi. Ari'ye hissettiklerim aslında ilk günden beri bir sırdı fakat Pat anlamışa benziyordu. Çünkü iki de bir Ari ve bana bakarak sırıtıyordu. Ona hissettiklerim sanki buzulların içinde yanan alev gibi idi. En karanlık zamanımda ki ışık gibi idi. Fakat bunları ona nasıl söyleyeceğimi bilemiyordum. Üçümüzde sessizlik içinde bahçede yürüyorduk. Sessizliği bozan ben oldum.
-Quidditch sahasına gitmeye ne dersiniz? Biraz uçmak iyi gelebilir.
Pat ve Ari onaylarcasına olur dediler ve birlikte Quidditch sahasına doğru yola çıktık...
Kullanıcı profilini gör
Patrica Isabel G'ladheon

Özel
Rp Puanı:
82/100  (82/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 1:53 am

Leo şaşkın şaşkın yürüyordu Patrica Arianna'dan utanmasa Oarda mısın ? diye soracaktı Leo'ya sonra Leo "Quidditch sahasına gitmeye ne dersiniz? Biraz uçmak iyi gelebilir." dedi Patrica ve Arinna bu fikri sevmişlerdi başlarıyla onayladılar Patrica onlara sırıtıyordu ...Giderken Takım Kaptanı'nı gördüler. Patrica'ya "Nasılsın " dedi Patrica'da "İyi" dedi ve gülümsedi...Bahçeye çıkmışlardı ve yürüyorlardı Slyterin öğrencileri "Leo ne oldu küçük kız arkadaş mı buldun kendine ?" dediler Leo kızarmıştı Patrica onala "Sesinizi kesin ve önünüze bakın" dedi onlar önlerine döndüler ... Onları alıp soyunma odasına götürdü dizlik ve dirseklik verdi onlar taktılar ... Onlara Süpürge'de verdi ... "Bakın dikkatli olun tamam mı ?"dedi Leo ve Arianna kafa salladılar ve uçmaya hazırdılar Patrica ayağını yere vurdu ve havalandı Leo'da Leo hayalet gibiydi konuşmuyordu ve şaşkındı Arianna onlara arkasını dönmüştü Leo şaşkınlıktan Ari'nin üstüne gidiyordu çarpacaktı !..
Kullanıcı profilini gör
Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
46/100  (46/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 2:04 am

Büyük salondan çıktık ve yürümeye başladık.Pat iyi biriydi.İyi anlaşacağımızı düşünüyordum.Ve iyi ki yanımızda o vardı yoksa ne yapardım bilmiyorum.Leo'nun yanında kendimi rahat hissetmiyordum. Aslında ona karşı hissettiklerimi gizlemeye çalışıyordum.Onu yanında hem rahat değildim hem de en çok olmak istediğim yerdi onun yanı.Anlatamıyorum aslında.Söyleyecek kelime bulamıyorum.Sessiz sessiz yürürken Leo "Quidditch sahasına gitmeye ne dersiniz? Biraz uçmak iyi gelebilir." dedi.Ben ve Pat olur manasında kafamızı salladık.Belki biraz quidditch beni kendime getirirdi.Bahçede birkaç Slytherin "Leo ne oldu küçük kız arkadaş mı buldun kendine ?" dediler. Kızarmıştım.Yüzümü göremiyordum ama kesinlikle kıpkırmızı olmuştum.Neyse ki Pat "Sesinizi kesin ve önünüze bakın" dedi de sustular.Pat bizi soyunma odasına götürdü ve dizlik ve dirseklik taktık.Dikkat etmemizi söyledikten sonra havalandı.Bende havalanmaya hazırlanıyordum ki...
Kullanıcı profilini gör
Dimitri Aldrich Potter

Lakap : Dim. Dimka.
Rp Sevgilisi : Diamenta Sandeaux.

Özel
Rp Puanı:
100/100  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sabahın İlk Işıkları   Ptsi Ağus. 08, 2011 3:00 am

Edit: Lütfen cümlenin sonuna noktalama işareti koyunuz!
Kullanıcı profilini gör

Sabahın İlk Işıkları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DüĞüN HaZıRLıKLaRı
» Kahretsin!!!