Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seyir Defteri.

+69
Michael Ross
Katja Heinrich
Jack Stepanoviç Karenin
Julius Henning
Venetia Lynn Boleyn
Silvian Ivanauskas
Aneckha Nesha Sharapova
Crina Vaduva
Euterpe Châtillon
Ares E. Archilles
Jean
Krystelle Bartoloměj
Henry McCourt
Blake Belcher
Krystof Bartoloměj
Diana Myrcella Elysium
Claudia Valerie
Ian Charles Donovan
Sabinus M. Claudius
Valentyn Vavřinec
Edmond Z. Garcon
De Nicolai Diamente
Charlotte Marquesa Moore
Monica de la Viña
Jaden Anders Wynne
Nathaniel Arquette
Noa van Brunt
Dorothea Arquette
Erica Mae Blewitt
Patrica Isabel G'ladheon
Connor Liam Dawson
Alexandra Rhea Galibina
Veradiscia Bratčikovaite
Alyssha Cassidy Malfoy
Sydney Jane Light
Brian Walters
Natasha Feodora
Raven
Cynthia Weitz
Adela Majcherczyk
Xavier Shane Raymond
Sophia Brigham
Swan
Lorraine Molyneux
London Rasmussën
Victor Châtillon
Damon Jeffrey Potter
Jennifer Spence
Anna Lizzie Malfoy
Xaviera Schnёider
Andreanne Belle O'Dowd
Francléste Lexiöés
Cassandra Malfrey
Simona Dmitrov
Lourdes Landreaux
Jeremy Peeta Maurëll
Heaven Arquette
Aphrodite Deathbringer
Jenna Miriam Lioncourt
Rachel Lissa Grace
Medalainé Black
Lilou Charles G'ladheon
Kyle Jason Potter
Arianna Ella Potter
Marcian St. Pierre
Paul Joshua Jackson
Elizabeth Dunham
Leonard James Potter
Dimitri Aldrich Potter
73 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
YazarMesaj
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Lakap : Dora
Rp Sevgilisi : erkekler mi? hayır kalsın. Teoman ve M&M var. Aşklarım benim blah.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue86/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (86/100)

Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty
MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 8:07 am

21.47
Eşcinsellerden nefret ediyorum. Üzgünüm hatta değilim bu terchinize saygı duymamı beklemeyin. Beni Allah böyle yaratmış diyip sıvışın tabi aradan. Fuck it.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePaz Eyl. 04, 2011 10:56 pm

Isadora Navratil demiş ki:
21.47
Eşcinsellerden nefret ediyorum. Üzgünüm hatta değilim bu terchinize saygı duymamı beklemeyin. Beni Allah böyle yaratmış diyip sıvışın tabi aradan. Fuck it.

Bence yanlış bir tutum olmuş canımcım, hormonlarıyla alakalı bu sonuçta. Hani arkadaşlara bayılmam ama herkesin tercihine saygı duyulmalı.

12.55
Bugün aşık oldum! Dershane sınavında birlikte girdiğim sonra bol bol muhabbet ettiğim çocuğa öldüm bittim geberdim. Ama bir insan bu kadar kültürlü, yakışıklı ve kafa olur. Oyş.
Ve tabii sınav iğrenç geçti. Bir saat sonra dersler başlayacak filan. Stres yaptım hani. Kısaca FUCK OFF!
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 12:12 am

Arka arkaya bir sürü takım takım takım takım... Neyse oyalanıyorum işte. 1412.
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Rp Sevgilisi : erkekler mi? hayır kalsın. Teoman ve M&M var. Aşklarım benim blah.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue86/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (86/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 2:18 am

Alyssha Cassidy Malfoy demiş ki:
Isadora Navratil demiş ki:
21.47

Bence yanlış bir tutum olmuş canımcım, hormonlarıyla alakalı bu sonuçta. Hani arkadaşlara bayılmam ama herkesin tercihine saygı duyulmalı.

12.55
Bugün aşık oldum! Dershane sınavında birlikte girdiğim sonra bol bol muhabbet ettiğim çocuğa öldüm bittim geberdim. Ama bir insan bu kadar kültürlü, yakışıklı ve kafa olur. Oyş.
Ve tabii sınav iğrenç geçti. Bir saat sonra dersler başlayacak filan. Stres yaptım hani. Kısaca FUCK OFF!

Bunlar benim düşüncelerim. Açıkcası hepsinden nefret ediyorum. Yani evet onlarda bana bayılmıyor ama bu böyle.

16:18

Eve yeni geldim.
Swan

Swan

Lakap : Swan.
Rp Sevgilisi : Herkes benim sevgilim. *-*

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 6:38 am

20:38
Raven'i yakayabilsem de haber yapsak, ayrıca casus falan mı arasam düşüncesindeyim.
Alexandra Rhea Galibina

Alexandra Rhea Galibina

Lakap : alex, alexy, rhea.
Rp Sevgilisi : marcus black. <3

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue89/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (89/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 7:09 am

Sıkıldım. Yapacak bir şey yok, msnde kıskanıyorum fena şekilde. Tripliyim. O kadar.
21:09
Connor Liam Dawson

Connor Liam Dawson

Lakap : Daws
Rp Sevgilisi : Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue98/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (98/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 7:11 am

