Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

& Aphrodite.

5 posters
YazarMesaj
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:
& Aphrodite. Left_bar_bleue100/100& Aphrodite. Empty_bar_bleue  (100/100)

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 7:14 am

& Aphrodite. 8898
& Aphrodite. 8777
Kan Durumu: Safkan
Uyruk: Rus
Ana Dili: Rusça
Bildiği Diğer Diller: Fransızca, İngilizce
Asa: Siyah Zümrüt
Savaş Tarafı: Karanlık
Mezun Olduğu Okul / Bina: Hogwarts / Slytherin
Özel Yetenekler: Çatalağız / Görücü

& Aphrodite. 14267

Dünya 'benim' etrafımda dönüyor...
'Aphrodite Laneivera' denince ürperen tüyleri geçersek, insanların beni anlaması neredeyse imkansızdır. Oldukça ayrıntılı düşüncelere sahibimdir. Kısacası mükemmeliyetçiyim. Onlarca insanın kaderi size kalmışken böyle olmamak elde değil. Ben, kimsenin dertlerini düşünen biri değilimdir. Kendimden ve Lord'umdan başka kimsenin sıkıntıları beni ilgilendirmez. Hayatımın bir özetini yazmam gerekse, yazacağım tek şey 'Ben, acı ile beslenirim.' olurdu. Kimi zaman kaderleri ellerimde olanlarla oyunlar oynamak hoşuma gidiyor. Rüyalarım; çığlıklar, haykırışlar ve yalvarmalarla süslüdür çoğu zaman. Bir de Karanlık Lord, elbette. Bu hayatta değer verdiğim tek varlık. Gücümün kaynağı ve benim için daha birçok şey. Tekrar bana dönecek olursak; iyilik timsali, yapmacık ve saf varlıklar benim için süprüntüden başka bir şey değildir. Güç ve karanlık benim hayat felsefemi oluşturan iki temel taş. Ölümüm pahasına bile olsa bu iki şeyden asla vazgeçmem. Gelelim bir diğer konuya... Bir ortama girdiğimde bütün gözlerin bana çevrildiği biliyorum elbet, ancak buna pek aldırış ettiğim söylenemez. Daha önce de söylediğim gibi; karanlık ya da aydınlık olsun, beni gören herkesin ürperdiği bir gerçek. İnsanların gücünüzden ve kişiliğinizden etkilenmesini engelleyemezsiniz. Ya da korkmasını...

& Aphrodite. 14290

Aynanın karşısında...
Dış görünüşümün bıraktığım ilk izlenimlerde büyük etkisi olduğunu inkar edemem. Belime kadar altın saçlara, buz mavisi gözlere sahibim. Kıvrımlı ve düzgün hatlarım var. Fiziğim her zaman hayranlık yaratmıştır. Dolgun dudaklarım, uzun siyah kirpiklerim ve düzgün burnum kusursuz yüzümü tamamlayan detaylardan. Dediğim gibi fizik bazen her şey olabiliyor...

Hayat Felsefem...
Herkesin seni sevmesini sağlayamazsın ancak her zaman senden korkmalarını sağlayabilir ve onlara her istediğini yaptırabilirsin. Her zaman söylerim, birinin sizden korkması, sizi sevmesinden bin kat daha iyidir.

Tutkularım...
En büyük tutkum: Güç. Güçlüysen, istediğin her şeyi elde edersin. Eğer değilsen; yaşama daha iyi. Çığlıklar, bir diğer tutkum. Birinin boynundaki damarların kasıldığını, acı içinde inlediğini görmek benim için paha biçilmez. Hayatım boyunca tecrübe ettiklerim arasında en önemli olan bir şey varsa bu da birinin senden korkmasının seni sevmesinden çok daha iyi olduğudur.

Hepsi benim için nefret kaynağı...
İyilik yapacağım diye etrafta dört dönen insanlar bunun da ötesinde acıma duygusuna sahip olanlardan nefret ederim. Nefret kavramının gücü bunu anlatmaya yeter sanırım. Yapmacık ve yalaka insanlar ise benim için tam bir kabus! Bana kalırsa hepsinin bu dünyadan temizlenmesi gerek. Temizlenmek demişken; bulanıkları da unutmamak lazım!

& Aphrodite. 14299

YETİŞKİNLER

Anna Lizzie Malfoy

& Aphrodite. 14659
Şimdi ve daima yanımdasın biliyorum...
Anna... Aynı dönemde, aynı okulda ama benim için en önemlisi aynı binada okuduğum biri. Sadece 'biri' deyip geçmemek lazım, neredeyse aynı düşünce yapısını sahip olduğumuzu inkar edemem. Benim için çok önemli bir yandaş olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Karanlığın, gücün en önde gelen temsilcilerinden o da. Var olduğundan beri benim tarafımda olan çok güçlü bir kadın. Bilen bilir, güven duygusu yok denebilecek kadar azdır içimde. Ancak günü geldiğinde tarafımızı son nefesine kadar savunacağına ve sadakatini ömrünün geri kalanında olduğu gibi koruyacağına şüphem yok. Benim samimi olarak konuştuğum nadir kişiler arasında o da. Öğrencilik yıllarımızda birlikte yaptığımız her türlü kötülüğü unuttum değil. O günlerden beri bana en yakınlardan Anna. Yeri çok ayrıdır benim için. Kısaca eskiden olduğu gibi her zaman yanımda olacağını biliyorum...& Aphrodite. 14314

