Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Sitemize hoş geldiniz.
Lütfen giriş yapınız ya da üye olunuz.

WoD Yönetimi.
Whisper of Death RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Binalara Genel Bakış - Gryffindor

5 posters
YazarMesaj
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Lakap : Düşük Çene
Rp Sevgilisi : Kuşlarım.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue93/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (93/100)

Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty
MesajKonu: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 2:14 am

Sevgili ama bir o kadar suskun okurlarım!

Belirttiğim gibi kuşlarım beni umursamadan -ah evet Aphrodith'in de sözünün geçmediği zamanlar olabiliyor- tatile çıkmışlar. Ne büyük dehşet ama! Neyse ki sevgili yazarınız, bunun peşine düştü ve kuşlarını geri getirdi.

Duyduğuma göre, ki bu sefer Merlin aşkına öyle olur; yeni dönem açılıyormuş. Öyleyse, sizler için ortamı aydınlatmak benim görevim.. öyle susmak olmaz. Bu yüzden, yazarınız sizi düşünerek bütün binaları ele alacak ve kimin bu sene kupayı kazanacağı konusunda tahmin yürütecek.

İlk durağımız; Gryffindor!
Küçük aslan yavruları daha kükremeyi öğrenemeden anlaşılan okulun içine düşmüşler. Öyle ki, önde olmalarına rağmen -önceki dönemin hasılatları- bu sene ben onları avantajlı göremiyorum. Bir zamanlar Hogwarts'ı kasıp kavuran yaramaz Gryffindorlular, hepinizin bildiği üzere bu grup; Steve-Paul-Lynette-Lydia dörtlüsü, bu sene kayıplarda gözüküyor. Hoş, Steve'i kaybettiğimizi anımsayınca, büyük üçlü dağılmış olabilir mi? Tatil onlara yaramadı anlaşılan.

Ama durun, koskoca Gryffindor dört minik haylaza kalmamıştı ya! Yıllardır Hogwarts'ta bulunan ama derslerde nedense hiç boy göstermeyen Christian Jason Potter ile okula yeni kaydolduğu halde 6. sınıftan başlayan Lorelei Mortenson'ı unutmamalı. Lorelei kimdir bilemiyorum okurlarım, fakat emin olabilirsiniz en kısa zamanda onu da aydınlatacağım.

Hal böyleyken, bu yazar Gryffindor'un 2. olacağını belirtiyor. O da sadece önceki puanlarından dolayı. Bu küçük aslanlar, daha aktif olmalı! Yoksa onları daha kükreyemeden bu arenada yerler bitirirler. Demedi demeyin.

Dırdırcı Editörü - Aphrodith Arasia.
Alyssha Cassidy Malfoy
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Slytherin VII. Sınıf Öğrencisi | Bina Başkanı
Alyssha Cassidy Malfoy

Lakap : Aly, Cass
Rp Sevgilisi : Xavier Shane Raymond.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue100/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 2:59 am

İkinci mi? Yapmaaaa Aphrodith, gözlerin kör mü senin? Her ne kadar hali hazırda puanları olsa da, ikinci olamayacak kadar şuursuzlar. Ben üçüncü olacaklarını söylüyorum! Sonuncu tabii, harika(!) Hufflepuff.
Heaven Arquette

Heaven Arquette

Lakap : Queen
Rp Sevgilisi : Özledim ya.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue99/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (99/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 5:20 am

Hadi ama Aphrodith! Senin bu kadar iyimser olabileceğin hiç aklıma gelmezdi!
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue93/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 6:54 am

Ben muhtemel gerçekleri söylüyorum bayanlar, 561 puanda olan onlar, Slytherin ya da bir başka bina değil. Aradaki farkı kapatabileceğinize inanıyorsanız, sizi severek izleyeceğim.
Paul Joshua Jackson

Rp Sevgilisi : Lydia Myrenela Black <3. Çook seviyorum onu.

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue92/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 1:36 am

Hayır, bence tatil bize çok yaradı. Hem de ikinci senemizde de kupayı aslan kükremeleriyle kaldıracak kadar yaradı, emin olun. Binalara Genel Bakış - Gryffindor 364988687
Gryffindor'un aslanları, bu sene de başarı için kükreyecek, ben şimdiden söylüyorum. Binalara Genel Bakış - Gryffindor 650269930
Medalainé Black

Medalainé Black

Lakap : Lynn, |Wasplague.
Rp Sevgilisi : Lazım mı?

Özel
Rp Puanı:
Binalara Genel Bakış - Gryffindor Left_bar_bleue92/100Binalara Genel Bakış - Gryffindor Empty_bar_bleue  (92/100)

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 7:21 am

Tanrım,biz buralarda yokken tahtımızı sallamaya başlamışsın sevgili teyzeceğim... Cık cık cık.Hiç yakıştıramadım,Slytherin'lilere laf verdiğin ve onları yücelttiğin için.
Üçlünün dağıldığı yok.Steve gitmiş olabilir ama biz buradayız ve senin dediğin gibi teyze, yalnız değiliz. Ravenclaw'ın rakip olarak görmüyoruz.Slytherin'i de ezeli rakip olarak görüyoruz ki bu geçen yılda gösterdiğimiz ve yüzyıllar boyunca da göz önünde olduğu gibi,onları bir çok defa ezdik.
Yani diyeceğim o ki,
Sallasanız da yıkılmaz Tahtımız!
Lady Aldwyn

Lady Aldwyn

Özel
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Binalara Genel Bakış - Gryffindor   Binalara Genel Bakış - Gryffindor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 24, 2011 5:56 am

Şu sıralar fazla sallatıda güzel yeğenim, orası bilinmez.

Binalara Genel Bakış - Gryffindor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binalara Genel Bakış - Hufflepuff
» Binalara Genel Bakış - Ravenclaw
» Binalara Genel Bakış - Slytherin
» king of gryffindor.
» Gryffindor'un Atağı