21.10
Yazmam gereken bir fanfiction var, ve yarına bilmediğim bir konudan çözmem gereken 6 fizik testi. Ne yapsam bilemedim şimdi.
Brian Walters

Brian Walters

Rp Sevgilisi : The Lonely Man

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue90/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 7:43 am

21.43
Msn'de Aslığcan'la konuşurken bir yandan da beraber rp yapıyoruz Cool
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.
Rp Sevgilisi : Etta'sı.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue99/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 9:02 am

Takım falan yapacağım kendime galiba.
23:02
Patrica Isabel G'ladheon

Patrica Isabel G'ladheon

Lakap : Pat
Rp Sevgilisi : Thomas (Alp yok artık :( )

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue82/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (82/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 9:22 am

23:21

Arkadaşımın rp bırakmasını beklerken yorumlara göz atıyorum. Yanımda kimse yok -Soğuk suyumun olduğu dev bardak harici- öyle yani hayat gençler Smile
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeSalı Eyl. 06, 2011 9:51 am

Bir şeyler karalamak. 2351.
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Lakap : Lakap takanın içini oyup, doldurulmuş geyik misali ortak salona asıyoruz.

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 12:47 am

Acaba benimle rp yapmak isteyen var mıdır ki? Pm bekliyorum öyle yani. *-*
14:47
Arianna Ella Potter

Arianna Ella Potter

Lakap : Ari / Ell
Rp Sevgilisi : Leonard John Potter

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue46/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (46/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 5:49 am

19.49
Basketbol maçına bakıyordum ama yenildik. Neutral Siteye bir göz atıyorum.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 6:22 am

Bilgisayarımın bozulduğunu ve 2 saat içinde laptop'uma Photoshop'u ve diğer bilgisayarımdaki her türlü materyali bulup tekrar indirdiğimi ve şimdi hiç eksiğimin olmayıp çok mutlu olduğumu söylesem kimse inanmaz herhalde... 2022.
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 7:02 am

21.02

Rp yazdım. Şarkı dinliyorum çığlıklar, bağırışmalar eşliğinde ha bi de benim küfürlerim eşlik ediyor.
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 07, 2011 11:22 pm

Rp'de fazla coşmuşum ben. Onu geçtim Alex ile Marcus'u yolabilirim. Çok kıskandım ehe.
13:22
Erica Mae Blewitt

Erica Mae Blewitt

Lakap : İngiliz diyorlar ona.
Rp Sevgilisi : Bir Nathan var beni benden alan, vahşi erkekim benim :m

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue100/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 1:59 am

Mesela artık partner istiyorum. Lauretta'm yine boş da kalacak. Üzgünüm Gryffindor prensesi. Peki ya Mylene? Eh onun gibi bir Hufflepuff yok hani. Kesinlikle bir şeytandan beter olacak. Slytherin soylu Hufflepuff ve partner mi? Cık cık, ona partner gerekmiyor. Tüm erkekler onun eheh.
15:59
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 2:49 am

Alışveriş kadar huzur verici bir şey daha yok. Uzmanlar çikolatanın mutluluk hormonu salgılattığını söylüyor, evet doğru. Ama alışveirşin de bence bir farkı yok. Fazla alışverişkolik miyim ne?!

1649.
Jennifer Spence

Jennifer Spence

Lakap : Hell. -Cehennem.
Rp Sevgilisi : Aranabilerr.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue93/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 3:05 am

İnternet'den almış olduğum ayakkabım sonunda geldii! Dicle'ye katılıyorum,bırakın çikolatayı,aşkı, alışverişi deneyin! Mutlu olmak garanti!
1705
Simona Dmitrov

Simona Dmitrov

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 5:51 am

19:50

Şunu söylemeliyim ki bunu dileğimden dolayı tepki alacam ama lütfen artık açılsın şu okullar lütfen ya.
Lorraine Molyneux

Lorraine Molyneux

Lakap : Lory. | Lora.
Rp Sevgilisi : Yok.

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue96/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (96/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 7:10 am

21:10
Karayip Korsanları buldum diye öyle bir sevindim ki yapmam gereken her halt şuan bana sövüyordur.
Victor Châtillon

Victor Châtillon

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimePerş. Eyl. 08, 2011 7:28 am

Şşşşş. Geberdim ya moralim bozuldu bak. Şu acıyı çektirmeyin bana tepem atıyor. Terledim galiba vuuyh. asdfghj.
21:28
Cassandra Malfrey

Cassandra Malfrey

Lakap : Nova, Nava ya da Shadow
Rp Sevgilisi : yok

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 1:06 am

15:05

Rp'yi bıraktığımı belirtmek isterim.
Dorothea Arquette

Dorothea Arquette

Lakap : Mr. Brain -

Özel
Rp Puanı:
Seyir Defteri. - Sayfa 7 Left_bar_bleue97/100Seyir Defteri. - Sayfa 7 Empty_bar_bleue  (97/100)

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 5:33 am

Ömrüm boyunca böyle uzun imza yapmadım ben ha. asdasf. 1932

Natasha Feodora

Natasha Feodora

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Seyir Defteri.   Seyir Defteri. - Sayfa 7 Icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 5:51 am

Heyecan ve kalp atışları. Dım dım. Dım dım.
1951.

Seyir Defteri.
7 sayfadaki 10 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki
 Similar topics
-
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri.
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri
» Seyir Defteri