Vivian Monroe
& Aphrodite. 12111
Yakında çok işime yarayacağına şüphem yok...
Kimliği ve tarafı şimdilik gizli tutulan bir çok hükümet ajanımız var. Vivian da bunlardan biri elbette ancak karanlığa olan sadakatini hafife almak çok büyük bir yanlış olurdu benim için. Zamanı gelince hemen yanımda yer alacak olanlardan biri o da. Tereddütsüz ve hiç düşünmeden. İçine tamamen işlemiş olan güç tutkusunu hissediyorum ve bu hoşuma gitmiyor değil. Vivian'a karşı güçlü bir inancım var. Gizli kimliğiyle icra ettiği görevini eksiksiz yerine getireceğine kuşkum yok. Biraz fazla güleryüzlü olduğu bir gerçek ancak sanırım bu yapısında var olan bir şey. Özetlemek gerekirse, Vivian bana, karanlığa ve amaçlarımıza karşı son derece sadakatli bir kadın. İhtiyacımız olduğunda tıpkı diğer ajanlar gibi çok işimize yarayacak. Bana olan sadakatini ve güvenini göstereceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. Ne kadar sadık olduğunu hepimiz çok yakında göreceğiz...& Aphrodite. 12231

& Aphrodite. 12337
ÖĞRENCİLER

Başvuru İçin;
En az 3 ikon.
En az 5 satırlık kurgu.

İkon isteyenler....

Spoiler:

En son Aphrodite Laneivera tarafından Perş. Ağus. 11, 2011 5:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Vivian Monroe

Vivian Monroe

Lakap : Viv
Rp Sevgilisi : Aranıyor!

Özel
Rp Puanı:
& Aphrodite. Left_bar_bleue99/100& Aphrodite. Empty_bar_bleue  (99/100)

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: Geri: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 9:50 am

& Aphrodite. 20 + & Aphrodite. 7 + & Aphrodite. 6

Kurgu: Aynı okulda çalışıyorlar. Vivian, ayrıca bir Hükümet Ajanı. Ama tarafını sadece bir kaç kişi biliyor. Bunlardan biri de Aphrodite... Birbirlerine güveniyorlar.

Senin içinde uygunsa. Smile
Anna Lizzie Malfoy
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Hogwarts Müdiresi | KSKS Profesörü
Anna Lizzie Malfoy

Lakap : Liz, Ann.
Rp Sevgilisi : Henry McCourt bitchi.

Özel
Rp Puanı:

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: Geri: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimePerş. Ağus. 04, 2011 6:48 am

& Aphrodite. Megan-megan-fox-12039460-100-100 * & Aphrodite. Megan-Fox-megan-fox-11917766-100-100 * & Aphrodite. Megan-Fox-megan-fox-12313697-100-100

Kurguyu biliyorsun kuşum. Razz
Aphrodite Deathbringer

Aphrodite Deathbringer

Rp Sevgilisi : Damon.

Özel
Rp Puanı:

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: Geri: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 10, 2011 6:21 am

Ekliyorum ikinizi de (:
Jacqueliyne Bartoloměj

Jacqueliyne Bartoloměj

Lakap : Jac, Jackie, Eli, Quely
Rp Sevgilisi : 1 thing 2 do 3 words 4 you. I love you, Kennedy.

Özel
Rp Puanı:
& Aphrodite. Left_bar_bleue98/100& Aphrodite. Empty_bar_bleue  (98/100)

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: Geri: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 9:09 am

İkon; & Aphrodite. Marion43 & Aphrodite. Marion49 & Aphrodite. Marion19

Kurgu;
Clementiné Fransız ajanı ve tarafsız. Aphrodite'in karanlık lady olduğunu biliyor ve özellikle Fransız hükümetinin isteği üzerine genç kadını yakın takipte. Aphrodite de kadının bu takibinin farkında ve bir şeylerden şüpheleniyor. Fakat ajan olduğunu bilmiyor. Aralarında henüz bir sürtüşme yaşanmasa da yaşanmaya oldukça müsait.
Elizabeth Dunham

Elizabeth Dunham

Lakap : Beth, Liz
Rp Sevgilisi : JASON.

Özel
Rp Puanı:
& Aphrodite. Left_bar_bleue97/100& Aphrodite. Empty_bar_bleue  (97/100)

& Aphrodite. Empty
MesajKonu: Geri: & Aphrodite.   & Aphrodite. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 13, 2011 6:23 pm

& Aphrodite. Anna-anna-torv-21201834-100-100 * & Aphrodite. Anna-anna-torv-21201837-100-100 * & Aphrodite. Anna-anna-torv-21201838-100-100 * & Aphrodite. Anna-anna-torv-21201843-100-100 * & Aphrodite. Anna-Torv-anna-torv-22139806-100-100

Senle ben asla düşman olamayız! Aynı zamanlarda Hogwarts'da bulunmuşuz ve ikimiz de Slytherin'iz! Unutma ki siz birinci sınıfa giderken sizi (Sen ve Anna Lizzie'yi) gizlice Silsüpürüme bindiren ve ilk kez uçarken Quidditch oynatan kişi bendim. Senin gözünde asla senden iki yaş büyük biri olarak görünmediğimi biliyorum ve evet, Hogwarts'a döndüğüm için bende mutluyum. Smile Neler değişti?
https://facebook.com/ssbdd

& Aphrodite.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aphrodite Laneivera